چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت در کرج

آژانس تبلیغاتی ویداک خدمات چاپ کارت ویزیت در کرج را با بهترین قیمت و کیفیت برای شما عزیزان به انجام می رساند.همچنین چاپ فوری کارت ویزیت های سلفون،گلاسه، لمینت، کتان و پی وی سی در کرج برای شما عزیزان انجام خواهد شد. اگر طراحی خاصی مد نظر دارید، می توانید با مشاوران طراحی ویداک در تماس باشید. طراحی کارت ویزیت در کرج با اصول حرفه ای به انجام خواهد رسید تا بالاترین جذابیت برای کارت ویزیت های شما ایجاد گردد.

قیمت چاپ کارت ویزیت در کرج

آژانس تبلیغاتی ویداک به شما بهترین قیمت چاپ کارت ویزیت در کرج را ارائه می دهد. شما می توانید تمامی مدل های کارت ویزیت را با بهترین قیمت سفارش دهید و هویت کسب و کار خود را با یک کارت ویزیت جذاب تثبیت کنید.

چاپ کارت ویزیت

چاپ کارت ویزیت انتخاباتی در کرج

کارت ویزیت انتخاباتی یکی از الزامات تبلیغات انتخاباتی است. ارائه راه های ارتباطی به صورت یکجا به افراد مد نظر بسیار مهم است و کارت ویزیت انتخاباتی می تواند این مهم را برای شما به انجام رساند. شرکت ویداک پیشگام در چاپ کارت ویزیت انتخاباتی در کرج می باشد و بهترین کیفیت و قیمت را به شما ارائه می دهد. همچنین شما می توانید از خدمات چاپ کارت ویزیت انتخاباتی فوری نیز استفاده نمایید و در کوتاه ترین زمان ممکن کارت ویزیت انتخاباتی خود را تحویل بگیرید. برای چاپ کارت ویزیت انتخاباتی در کرج با ویداک در تماس باشید

CTA
چاپ کارت ویزیت فوری در کرج

چاپ کارت ویزیت فوری در کرج

چاپ کارت ویزیت در برخی مواقع باید به سرعت انجام بپذیرد تا به یک جلسه برسد. چاپ فوری کارت ویزیت در کرج توسط مجموعه ویداک صورت می گیرد.لیست زمان چاپ کارت ویزیت فوری در کرج را مشاهده کنید.

کارت ویزیت سلفون فوری 1 روزه کارت ویزیت گلاسه فوری 2 روزه
کارت ویزیت لمینت فوری 1 روزه کارت ویزیت کتان فوری 2 روزه

کارت ویزیت گلاسه

کارت ویزیت گلاسه دارای سایز 8.5 در 4.8 می باشد. برای چاپ کارت ویزیت گلاسه از کاغذ مقوایی گلاسه 300 گرمی استفاده می شود و روکش های متفاوتی بر روی آن قرار می گیرد. متداول ترین روکش برای کارت ویزیت گلاسه روکش UV می باشد. چاپ فوری کارت ویزیت گلاسه در کرج در مدت زمان کوتاهی توسط ویداک برای شما انجام می گردد.

چاپ کارت ویزیت در کرج
چاپ کارت ویزیت سلفون در کرج

کارت ویزیت سلفون

متداول ترین سایز برای چاپ کارت ویزیت سلفون در کرج را می توان 9 در 5 دانست. این کارت ویزیت به صورت یک رو و دو رو قابلیت چاپ را دارد. البته به دلیل اختصلاف قیمت بسیار کم در چاپ یک رو و دورو، چاپ یک رو سفارش بسیار کمی دارد. روکش این نوع از کارت ویزیت در هر دو طرف، سلفون مات می باشد که زیبایی بیشتری به کار می بخشد. چاپ کارت ویزیت سلفون در کرج را می توانید با قیمت و کیفیت مناسب از ویداک بخواهید. همچنین چاپ کارت ویزیت در کرج  به صورت فوری با صرف کمترین زمان امکان پذیر است.

کارت ویزیت لمینت

چاپ کارت ویزیت لمینت در کرج در دو ابعاد 9 در 6 به صورت دورگرد و 8.5 در 4.8 به صورت ساده امکان پذیر است. کاغد مورد استفاده برای چاپ کارت ویزیت لمینت در کرج، کاغذ گلاسه 300 گرم می باشد. روکش لمینتی این کارت، استحکام بیشتری به این نوع کارت ویزیت می دهد و باعث می شود که خم شدن این کارت ویزیت به سادگی امکان پذیر نباشد. چاپ فوری کارت ویزیت لمینت در کرج را از ویداک بخواهید.

چاپ کارت ویزیت لمینت در کرج
چاپ کارت ویزیت کتان در کرج

کارت ویزیت کتان

چاپ کارت ویزیت در کرج با کاغذ کتان 300 گرمی آلمانی در سایز 8.5 در 4.8 صورت می پذیرد. کاغد کتان، کاغذی بافت دار است که با لمس آن این بافت به راحتی حس می شود. بسیاری از افراد بافت کاغذ را به صاف بودن آن ترجیح می دهند و از کاغذ های کتان برای چاپ کارت ویزیت استفاده می کنند. چاپ فوری کارت ویزیت کتان در کرج را از ویداک بخواهید.

کارت ویزیت PVC

کارت ویزیت PVC دارای انواع متفاوتی (300،500،760) میکرون، شیشه ای 760 میکرون و نیمه شفاف 500 میکرون می باشد. سایز کارت ویزیت PVC نیز مانند سایر کارت ها 8.5 در 4.8 می باشد. کارت ویزیت های PVC را می تواند مقاوم ترین کارت ویزیت های موجود در بازار دانست. برای چاپ کارت ویزیت در کرج به صورت PVC می توانید با مشاوران ویداک در تماس باشید تا بهترین قیمت به شما ارائه شود.

چاپ کارت وزیت PVC در کرج
CTA

چاپ کارت ویزیت اختصاصی

چاپ کارت ویزیت در کرج به صورت اختصاصی زمانی صورت می پذیرد که طرح مد نظر شما شکل و شمایلی خاص داشته باشد. این خاص بودن می تواند به برش های کارت ویزیت شما مربوط باشد و یا شکل کلی خاص کارت ویزیت ، شما را ملزم به استفاده از چاپ کارت ویزیت اختصاصی کند. هزینه های چاپ اختصاصی بالاتر از چاپ های معمولی است. برای چاپ کارت ویزیت اختصاصی در کرج باید برای شما یک قالب نیز تهیه و ساخته شود. این قالب بعد از چاپ به شما تقدیم می گردد تا برای دفعات بعدی نیاز به ساخت دوباره قالب نداشته باشید.

چاپ کارت ویزیت دیجیتال

چاپ کارت ویزیت در کرج به صورت دیجیتال معمولا برای کارت ویزیت های گلاسه و لمینت انجام داده می شود. به صورت کلی این مدل چاپ در کارت ویزیت به ندرت اتفاق می افتد و استفاده از چاپ کارت ویزیت دیجیتال تنها محدود به زمانی است که نیاز به چاپ تعداد خیلی کمی کارت ویزیت داشته باشیم. کارهای برش و سلفون کردن کارت های ویزیت در چاپ دیجیتال به صورت دستی صورت می پذیرد  و کیفیتی پایین تر از کارت ویزیت هایی با چاپ اُفست دارد. ویداک خدمات چاپ کارت ویزیت در کرج به صورت دیجیتال را برای شما به انجام می رساند.

چاپ کارت ویزیت اُفست

چاپ کارت ویزیت در کرج به صورت اُفست متداول ترین روش چاپ در تعداد بالا می باشد. این چاپ سرعت بالایی داشته و عملیات برش و سلفون کاری به صورت دستگاهی انجام میگیرد و کیفیت کار بسیار مطلوب می باشد. محدودیتی که چاپ اُفست برای شما ایجاد می کند، تعداد درخواستی می باشد. شما برای استفاده از این مدل چاپ باید بالای 500 عدد کارت ویزیت سفارش دهید تا چاپ کارت ویزیت شما انجام شود. در غیر این صورت شما نمی توانید از این مدل چاپ استفاده کنید.