چاپ کوسن

01.
چاپ کوسن
e
02.
چاپ کوسن
03
03.
چاپ کوسن
455

چاپ کوسن

کوسن یک المان بسیار کاربردی و محبوب در دکوراسیون خانه می باشد. کوسن کمک می کند تا افراد در وضعیت راحت تری قرار بگیرند و علاوه بر این، به مبلمان، دیگر اجزای خانه و دکوراسیون کلی فضا، روح و شخصیت می بخشد.

برای تغییر و ایجاد یک حس تازه در خانه و فضای کار می توانید از کوسن با طرح و رنگ های متنوع استفاده کنید. کوسن می تواند در انواع رنگ و طرح باشد، همچنین با چاپ روی کوسن می توان این وسیله را یک آیکن خاص در دکوراسیون در نظر بگیرید.ویداک اولین ارائه دهنده خدمات چاپ کوسن به صورت فوری می باشد.

چاپ کوسن به عنوان هدیه

چاپ روی کوسن می تواند به منظور یک هدیه خاص برای عزیزان شما باشد و یا یک آیکن ویژه در دکوراسیون منزل یا محل کار شما باشد. چاپ عکس دوستان و عزیزان، یک متن و یا شعر روی کوسن یک هدیه ماندگار خواهد بود. چاپ کوسن می تواند یاد شما را برای همیشه در خانه عزیزانتان زنده نگه دارد.

چاپ کوسن به منظور تبلیغات

شرکت های تبلیغاتی برای ماندن در بازار رقابتی تبلیغات نیازمند نوآوری هستند. چاپ روی کوسن به عنوان یک کالای تبلیغاتی یک نوآوری جالب و مورد توجه است. این کالا برای تبلیغات و برندینگ بسیار مناسب است، مشاغلی که مربوط به دکوراسیون و فروش لوازم و مبلمان خانه هستند از چاپ نام برند خود روی کوسن استقبال می نمایند. اگر قصد تبلیغات از طریق چاپ کوسن را دارید، ویداک بهترین قیمت و کیفیت چاپ کوسن را به شما ارائه خواهد داد.

کوسن ها در شکل های مختلفی دوخته می شوند. چاپ ویداک در کرج فروش آنلاین کوسن چاپ شده با طرح های آماده یا طرح دلخواه مشتریان گرامی را فراهم آورده است. همچنین شما می توانید طرح مورد نظر خود را به صورت آنلاین برای ویداک ارسال نمایید و یا به صورت حضوری در کرج به دفتر شرکت ویداک مراجعه نمایید و درباره نوع طرح، شکل کوسن، نوع چاپ و تمامی موارد مربوط به سفارش خود را بررسی نمایید و از کارشناسان مجرب این مجموعه اطلاعات لازم را کسب نمایید.

چاپ کوسن به روش سابلیمیشن

ساتن های خام به رنگ سفید با جنس پارچه مخمل و ساتن که در الیاف آنها از جنس پلی استر به کار رفته است، برای چاپ سابلیمیشن بسیار مناسب هستند. چاپ سابلیمیشن بر روی انواع وسایل انجام می شود. در این نوع چاپ برای کوسن ابتدا طرح مورد نظر با پرینتر و رنگ های مخصوص سابلیمیشن روی کاغذ نسوز انتقال داده می شود، سپس کاغذ روی سطح کوسن قرار داده می شود.

در مرحله بعد کوسن داخل دستگاه چاپ سابلیمیشن قرار می گیرد و در نهایت در حرارت بالا و در مدت زمان حدودا یک دقیقه طرح از روی کاغذ به پارچه کوسن انتقال داده می شود. در فرایند چاپ سابلیمیشن، برای انتقال رنگ روی پارچه یا هر وسیله دیگری، رنگ در دمای بالا از طرح اصلی به سطح جسم انتقال پیدا می کند که در این صورت رنگ به صورت ثابت با ماندگاری بسیار بالا چاپ می شود.

چاپ روی کوسن می تواند بسته به عکس و طرح ارسال شده با حاشیه و یا بدون حاشیه باشد. برای عکس های شخصی معمولا چاپ بدون حاشیه انتخاب می شود که این مورد به سلیقه مشتری بستگی دارد.

ویداک خدمات چاپ کوسن به روش سابلیمیشن را به شما ارائه می دهد. شما می توانید بهترین قیمت چاپ کوسن در کرج را از ویداک دریافت کنید.

برای شستن کوسن های چاپ شده به روش سابلیمیشن از شوینده های دارای آنزیم یا مواد سفید کننده استفاده نکنید. دمای آب بیشتر از 30 درجه نباشد و بهتر است با دست شسته شود و یا از برنامه شست و شوی دستی ماشین لباس شویی استفاده شود. برای خشک کردن کوسن های چاپدار به هیچ عنوان از خشک کن ماشین لباس شویی استفاده نکنید.

پیش از سفارش آنلاین یا حضوری چاپ کوسن به نکات زیر توجه کنید.

  • تصویر یا طرح مورد نظر برای چاپ باید از کیفیت بالایی برخوردار باشد.
  • اندازه طرح و اندازه کوسن برای چاپ را بررسی نمایید.
  • توجه نمایید که چاپ روی هر قسمتی از کوسن امکان پذیر است.
  • مدت زمان چاپ روی کوسن و تحویل سفارش در شرکت ویداک در کرج از 24 ساعت الی 72 ساعت است. امکان چاپ فوری نیز وجود دارد.
  • چاپ ویداک سفارش چاپ کوسن از یک عدد تا تعداد بالا را می پذیرد.
  • کوسن های آماده چاپ در شرکت ویداک از نظر کیفیت پارچه و دوخت درجه کیفی A را دارند و از با کیفیت ترین کوسن های موجود در بازار می باشند.
  • سایز های استاندارد کوسن های مربعی 40 در 40 سانتیمتر،45 در 45 سانتیمتر، 50 در 50 سانتیمتر، 60 در 60 سانتیمتر و 70 در 70 سانتیمتر است. به طورکلی امکان چاپ طرح روی کوسن از سایز 37 در 37 تا سایز 70 در 70 امکان پذیر است. طرح های کوچک تر با ابعاد 15 در 15 نیز روی کوسن قابل چاپ هستند.

چاپ کوسن در کرج

قیمت چاپ کوسن با کوسن انتخابی شما ارتباط مستقیمی دارد. همچنین گر می خواهید به صورت دقیق، قیما چاپ کوسن را بدانید، باید با همکاران ما در تماس باشید تا نوع سفارش و تعداد ان مشخص شود و همکاران ما بتوانند بهترین قیمت چاپ کوسن در کرج را شما ارائه نمایند.