چاپ ساک دستی

چاپ ساک دستی در کرج

چاپ ساک دستی در کرج

اگر قصد چاپ ساک دستی در کرج را داشته باشید بهتر است بدانید که ساک دستی جزء گروه بسته بندی به حساب می آید. چاپ ساک دستی شامل انواع مختلف ساک دستی پارچه ای و ساک دستی کاغذی می شود، که خود ساک دستی کاغذی از دو جنس گلاسه و کرافت برخوردار است، در ادامه بیشتر درمورد جنس های مختلف ساک دستی و انواع مختلف آن صحبت خواهیم کرد. چاپ ساک دستی در کرج را برای ابعاد مختلفی می توان سفارش داد، که باید گفت که هرکدام از جنس ها را برای کاربرد خاصی استفاده می کنند مانند بوتیک ها که از ساک دستی های کاغذی گلاسه، فست فود ها از ساک دستی کرافت، همچنین شرکت ها و یا سازمان ها معمولا از ساک دستی پارچه ای استفاده می کنند، ولی نمی توان گفت عمده استفاده آن تنها مربوط به این شغل ها می شود بلکه انتخاب نوع ساک دستی کاملا سلیقه ای می باشد. بر روی انواع مختلف ساک دستی و جنس های مختلف آن چاپ نیز می توان انجام داد که همین موضوع در تبلیغات  کسب و کار شما نقش بسیار موثری دارد و به آن چاپ ساک دستی تبلیغاتی می گویند چرا که باعث معرفی شدن برند کالا و یا محصول به افراد و همچنین جذب مشتری می شود.

چاپ ساک دستی کاغذی

همانطور که در ابتدا نیز گفته شد چاپ ساک دستی کاغذی یکی از جنس های مختلف ساک دستی محسوب می شود، که دارای دو جنس گلاسه و کرافت می باشد در ادامه توضیح مختصری برای هر کدام از آن ها خواهیم داد تا بیشتر با جنس هر کدام آشنا شوید ، هر دو مدل از چاپ ساک دستی کاغذی از لحاظ جنس، قیمت، تعداد سفارش با یک دیگر متفاوت هستند، باید گفت چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی همانطور که از نامش هم مشخص است در تبلیغات نقش بسیار موثری دارد. برای چاپ ساک دستی در کرج با بهترین کیفیت با ما در ارتباط باشید.

چاپ ساک دستی کرافت

چاپ ساک دستی کرافت

همانطور که در ابتدا نیز گفته شد چاپ ساک دستی کرافت یکی از جنس های ساک دستی کاغذی محسوب می شود، اگر بخواهیم در مورد جنس آن بگوییم باید گفت که جنس شبیه به کاغذ کاهی دارد همچنین از گرماژ 130 گرم برخوردار است. یکی از دلایل رنگ ساک دستی کرافت در واقع خمیری که با آن کاغذ تولید می کنند است، از بیشترین کاربرد و استفاده چاپ ساک دستی کرافت می توان به کسب و کار هایی که مربوط به مواد غذایی می شوند مانند فست ها اشاره کرد، به این دلیل که در مقایسه با ساک دستی گلاسه از وزن و ضخامت کمتری برخوردار است، حداقل سفارش برای چاپ ساک دستی کرافت 500 عدد می باشد، همچنین باید گفت از لحاظ قیمت در مقایسه با چاپ ساک دستی گلاسه از قیمت کمتری برخوردار است.

چاپ ساک دستی گلاسه

چاپ ساک دستی گلاسه

چاپ ساک دستی گلاسه را می توان با روکش سلفون مات و براق سفارش داد که از گرماژ 170 گرم برخوردار است، همچنین باید به این نکته اشاره کرد که چاپ ساک دستی از این مدل جزء پرطرفدار ترین نوع ساک دستی محسوب می شود، چرا که از کیفیت بالایی در زمینه چاپ بر خوردار است همچنین باید گفت یکی از دلایل بالا بودن کیفیت چاپ آن این است که جوهر در زمان چاپ به هیچ وجه جذب کاغذ نمی شود. حداقل سفارش برای چاپ ساک دستی گلاسه 1000 عدد می باشد، همچنین باید گفت در مقایسه با ساک دستی کرافت از قیمت بالاتری برخوردار است، از کاربرد های این مدل ساک دستی می توان به مراکز خرید اعم از طلا فروشی، آرایشی و بهداشتی، بوتیک ها و … اشاره کرد.

اگر بخواهیم درباره نحوه چاپ ساک دستی کاغذی بگوییم باید گفت که چاپ هر دو مدل یعنی چاپ ساک دستی گلاسه و چاپ ساک دستی کرافت به صورت اُفست انجام می شود. انتخاب نوع رنگ در چاپ ساک دستی گلاسه به صورت چهار رنگ و برای چاپ ساک دستی کرافت به صورت تک رنگ، دورنگ و چهاررنگ انجام می شود. قیمت هر کدام از مدل های چاپ ساک دستی کاغذی بر اساس ابعاد آن تعیین می شود. شما عزیزان می توانید برای سفارش چاپ ساک دستی در کرج و همچنین انواع مختلف ساک دستی کاغذی با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید. حداقل زمان تحویل آن بین 7 تا 10 روز کاری می باشد که این زمان گفته شده تنها مختص به زمان چاپ می باشد ولی اگر نیاز به طراحی باشد خود پروسه طراحی نیز 1 تا 2 روز زمان می برد.

چاپ ساک دستی پارچه ای

چاپ ساک دستی پارچه ای

چاپ ساک دستی در کرج اعم از چاپ ساک دستی پارچه ای بیشتر برای فروشگاه ها، شرکت ها، مراکز خرید و … استفاده می شود که هر کدام از آن ها می توانند لوگو و یا برند خود را بر روی آن چاپ کنند، همانطور که در ابتدا نیز گفته شد چاپ بر روی ساک دستی به نوعی تبلیغات محسوب می شود. نوع جنس چاپ ساک دستی پارچه ای اسپان می باشد که برای رنگ های مختلفی می توان آن را چاپ کرد. نحوه ساخت ساک دستی پارچه ای به دو صورت انجام می شود 1- دستگاهی (پرسی) 2- دوختی که از دو گرماژ 90 و 60 گرم برخوردار هستند. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که برای گرماژ بالا مثلا 90 گرم دوخت برروی آن بسیار مناسب است، چرا که با دوخت استحکام آن نیز بالاتر می رود. چاپ ساک دستی پارچه ای به صورت سیلک و با استفاده از دستگاه چاپ سیلک انجام داده می شود، روش کار آن نیز به این صورت است که یکبار ساک را داخل دستگاه قرار می دهند تا تنها لوگو بر روی آن چاپ شود و بعد از چاپ لوگو دوباره آن را داخل دستگاه قرار می دهند تا متن بر روی ساک چاپ شود که اگر به صورت چند رنگ باشد این کار را انجام می دهند در غیر اینصورت اگر تک رنگ باشد دیگر نیازی به کار نیست یک بار آن را داخل دستگاه قرار می دهند تا چاپ روی آن انجام شود. حداقل سفارش برای چاپ ساک دستی پارچه ای 500 عدد می باشد ولی باید به این نکته اشاره کرد که هزینه چاپ روی آن طبق این تعداد سفارش 1000 عدد محاسبه می شود.

همانطور که گفته شد چاپ ساک دستی در کرج شامل انواع مختلفی می باشد که می توان آن را به صورت کف و کناره ها کاست سفارش داد همچنین از سایز و قیمت های متفاوتی نیز نسبت به هم برخوردار هستند. نوع دسته ساک دستی پارچه ای به دسته بندی و پانچی (دسته موزی) تقسیم می شود از جمله مزایای چاپ ساک دستی پارچه ای این می باشد که تحمل وزن سنگین را دارد ولی در صورتی ساک دستی های کاغذی از مقاومت کمتری برخوردار هستند. برای این مدل از ساک دستی نمی توان مدت زمانی برای تحویل آن تعیین کرد چرا که ممکن است مشتری آن را در ابعاد خاص و همچنین به صورت دوختی سفارش داده باشد که به آن چاپ اختصاصی می گویند، همین موضوع باعث می شود تا پروسه تحویل آن طولانی تر باشد. برای چاپ ساک دستی در کرج در انواع جنس های مختلف با ما در ارتباط باشید.

قیمت چاپ ساک دستی در کرج

قیمت چاپ ساک دستی در کرج چه کاغذی و پارچه ای نسبت به هم از قیمت متفاوتی برخوردار هستند به این صورت است که چاپ ساک دستی کاغذی گلاسه قیمت بالاتری را نسبت به ساک دستی کرافت دارد، همچنین در چاپ ساک دستی پارچه ای قیمت براساس گرماژ، نوع دسته و کاست کاملا با یک دیگر متفاوت هستند. شما می توانید بهترین کیفیت چاپ ساک دستی در کرج را به همراه قیمت مناسب از ویداک بخواهید.

قیمت چاپ ساک دستی در کرج