تیشرت تبلیغاتی

تیشرت تبلیغاتی یکی از پرطرفدار ترین البسه تبلیغاتی می باشد. با توجه به اینکه تیشرت ها در معرض دید قرار داند، شما با یک طرح هوشمندانه می توانید تیشرت را به یک ابزار تبلیغاتی مناسب تبدیل نمایید. ویداک امکان چاپ بر روی انواع تیشرت را در اختیار شما قرار می دهد.

امروزه تبلیغات بر روی اشیا و وسایلی انجام می شود که مدت زمان زیادی در دسترس افراد قرار بگیرد، از آنجایی که لباس و پوشاک یکی از نیازهای افراد جامعه می باشد، چاپ تبلیغات بر روی پوشاک در بازار تبلیغاتی بسیار رواج یافته و مورد استقبال قرار گرفته است و در امر تبلیغات بسیار موثر عمل کرده است. چاپ روی تیشرت و لباس کاربردهای بسیاری دارد برای مثال می توان یک عکس خاص را به عنوان هدیه ای ویژه روی تیشرت چاپ کرد و یا یک شرکت برای تبلیغات، نام تجاری خود را روی تیشرت چاپ کند، همچنین برخی شرکت ها با چاپ نام و یا پیام تبلیغاتی برند خود روی لباس به عنوان لباس فرم کارمندان خود در همایش ها، سمینارها، نمایشگاه و فضاهای این چنینی به صورت یکدست، به معرفی نام تجاری خود می پردازند. مجموعه ویداک با داشتن تجهیزات اختصاصی برای چاپ تیشرت در کرج ، سریعترین و بهترین کیفیت خدمات در کرج را به شما ارائه می نماید.

انواع چاپ تیشرت

چاپ تیشرت به روش های متفاوتی انجام می گیرد، نوع چاپ روی تیشرت بر اساس اندازه، رنگ و تعداد سفارش مشخص می شود. جنس پارچه تیشرت برای چاپ هم بسیار مهم است.

  • چاپ سابلیمیشن

بهترین جنس پارچه لباس برای چاپ تیشرت به روش سابلیمیشن، پارچه هایی است که بیشتر مواد به کار رفته در آنها پلی استر باشد، به ویژه برای تیشرت های سفید، برای چاپ تیشرت با کیفیت لازم است درصد پلی استر تیشرت بیشتر باشد. چاپ سابلیمیشن کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارد. البته این نوع چاپ برای هر نوع اشیا قابل اجرا است. چاپ سابلیمیشن به این صورت است که بعد از طراحی با استفاده از دستگاه سابلیمیشن، ابتدا طرح مورد نظر را به کاغذ انتقال داده و بعد با استفاده از دستگاه گرما و فشار را به کاغذ و تیشرت مورد نظر وارد کرده و چاپ انجام می شود. چاپ سابلیمیشن بالاترین کیفیت و ماندگاری را در نسبت به دیگر انواع چاپ دارد و بسیار مقرون به صرفه است و شما میتوانید از طریق مجموعه ما، سریعترین سفارش برای چاپ تیشرت در گرج به روش سابلیمیشن را ثبت نمایید

  • چاپ لیبلی

چاپ لیبلی برای تیشرت ها و لباس های با جنس نخ و پنبه مناسب است. در این نوع چاپ برای تیشرت ابتدا طرح مورد نظر به لیبل کاغذی انتقال پیدا می کند و سپس در دمای 160 درجه به مدت 10 ثانیه طرح به تیشرت انتقال داده می شود. یکی از معایب این نوع چاپ برای تیشرت این است که طرح چاپ شده با چند بار شست و شو ممکن است از بین برود و ماندگاری خوبی نسبت به چاپ سایلیمیشن ندارد از این بابت چندان توصیه نمی شود. اما اگر همچنان نیاز به انجام چاپ تیشرت به روش لیبلی را دارید، ویداک در خدمت شما است و خدمات چاپ تیشرت در کرج به صورت لیبلی را با بهترین کیفیت برای شما به انجام خواهد رساند.

  • چاپ سیلک

در چاپ سیلک برای تیشرت و لباس ابتدا متن، لوگو و یا طرح مورد نظر روی توری مخصوص این کار شابلون زده می شود و بعد روی پارچه تیشرت منتقل می گردد.

  • چاپ کاتری

برای متن و یا یک لوگو با فونت ضخیم و درشت، از چاپ کاتری استفاده می شود که توسط رول های حرارتی این نوع چاپ انجام می گیرد. در چاپ تیشرت به روش کاتری طرح با نرم افزار به لیبل داخل دستگاه انتقال پیدا می کند و دستگاه طبق طرح، رول ترانسفر را می برد و قسمت های بریده شده به تیشرت منتقل شده و پرس می شود.

  • چاپ دیجیتال

این نوع چاپ به صورت دیجیتالی بر روی تیشرت انجام می شود و برای جنس پارچه و تعداد رنگ هیچ نوع محدودیتی در این نوع چاپ وجود ندارد. چاپ دیجیتال کیفیت بسیار بالایی دارد اما به دلیل هزینه نسبتا بالایی که دارد، برای سفارشات تعداد بالا توصیه نمی شود.

در مجموعه اگر به دنبال بهترین روش چاپ تیشرت هستیدف مجموعه ویداک به شما چاپ تیشرت سابلیمیشن را پیشنهاد می کند. چاپ فوری تیشرت در کرج با توجه به دستگاه های اختصاصی مجموعه ویداک، قابل انجام می باشد.

انواع تیشرت تبلیغاتی

تیشرت های تبلیغاتی بر اساس جنس به کار رفته در تولید آنها، مشخص می شوند. جنس های مناسب چاپ؛ نخ پنبه، پلی استر، لاکرا، دورس، ملانژ و جودون می باشد.برای چاپ تیشرت می توایند هر رنگی را انتخاب کنید. همچنین تنوع در رنگ برای چاپ متن، لوگو و یا هر طرحی بسیار زیاد است. ویداک برای چاپ تیشرت، انواع متنوعی از طرح، رنگ و سایز برای چاپ ارائه می دهد. همچنین شما می توانید تیشرت مورد نظر خود را تهیه نمایید.

چرا تیشرت را برای چاپ تبلیغات انتخاب کنیم؟

از آنجایی که لباس بر تن انسان است، اولین چیزی است که به چشم می آید و اگر تبلیغاتی بر روی آن باشد به طور کامل در معرض دید افراد قرار می گیرد. تیشرت ها به دلیل ساده بودن در مدل، برش و دوخت فضای بسیاری برای چاپ ارائه می دهند. چاپ می تواند بر جلو و یا حتی پشت تیشرت اجرا شود. چاپ تیشرت یک هدیه تبلیغاتی مقرون به صرفه است. پوشیدن و استفاده از تیشرت محدودیت سنی و یا جنسیتی ندارد، همه افراد جامعه در هر سن اعم از زن و مرد از تیشرت استفاده می کنند، از این رو چاپ تیشرت به عنوان یک هدیه تبلیغاتی محدودیت سنی یا جنسیتی ندارد و محبوب و مورد توجه همه افراد قرار می گیرد.

چاپ تیشرت فوری

اگر به دنبال یک هدیه سریع و ماندگار هستید و زمان زیادی برای انتخاب و خرید ندارید، ویداک چاپ تیشرت در کرج را در کمتر از نیم ساعت برایتان انجام خواهد داد. کافی است با همکاران ما در تماس باشید تا بتوانید در سریعترین زمان تیشرت چاپ شده خود را تحویل بگیرید