چاپ کاتالوگ

کاتالوگ یکی از ارکان مهم برای معرفی محصولات و خدمات هر مجموعه ای می باشد. با استفاده از کاتالوگ شما می توانید تمام محصولات و خدمات خود را به مشتریانتان معرفی نمایید و آنها را با کسب و کار خود بیشتر آشنا کنید همچنین چاپ کاتالوگ می تواند به شما در برند سازی نیز کمک نماید. استفاده از این محصول و چاپ کاتالوگ برای نمایشگاه ها و رویداد های مهم تحولی بینظیر در کسب و کار شما ایجاد خواهد کرد و مشتریان بسیاری را برای کسب و کار شما به ارمغان خواهد آورد

کاتالوگ چیست

کاتالوگ یکی از بهترین روش های تبلیغات کاغذی است که می تواند اطلاعاتی جاکمع از کسب و کار شما را در اختیار مشتریان رار دهد. یکی از مهمترین هدف های چاپ کاتالوگ، ارائه آن به افراد واسطه بین تولید کننده و مصرف کننده می باشد تا بتوانند بازاریابی مناسبی را روی محصولات شما داشته باشند.

با استفاده از کاتالوگ ها، مشتریان می توانند تمام محصولات مجموعه شما را مشاهده کنند، آنها را با هم مقایسه کنند و اطلاعات جامعی در مورد آنها به دست آورند و در نهایت محصول مورد نظر خود را سفارش دهند.

فرق بین کاتالوگ و بروشور در چیست

بروشور و کاتالوگ دو محصولی هستند که در زهن مشتریان ما همواره دارای همپوشانی بسیاری هستند. کاتالوگ ها معمولات دارای تعداد صفحات بیشتری نسبت به بروشور ها هستند. بروشورها حتی می توانند یک برگه A4 باشند که با خط تا به چند قسمت تقسیم شده اند اما کاتالوگ ها معمولا بیشتر از 2 برگ هستند و اطلاعات بیشتری نسبت به بروشور را در خود جای می دهند.

مزیت استفاده از کاتالوگ

شما با استفاده از کاتالوگ می توانید اطلاعات کاملی از محصولات خود را در اختیار کاربرانتان قرار دهید. این اطلاعات می تواند شامل عکس محصول و همچنین جزئیات فنی و ظاهری محصول را شامل شود.

کاغد کاتالوگ

اگر بخواهیم به حالت های استاندارد و متداول تر در بازار نگاهی داشته باشیم باید بدانیم که کاغذ متداول مصرفی در چاپ کاتالوگ را کاغذ های گلاسه 250 تا 300 گرم برای جلد و 150 گرم برای صفحات داخلی تشکیل می دهند. همچنین سایز کاغذ مصرفی A4 و A5 می باشد که بنا به طرح دارای خط تا متفاوتی می شوند.

حداقل تعداد سفارش کاتالوگ

اگر قصد چاپ کاتالوگ را دارید، باید بدانید که چاپ افست این کار در تیراژ حداقل 500 عدد امکان پذیر می باشد. همچنین به منظرو مقرون به صرفه شدن کار و پایین آمدن هزینه تمام شده برای هر کاتالوگ، چاپ در تیراژ 2000 و 5000 به شما پیشنهاد می گردد.

چاپ دیجیتال کاتالوگ

اگر شما قصد چاپ کاتالوگ فوری را دارید .و یا نیاز دادید تا چاپ در تعداد پایین را به انجام برسانید، روش چاپ دیجیتال در خدمت شما است. در این روش با استفاده از دستگاه های چاپگر رنگی، چاپ کاتالوگ صورت می پذیرد و عملیات صحافی نیز به صورت دستی به انجام می رسد. هزینه های در چاپ دیجیتال چندین برابر چاپ افست می باشد و انجام آن تنها در مواقع بسیار ضروری توصیه می شود.

صحافی کاتالوگ

صحافی کاتالوگ به طور معمول سه گزینه را شامل می شود. منگنه معمولی، منگنه لوپ و صحافی توسط چسب گرم. با منگنه معملی یا مفتول تخت همه ما آشنا هستیم. یک منگنه ساده برگه های کاتالوگ را به هم متصل می کند. منگنه یا مفتول لوپ نیز منگنه های هستند که بیرون زندگی نیم دایره طور از کاتالوگ دارند و می تواند به عنوان آویز مورد استفاده باشدو و صحافی توسط چسب گرم نیز متداول ترین روش صحافی کتاب و محصولات کاغذی است که به تکرار مشاهده کرده اید.

اگر شما می خواهید چاپ کاتالوگ را در تعداد بالا انجام دهید، بهترین روش صحافی برای شما استفاده از چسب گرم می باشد و همچنین در تعداد صفحات پایین منگنه لوپ می تواند علاوه بر انجام کار اصلی، زیبایی خاصی به کار ببخشد

قیمت چاپ کاتالوگ

یکی از عواملی که شما باید برای شروع کار در نر بگیرید، بودجه ای است که مجموعه شما به چاپ کاتالوگ اختصاص داده است. اطلاع از حدود قیمت ها می تواند تصمیم گیری و بودجه بندی را برای شما آسان تر و شما ره به هدف نزدیک تر کند.اما عوامل مختلفی نظیر ابعاد، کاغد مصرفی، تعداد خط تا و همچنین تعداد رنگ قیمت چاپ کاتالوگ شما را تعیین می کند.

چاپ کاتالوگ در کرج

شرکت تبلیغاتی ویداک، در کلیه مراحل چاپ کاتالوگ در کرج ، از طراحی تا اجرا در کنار شما است و بهترین قیمت چاپ کاتالوگ در کرج را به شما ارائه می دهد.برای سفارش کاتالوگ تنها کافی است با ما در تماس باشید تا تمامی مشاوره های لازم قبل از چاپ کاتالوگ به شما داده شود.کارشناسان ویداک به شما کمک می کنند تا بهترین انتخاب را در نوع کاغذ، نوع صحافی و مدل طراحی کاتالوگ داشته باشید و کیفیت برتر را در چاپ کاتالوگ در کرج احساس کنید

مجموعه ویداک چاپ کاتالوگ در کرج را با بهترین قیمت و کیفیت به شما ارائه خواهد داد. شما می توانید برای دریافت مشاوره رایگان همین حالا با ویداک تماس بگیرید.