تابلو استیل

تابلو استیل در کرج

تابلو حروف استیل در کرج

تابلو حروف استیل یکی دیگر از تکنولوژی های صنعت چاپ و لیزر می باشد، که جنس آن تماما استیل می باشد. تفاوت آن با تابلو چلنیوم به این صورت است که در تابلو های چلنیوم زیر کار از PVC استفاده شده است و دور تا دور آن چلنیوم می باشد، همچنین باید به این نکته اشاره کرد که این مدل از تابلو تنها برای ابعاد بزرگ ساخته می شود، ولی تابلو حروف استیل را می توان برای ابعاد کوچکتر نیز چاپ انجام داد، چرا که جنس استیل از انعطاف پذیری بالایی در زمان ساخت برخوردار است و همین موضوع باعث شده تا تابلو از کیفیت خوبی برخوردار باشد.

یکی دیگر از تفاوت های تابلو حروف استیل با چلنیوم این است که تابلو چلنیوم نور را از خود عبور می دهد و این کار از طریق سوراخ کردن روی تابلو انجام می شود تا از این طریق نور به بیرون منتقل شود، ولی تابلو حروف استیل کاملا متفاوت است یعنی این امکان وجود ندارد که بتوان ورقه های آن را سوراخ کرد تا نور به بیرون تابیده شود همچنین باید گفت تنها از طریق لامپ های اس ام دی که در زیر کار قرار می گیرد نور منعکس می شود، همین موضوع باعث می شود تابلو از زیبایی و جلو خاصی برخوردارباشد.

مزایای استفاده از تابلو حروف استیل در کرج

کاربرد اصلی تابلو حروف استیل برای استفاده در سردرب مغازه ها می باشد که باید گفت درطول شبانه روز بسیار زیاد در معرض آفتاب، رطوبت، سرمای هوا، بارش باران و … قرار می گیرد، برای همین منظور از مزایای ساخت تابلو حروف استیل در کرج می توان به مقاومت بالای آن در برابر چنین عواملی اشاره کرد. قبل از اینکه تابلو استیل بخواهد از جایگاه ویژه ای در میان تابلو ها برخوردار باشد از متریال های مختلفی چون پلکسی برای ساخت تابلو استفاده می شده است. از دیگر مزایای ساخت تابلو استیل می توان به نورپردازی هایی که در بیرون آن انجام می شود اشاره کرد که باعث جذابیت و همچنین جلوه بیشتر آن می شود. ماندگاری بالا نیز از مزایای این مدل تابلو می باشد. از دیگر مزایای تابلو حروف استیل  می توان به ظرافت آن اشاره کرد که با توجه به انعطاف پذیری بالایی که دارد در ابعاد کوچکتر نیز می تواند ساخته شود. شما با مزایای ساخت تابلو استیل آشنا شدید، پس می توانید برای مشخص کردن موقعیت خود در شهر و همچنین تبلیغات از این مدل تابلو استفاده کنید، شرکت تبلیغاتی ویداک در زمینه ساخت تابلو حروف استیل در کرج آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان می باشد.

انواع تابلو حروف استیل

تابلو حروف استیل نوردار

تابلو حروف استیل نوردار

این مدل از تابلو مانند بدون نور از دو نوع طلایی و نقره ای برخوردار است، با استفاده از نور اسم ام دی که در زیر تابلو قرار داده می شود نور منعکس می شود، همچنین باید گفت که تابلو حروف استیل نوردار چه در روز و چه در شب از زیبایی و جلوه بسیار زیادی برخوردار است.

تابلو حروف استیل رینگی

تابلو حروف استیل رینگی

یکی دیگر از انواع مختلف تابلو حروف استیل که می توان گفت به نوعی بعد دار محسوب می شود این تابلو است، این مدل تابلو از مزایای بسیار زیادی از جمله ضد زنگ، طول عمر بالا، ضد خط و خش و … برخوردار می باشد، همچنین باید گفت به دلیل داشتن ظاهر زیبا و جذاب جزء تابلوهای تبلیغاتی لوکس محسوب می شود.

تابلو حروف استیل بدون نور

تابلو حروف استیل بدون نور

این مدل تابلو از دو نوع طلایی و نقره ای برخوردار است که دور تا دور آن از جنس استیل می باشد، همچنین یکی از نکات بسیار مهم  برای این مدل قابلیت دیده شدن آن در روز است. که باید گفت همین موضوع باعث می شود تا از زیبایی و جلوه بیشتری در روز برخوردار باشد ولی در شب از دید کافی برای مخاطب برخوردار نیست.

برای ساخت تابلو حروف استیل در کرج در انواع مختلف یعنی نوردار، بدون نور و همچنین رینگی ویداک با بهترین کیفیت آن را برای شما فراهم می کند.

طراحی تابلو استیل در کرج

طراحی تابلو حروف استیل در کرج

طراحی تابلو استیل در کرج برای دیده شدن موقعیت شما در شهر بسیار موثر است پس برای اینکه دیده شوید می بایست تابلو شما از طراحی زیبا و شکیلی برخوردار باشد. یکی از موارد بسیار مهم در این زمینه خلاقیت و همچنین ایده پردازی در طراحی ساخت تابلو استیل می باشد و ما بارها به این موضوع اشاره کردیم که جنس استیل از انعطاف پذیری بالایی در زمان ساخته شدن برخوردار است و همین موضوع باعث می شود تا بتوان با آن طرح های متفاوت و جذابی ایجاد کرد. برای طراحی تابلو شما می توانید طرح آماده خود را در اختیار ما قرار دهید تا ما تنها ساخت تابلو را برای شما انجام دهیم در غیر اینصورت اگر طرح خاصی را مد نظر ندارید می توانید طراحی در این خصوص را به تیم طراحی ما بسپارید، تا بهترین نوع طراحی را در این خصوص به شما ارائه دهیم.

قیمت تابلو حروف استیل در کرج

قیمت تابلو حروف استیل در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد که به برخی از آنها اشاره خواهیم کرد. 1- طول، عرض و همچنین قطر حروف. 2- نورپردازی هایی که بر روی تابلو انجام داده می شود از قیمت های متفاوتی نسبت به هم برخوردار هستند که می توان گفت رنگ زعفرانی از لحاظ قیمت بالاتر می باشد. 3- سایز فونت و نوع فونت بکار رفته بر روی تابلو همچنین قالب و جنس آن بر روی قیمت تاثیر بسیار زیادی دارد. در حالت کلی باید اشاره کرد که ساخت تابلو حروف استیل چون که از ظرافت بالایی برخوردار است باعث می شود تا از لحاظ قیمت نیز بیشتر باشد. شما عزیزان می توانید برای ساخت تابلو حروف استیل در کرج با قیمت مناسب و همچنین کیفیت عالی آن را از ما بخواهید ویداک بهترین کیفیت را به شما ارائه می دهد.

قیمت تابلو استیل در کرج