چاپ تقویم 1403

چاپ تقویم 1403 ، امروزه دانستن تاریخ روز برای هر فردی مهم می باشد. با توجه به اهمیت روز و مناسبت ها، اطلاع دقیق از تاریخ روز می تواند کارهای شما را مرتب تر سازد. چاپ تقویم از گذشته یکی از پر مخاطب ترین محصولات کاغذی بوده است که با گذر زمان دارای تنوعی بیشتری شده و امکان استفاده از آن در اشکال مختلف ایجاد شده است.

چاپ تقویم 1403 در تبلیغات

استفاده از تقویم به عنوان یک کالای تبلیغاتی، راهکاری موثر با بودجه ای مناسب می باشد. این کالا با توجه به کاربردی بودن، می تواند به عنوان یک تبلیغ متحرک برای شما باشد. استفاده یک شرکت از تقویم دیواری شما می تواند تمام مشتریان مجموعه را با شرکت شما آشنا سازد و یک تقویم رومیزی ساده می تواند بیشتر از تبلیغات گران قیمت مجموعه شما را در ذهن افراد ماندگار سازد.

با توجه به اینکه افراد هر روز با تاریخ روز سروکار دارند ، چاپ تقویم یک راهکار تبلیغاتی عالی برای شما به حساب می آید که باید از آن استفاده کنید.

جنس تقویم 1403

برای تقویم های رومیزی معمولا از کاغذهای گلاسه و یا کتان استفاده می شود و تقویم های دیواری نیز شامل دو نوع کاغذ گلاسه و حصیری هستند. شما می توانید با توجه به نیاز خود، مدل مد نظر را انتخاب کنید و هدیه ای خاص به مشتریانتان بدهید.

تقویم های رومیزی به صورت برگی و به صورت کلاسوری نیز وجود دارد که کاربرد زیادی برای یادداشت برداری دارند و معمولا در ادارات و شرکت ها بر روی هر میز کاری یافت می شود.

قیمت چاپ تقویم 1403

برای اینکه از قیمت چاپ تقویم خود مطلع شوید، تنها کافی است با ویداک در تماس باشید. به دلیل گستردگی کالا و همچنین سفارشی سازی های مشتریان اعلام قیمت به صورت کلی بر روی محصولات چاپی به صورت دقیق امکان پذیر نمی باشد و قیمت چاپ تقویم شما کاملا بستگی به نیاز شما دارد.

ولی اگر بخواهیم اشاره کوتاهی به قیمت چاپ تقویم در کرج داشته باشیم باید گفت که کاغذ، جلد، نوع چاپ یعنی اختصاصی و یا عمومی بودن برروی قیمت نهایی بسیار تاثیر گذار است.

چاپ تقویم در کرج

شرکت ویداک، سبد کاملی از تقویم را در اختیار شما قرار می دهد. برای چاپ تقویم در کرج تنها کافی است با شرکت ویداک تماس بگیرید تا بهترین قیمت چاپ تقویم در کرج به شما ارائه شود. ویداک قیمت مناسب را در کنار کیفیت مطلوب به شما ارائه می دهد تا مشتریان با هدیه ای که از شما دریافت می کنند خرسند باشند. ما کسب و کار شما را همانند کسب و کار خود می بینیم و برای شما و مشتریانتان ارزش زیادی قائل هستیم.

چاپ تقویم در کرج از انواع مختلفی چون

  • تقویم رومیزی
  • تقویم پالتویی
  • تقویم جیبی
  • تقویم حصیری
  • تقویم دیواری

برخوردار است .

جنس کاغذ تقویم دیواری گلاسه می باشد که می توان آن را به صورت تک برگ و 4 برگ سفارش داد. کاغذ هر کدام از این تقویم ها از گرماژ مختلفی برخوردار هستند به عنوان مثال کاغذ تقویم دیواری تک برگ، 250 گرم می باشد، همچنین تقویم دیواری 4 برگ کاغذ آن از گرماژ 170 و 250 گرم برخوردار است .

تقویم رومیزی یکی از بهترین نوع تقویم تبلیغاتی محسوب می شود که برروی میز کار می توان از آن استفاده کرد، چاپ تقویم رومیزی در کرج را می توان در ابعاد مختلفی سفارش داد همچنین میتوان آن را به صورت اختصاصی چاپ کرد که در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد.

تقویم رومیزی اختصاصی در کرج یکی از بهترین نوع تقویم می باشد چرا که چاپ آن تماما اختصاصی انجام می شود. اگر قصد چاپ تقویم رومیزی اختصاصی را دارید بدانید که می توانید پایه تقویم را به صورت اختصاصی  و به صورت تک رنگ، دو رنگ و تمام رنگ چاپ کنید. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که در زمان چاپ تمامی صفحات به صورت اختصاصی چاپ آن انجام می شود. همچنین در تقویم رومیزی اختصاصی امکان اضافه کردن برگه به عنوان دفترچه یادداشت نیز وجود دارد. همچنین جنس کاغذ آن می تواند گلاسه 200 و 250 گرم باشد.

چاپ تقویم پالتویی در کرج از دو نوع چرمی و سلفونی برخوردار است که امکان چاپ برروی آن وجود دارد، چاپ تقویم جیبی به نسبت تقویم پالتویی از ابعاد کوچک تری برخوردار است که جلد رویه آن سلفونی می باشد. برای سفارش چاپ تقویم با کارشناسان فروش ویداک در ارتباط باشید تا کاتالوگ محصول و قیمت آن را دراختیار شما قرار دهند.

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی، محصولی است که می توانید بر روی هر میز اداری ای پیدا کنید. تقویم های رومیزی معمولا کاغذ گلاسه 250 گرم با روکش سلفون هستند و دارای مقاومت کاغذ بالایی هستند. چاپ تقویم رومیزی به صورت عمومی و اختصاصی انجام می شود. شرکت تبلیغاتی ویداک چاپ تقویم رومیزی در کرج را با بهترین قیمت و کیفیت برای شما به انجام خواهد رساند.

تقویم حصیری

یکی دیگر از انواع تقویم دیواری، تقویم حصیری می باشد. این تقویم ها تشکیل شده از المان های متعدد و به هم چسبیده با نخ یا چسب می باشد که جلوه مناسبی دارند. این محصول می تواند یک هدیه مناسب از طرف شما برای مشتریانتان باشد که نام تجاری شما را تبلیغ می کند. شرکت ویداک چاپ تقویم دیواری حصیری را با بهترین قیمت در کرج به شما ارائه خواهد داد.

تقویم گلاسه

تقویم دیواری یکی از پرکاربردترین انواع تقویم می باشد. کاغذ مورد استفاده برای چاپ تقویم دیواری، کاغذ گلاسه می باشد. تقویم دیواری گلاسه از مقاومت خوبی برخوردار است. شما می توانید اطلاعات تجاری خود را در تقویم گلاسه چاپ نمایید تا به عنوان یک تقویم تبلیغاتی به مشتریان خود هدیه دهید. چاپ تقویم دیواری در کرج را با بالاترین کیفیت از ما بخواهید.

تقویم پالتویی

تقویم پالتویی یکی از دیگر از محصولات ویداک در دسته بندی تقویم ها می باشد. اگر قصد سفارش یک تقویم کوچک را دارید که بتوانید بدون دردسر آن را حمل کنید و از آن برای یادداشت های خودتان نیز استفاده کنید، تقویم پالتویی محصول مناسب شما است. این تقویم یکی از بهترین هدایا برای مشتریان شما می باشد که استفاده روزمره از آن خواهند داشت