چاپ موس پد

01.
موس پد مستطیلی
sdww
02.
موس پد دایره ای
234
03.
موس پد قلبی
pk

چاپ موس پد

موس پد یکی از کالای های مورد استقبال برای چاپ است. چاپ موس پد هم یک هدیه جالب است و هم یک هدیه تبلیغاتی مورد توجه و موثر می باشد. شرکت های زیادی برای تبلیغات، لوگو برند و پیام تبلیغاتی خود را روی پد موس چاپ می نمایند و از این طریق یک گیفت تبلیغاتی مورد استقبال افراد مختلف را تهیه می نمایند. طرح مورد نظر برای چاپ روی موس پد می تواند عکس، لوگو، تصویر شخصیت کارتونی مورد توجه کودکان و هر نوع طرح دلخواه مشتریان باشد.

تمامی کسب و کارها نیاز به تبلیغات و شناخته شدن دارند. نحوه تبلیغات در سرعت شناخته شدن یک کسب و کار مهم ترین فاکتور است. علاوه بر تبلیغات گسترده و بزرگ، تبلیغات کوچک در بطن جامعه نیز تاثیر بسیاری دارد. موس پدهای تبلیغاتی به دلیل کارایی مناسب و اینکه همیشه در معرض دید افراد هستند موجب می شوند نام تجاری و لوگوی چاپ شده روی آن برای همیشه در ذهن افراد باقی بماند. البته چاپ روی موس پد تنها یک گزینه تبلیغاتی نیست، شما می توانید با چاپ طرح دلخواه یا عکس شخصی موس پد شخصی خود را داشته باشید.

نحوه چاپ موس پد

چاپ موس گد در کرج به روش سابلیمیشن و به صورت فوری قابل انجام می باشد. در چاپ به روش سابلیمیشن ابتدا طرح و یا عکس مورد نظر روی کاغذ نسوز توسط پرینتر مخصوص این کار به صورت آینه ای چاپ می شود. سپس کاغذ با استفاده از چسب نسوز روی موس پد خام و بدون هیچ نقشی چسبانده می شود، در مرحله آخر موس پد داخل دستگاه سابلیمیشن قرار می گیرد.

دما و زمان مناسب چاپ روی دستگاه تنظیم می گردد، بعد از طی زمانی کوتاه بین 30 تا 60 ثانیه چاپ اجرا می شود و از آنجایی که فرایند چاپ در دمای بسیار بالا انجام می شود، طرح چاپ شده بسیار مقاوم و ماندگار خواهد بود و رنگ آن از بین نمی رود. فایل ارسالی برای چاپ باید با کیفیت بالا باشد تا چاپ نهایی شفاف و واضح باشد.

فایل هایی با فرمت PNG و GPG مناسب چاپ هستند . شما می توانید فایل های با کیفیت خود را برای چاپ موس پد برای ویداک ارسال نمایید. بهترین قیمت و کیفیت در چاپ موس پد را می توانید از ویداک دریافت کنید.

انواع موس پد

چاپ موس پد بر روی موس پد های مستطیلی، دایره ای و قلبی که متداول تر هستند صورت می پذیرد. اندازه موس پدها متفاوت است، موس پدهای دایره ای دارای قطر 21 سانتی متر و موس پدهای مستطیل 25 در 19.5 سانتی متر هستند. موس پدهای قلبی هم اندازه ای متوسط و استاندارد دارند. موس پدهایی که شرکت ویداک در اختیار مشتریان قرار می دهد دارای زیره ژله ای هستند و رویه آنها پارچه مخصوص بسیار با کیفیت می باشد و به علت نرم بودن رویه و زیره شکننده نیستند.

از آنجایی که چاپ به روش سابلیمیشن انجام می شود رنگ طرح چاپ شده شفاف، با کیفیت و ماندگار خواهد بود و با شست و شو از بین نمی رود. برای شستن موس پدهای چاپ شده لازم است شوینده های دارای سفید کننده و دارای آنزیم های قوی استفاده نکنید و دمای آب بالاتر از 30 درجه نباشد.

قیمت چاپ موس پد

شما می توانید برای دریفات دقیق قیمت چاپ موس پد با همکاران ما در ویداک در تماس باشید تا بهترین قیمت چاپ موس پد را در کنار بهترین کیفیت به شما ارائه دهند.