چاپ نایلون

چاپ نایلون در کرج

چاپ نایلون در کرج

یکی دیگر از اقلام گروه بسته بندی چاپ نایلون در کرج محسوب می شود، همچنین یکی از انواع ابزارهای تبلیغاتی در حوزه کسب و کار به حساب می آید چرا که با چاپ برند و یا لوگو روی نایلون می توان تبلیغات انجام داد، که باید گفت همین موضوع در جذب مشتری بسیار موثر است. از کاربردهای اصلی چاپ نایلون می توان به بسته بندی محصولات در فروشگاه ها، مراکز خرید و … اشاره کرد، هر یک از انواع مختلف چاپ نایلون تبلیغاتی برای مصرف خاصی استفاده می شود که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد. باید گفت که چاپ نایلون در کرج به دو روش انجام می شود 1- چاپ سیلک 2- چاپ فلکسو

چاپ سیلک

چاپ نایلون در کرج که بر روی آن ها معمولا لوگو و یا متن چاپ می شود با استفاده از دستگاه چاپ سیلک انجام می شود، روش کار این دستگاه برای چاپ نایلون به این صورت است که یکبار نایلون را داخل دستگاه قرار می دهند تا تنها یک رنگ بر روی آن چاپ شود و بعد از چاپ اول دوباره نایلون را داخل دستگاه قرار می دهند تا رنگ دوم بر روی آن چاپ شود. رنگ نایلونی که چاپ آن به صورت سیلک انجام می شود تنها به رنگ سفید است مگر اینکه رنگ های مختلف نایلون در بازار موجود باشد، همچنین امکان چاپ لوگو در رنگ های متفاوت وجود دارد. قیمت چاپ نایلون در کرج با استفاده از دستگاه چاپ سیلک با توجه به هر ضربی که توسط دستگاه بر روی نایلون زده می شود تا لوگو و یا متن چاپ شود محاسبه می شود. حداقل سفارش برای چاپ سیلک نایلون 25 تا 100 کیلوگرم است.

چاپ فلکسو

باید به این نکته اشاره کرد که چاپ نایلون در کرج با استفاده از دستگاه فلسکو از کیفیت چاپ بالاتری به نسبت چاپ سیلک برخوردار است، همچنین در چاپ فلکسو می توان نایلون را در رنگ های مختلفی چاپ کرد و یا اینکه بر روی آن عکس نیز چاپ کرد. نحوه چاپ نایلون در کرج با استفاده از دستگاه چاپ فلکسو به این صورت است که یک بار نایلون را داخل دستگاه قرار می دهند تا تمامی عناصر بر روی آن چاپ شود. حداقل سفارش برای چاپ فلکسو بالای 100 کیلو می باشد که برای چاپ در تیراژ بالا کاربرد دارد و در تیراژ کم چاپ آن انجام نمی شود.

از جمله تفاوت های نایلون و نایلکس می توان به این موارد اشاره کرد:

1- ضخامت نایلون در مقایسه با نایلکس بیشتر است.

2- نایلون ها بسیار نرم هستند ولی نایلکس ها از جنس خشک تری برخوردار هستند.

تفاوت نایلون و نایلکس
طراحی نایلون در کرج

طراحی نایلون تبلیغاتی در کرج

برای طراحی نایلون تبلیغاتی در کرج می بایست ابتدا مشتری طرح مورد نظر خود را که قرار است بر روی نایلون چاپ شود انتخاب کند و یا اینکه اگر طراحی خاصی را در این خصوص مد نظر نداشت تیم طراحی ویداک آماده طراحی در این خصوص است که باید گفت خود پروسه طراحی 1 تا 2 روز زمان نیاز دارد. یک طراح باید یک دید کلی در مورد رنگ ها و ترکیب آنها داشته باشد تا بتواند همان رنگی را انتخاب کند که مد نظر مشتری است و بعد از چاپ هم به همان شکل و شمایل باشد. به منظور طراحی نایلون تبلیغاتی در کرج و چاپ نایلون در کرج شرکت تبلیغاتی ویداک به همراه تیم طراحی آن بهترین طراحی و بالاترین کیفیت چاپ را برای شما عزیزان فراهم می کند.

انواع نایلون تبلیغاتی

چاپ نایلون در کرج و همچنین انواع نایلون تبلیغاتی از لحاظ دسته به چهار نوع: چاپ نایلون دسته موزی ( دسته پانچی )، چاپ نایلون دسته رکابی، چاپ نایلون دسته تقویت، چاپ نایلون دسته بندی تقسیم می شود. که در مورد تمامی این موارد به صورت مفصل توضیح خواهیم داد.هر کدام از این نایلون های که گفته شد برای کاربرد خاصی استفاده می شوند به عنوان مثال از نایلون دسته رکابی در فروشگاه ها بیشتر استفاده می کنند، البته باید به این نکته اشاره کرد که انتخاب نوع نایلون کاملا سلیقه ای می باشد و لزوما مربوط به شغل خاصی نمی شود.

چاپ نایلون دسته بندی
چاپ نایلون دسته بندی

از چاپ نایلون دسته بندی بیشتر به منظور کارهای تبلیغاتی استفاده می کنند که باید بر روی آنها چاپ انجام شود، از بیشترین کاربرد چاپ نایلون دسته بندی می توان به داروخانه ها، بوتیک ها و … اشاره کرد که از این طریق می توانند نام برند کالا و یا محصول خود را تبلیغ کنند همچنین همانند دیگر نایلون ها می توان آن را برای هر سایزی چاپ کرد، از لحاظ رنگی نیز شامل رنگ های بسیار متنوعی است که بسته به سلیقه خود می توان آن را سفارش داد.

چاپ نایلون دسته رکابی
چاپ نایلون دسته رکابی

چاپ نایلون دسته رکابی همانطور که گفته شد یکی از پرکاربرد ترین نایلون در فروشگاه ها و یا مراکز خرید محسوب می شود که می توان آن را در رنگ ها و همچنین سایزهای مختلفی چاپ کرد، در زمان چاپ نایلون دسته رکابی این امکان وجود دارد تا بتوان برروی آن چاپ نیز انجام داد که این موضوع کاملا سلیقه ای می باشد و به انتخاب خود مشتری است که بخواهد نایلون حالت تبلیغاتی داشته باشد و یا اینکه صرفا برای بسته بندی باشد.

چاپ نایلون دسته تقویت
چاپ نایلون دسته تقویت

همانطور که گفته شد چاپ نایلون دسته تقویت شبیه به نایلون دسته موزی است ولی با این تفاوت که یک لایه ای از نایلون در زیر دسته آن قرار گرفته است، همین موضوع باعث شده تا نایلون در برابر وزن زیاد مقاوت داشته باشد و باعث ایجاد پارگی در نایلون نشود، همچنین می توان گفت که چاپ نایلون دسته تقویت جزء بهترین نوع از انواع مختلف نایلون محسوب می شود و اصولا کاربرد اصلی آن در فروشگاه ها می باشد چرا که امکان تحمل وزن زیاد را دارد.

چاپ نایلون دسته موزی
چاپ نایلون دسته موزی

چاپ نایلون دسته موزی از لحاظ ظاهر شبیه به نایلون دسته تقویت می باشد که به آن دسته پانچی نیز گفته می شود ولی با این تفاوت که از نایلون های دسته پانچی برای ساک دستی پارچه ای استفاده می کنند. پشت دسته این مدل هیچ لایه نایلونی قرار نگرفته و همین موضوع باعث می شود تا در برابر وزن سنگین مقاومت چندان زیادی نداشته باشد، اصولا از آن برای حمل اجسام سبک استفاده می کنند.

چاپ نایلون فوری در کرج

اگر شما قصد چاپ نایلون در کرج را دارید آن هم به شکل فوری می توانید کار چاپ و طراحی آن را به ویداک بسپارید، ولی این در صورتی امکان پذیر است که شما طرح و یا متنی را که قرار است بر روی نایلون چاپ کنید آماده داشته باشید که طراح نیاز به گذاشتن زمان برای طراحی روی نایلون نباشد چرا که همانطور که قبلا گفتیم خود پروسه طراحی 1 تا 2 روز زمان نیاز دارد. برای چاپ نایلون فوری در کرج همراه با کیفیت چاپ عالی با ما در ارتباط باشید.

قیمت چاپ نایلون در کرج

قیمت چاپ نایلون در کرج بسته به تعداد آن یعنی چند کیلوگرم است محاسبه می شود ولی باید گفت که از لحاظ دسته به هیج وجه تفاوت قیمتی وجود ندارد پس قیمت چاپ نایلون تنها شامل تعداد آن می شود. چاپ سیلک چون در تعداد کم تنها چاپ آن انجام می شود پس می توان گفت از قیمت بالاتری نیز برخوردار است ولی در مقابل چاپ فلکسو چون در تعداد بالا چاپ آن انجام می شود پس قیمت آن هم در مقایسه با سیلک مناسب تر است. بهترین کیفیت چاپ نایلون در کرج و همچنین با قیمت مناسب را از ما بخواهید.

قیمت چاپ ساک دستی در کرج