نایلون تبلیغاتی

چاپ نایلون در کرج

چاپ نایلون در کرج

چاپ نایلون تبلیغاتی جزء اقلام بسته بندی محسوب می شود همچنین یکی از انواع ابزارهای تبلیغاتی در حوزه کسب و کار به حساب می آید چرا که با این کار می توان برند کالا و یا محصول خود را تبلیغ کرد و همین موضوع در جذب مشتری بسیار موثر است. از کاربردهای اصلی نایلون می توان به بسته بندی محصولات در فروشگاه ها، مراکز خرید و … اشاره کرد و هر یک از انواع مختلف آن برای مصرف خاصی استفاده می شود که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد. چاپ نایلون به دو روش انجام می شود 1- چاپ سیلک 2- چاپ فلکسو

چاپ سیلک

چاپ لوگو، متن و …  بر روی نایلون با استفاده از دستگاه چاپ سیلک انجام می شود و به این صورت است که یکبار نایلون را داخل دستگاه قرار می دهند تا یک رنگ چاپ شود و بعد از آن دوباره نایلون را داخل دستگاه قرار می دهند تا رنگ دیگری روی آن چاپ شود. رنگ نایلونی که چاپ آن به صورت سیلک انجام می شود تنها به رنگ سفید است مگر اینکه رنگ های مختلف نایلون در بازار موجود باشد، همچنین امکان چاپ لوگو در رنگ های متفاوت وجود دارد. قیمت چاپ سیلک با توجه به هر ضربی که توسط دستگاه بر روی نایلون زده می شود تا لوگو و یا متن چاپ شود محاسبه می شود. حداقل سفارش برای چاپ سیلک نایلون 25 تا 100 کیلوگرم است.

چاپ فلکسو

از کیفیت چاپ بالاتری در مقایسه با سیلک برخوردار است، برخلاف سیلک می توان نایلون را در رنگ های مختلفی چاپ کرد و یا اینکه عکس بر روی آن چاپ کرد، نحوه چاپ فلکسو به این صورت است که یک بار نایلون را داخل دستگاه قرار می دهند که تمامی عناصر بر روی آن چاپ شود. حداقل سفارش برای چاپ فلکسو بالای 100 کیلو می باشد که برای چاپ در تیراژ بالا کاربرد دارد و در تیراژ کم چاپ آن انجام نمی شود.

از جمله تفاوت های نایلون و نایلکس می توان به این موارد اشاره کرد:

1- ضخامت نایلون در مقایسه با نایلکس بیشتر است.

2- نایلون ها بسیار نرم هستند ولی نایلکس ها از جنس خشک تری برخوردار هستند.

تفاوت نایلون و نایلکس
طراحی نایلون در کرج

طراحی نایلون تبلیغاتی

برای طراحی نایلون می بایست ابتدا مشتری طرح مورد نظر خود را که قرار است بر روی نایلون چاپ شود انتخاب کند و یا اینکه اگر طراحی خاصی را در این خصوص مد نظر نداشت تیم طراحی ویداک آماده طراحی در این خصوص است، همچنین یک طراح می باشد یک دید کلی در مورد رنگ ها و ترکیب آنها داشته باشد تا بتواند همان رنگی را انتخاب کند که مد نظر مشتری است و بعد از چاپ هم به همان شکل و شمایل باشد. به منظور طراحی نایلون تبلیغاتی و چاپ نایلون در کرج شرکت تبلیغاتی ویداک به همراه تیم طراحی آن بهترین طراحی و بالاترین کیفیت چاپ را برای شما عزیزان فراهم می کند.

فروش نایلون بسته بندی در کرج

چاپ نایلون در کرج از لحاظ دسته به چهار نوع: چاپ نایلون دسته موزی ( دسته پانچی )، چاپ نایلون دسته رکابی، چاپ نایلون دسته تقویت، چاپ نایلون دسته بندی تقسیم می شود. که در مورد تمامی این موارد توضیح خواهیم داد.

نایلون دسته موزی

این مدل از نایلون از لحاظ ظاهر شبیه به نایلون دسته تقویت می باشد که به آن دسته پانچی نیز گفته می شود ولی با این تفاوت که از نایلون های دسته پانچی برای ساک دستی پارچه ای استفاده می کنند. پشت دسته این مدل هیچ لایه نایلونی قرار نگرفته که همین موضوع باعث می شود تا در برابر وزن زیاد مقاومت چندان زیادی نداشته باشد، اصولا از آن برای حمل اجسام سبک استفاده می کنند.

چاپ نایلون دسته موزی
چاپ نایلون دسته تقویت

نایلون دسته تقویت

شبیه به نایلون دسته موزی است ولی با این تفاوت که یک لایه ای از نایلون در زیر دسته آن قرار گرفته است که همین موضوع باعث شده تا نایلون در برابر وزن زیاد مقاوت داشته باشد و باعث ایجاد پارگی در نایلون نشود، همچنین می توان گفت جزء بهترین نوع از انواع مختلف نایلون محسوب می شود. و اصولا کاربرد اصلی آن در فروشگاه ها می باشد چرا که امکان تحمل وزن زیاد را دارد.

نایلون دسته رکابی

یکی از پرکاربرد ترین نایلون در فروشگاه ها و یا مراکز خرید محسوب می شود که می توان آن را در رنگ ها و سایزهای مختلفی چاپ کرد، همچنین این امکان وجود دارد تا بر روی نایلون های دسته رکابی چاپ نیز انجام داده شود که این به انتخاب خود مشتری می باشد.

چاپ نایلون دسته رکابی
چاپ نایلون دسته بندی

نایلون دسته بندی

از این مدل نایلون ها بیشتر برای کارهای تبلیغاتی استفاده می کنند که بر روی آنها چاپ انجام می شود و بیشتر در داروخانه ها، بوتیک ها و … مورد استفاده قرار می گیرد که از این طریق می توان برند کالا و یا محصول خود را تبلیغ کرد همچنین همانند دیگر نایلون ها می توان آن را در هر سایزی چاپ کرد.

چاپ نایلون فوری در کرج

چاپ نایلون در کرج به صورت فوری نیز انجام داده می شود ولی این در صورتی امکان پذیر است که شما طرح و یا متنی را که قرار است بر روی نایلون چاپ کنید آماده داشته باشید که طراح نیاز به گذاشتن زمان برای طراحی روی نایلون نباشد همچنین برای مواقعی استفاده می شود که شما نیاز دارید که چاپ بر روی نایلون به سرعت انجام شود. برای چاپ نایلون فوری در کرج همراه با کیفیت چاپ عالی با ما در ارتباط باشید.

قیمت چاپ نایلون در کرج

قیمت چاپ نایلون در کرج بسته به تعداد آن یعنی چند کیلوگرم است محاسبه می شود ولی از لحاظ دسته به هیج وجه تفاوت قیمتی وجود ندارد پس قیمت نایلون تنها شامل تعداد آن می شود. چاپ سیلک چون در تعداد کم تنها چاپ آن انجام می شود پس می توان گفت از قیمت بالاتری نیز برخوردار است ولی در مقابل چاپ فلکسو چون در تعداد بالا چاپ آن انجام می شود پس قیمت آن هم در مقایسه با سیلک مناسب تر است. بهترین کیفیت چاپ نایلون در کرج و همچنین با قیمت مناسب را از ما بخواهید.

قیمت چاپ نایلون در کرج