ساک دستی

چاپ ساک دستی در کرج

چاپ ساک دستی در کرج

ساک دستی که جزء گروه بسته بندی به حساب می آید شامل انواع مختلف ساک دستی پارچه ای و کاغذی می شود که خود ساک دستی کاغذی از دو جنس گلاسه و کرافت برخوردار است، در ادامه بیشتر به جنس های مختلف ساک دستی و انواع مختلف آن اشاره خواهیم کرد. ساک دستی ها را می توان در ابعاد مختلفی چاپ کرد، که هریک از جنس های مختلف آن برای کاربرد خاصی استفاده می شود مانند بوتیک ها که از ساک دستی های کاغذی گلاسه، فست فود ها از ساک دستی کرافت، همچنین شرکت ها و یا سازمان ها معمولا از ساک دستی پارچه ای استفاده می کنند ولی نمی توان گفت عمده استفاده آن تنها مربوط به این شغل ها می شود بلکه انتخاب نوع ساک دستی کاملا سلیقه ای می باشد. بر روی انواع مختلف ساک دستی و جنس های مختلف آن چاپ نیز می توان انجام داد که همین موضوع در تبلیغات  کسب و کار شما نقش بسیار موثری دارد و به آن ساک دستی تبلیغاتی می گویند چرا که باعث معرفی شدن برند کالا و یا محصول به افراد و همچنین جذب مشتری می شود.

چاپ ساک دستی کاغذی

چاپ ساک دستی تبلیغاتی کاغذی به نوعی جذاب تر از ساک دستی پارچه ای به حساب می آید و می توان آن را بر روی دو مدل کاغذ چاپ کرد 1- کاغذ گلاسه 2- کاغذ کرافت که هر دوی آنها از لحاظ جنس، قیمت و تعداد سفارش با یکدیگر متفاوت هستند.

چاپ ساک دستی کرافت

چاپ ساک دستی کرافت

یکی از مدل های ساک دستی کاغذی محسوب می شود که جنس شبیه به کاغذ کاهی دارد و شامل گرماژ 130 گرم می باشد، دلیل اصلی رنگ این مدل از ساک دستی خمیری که با آن کاغذ تولید می کنند است . از بیشترین کاربرد این مدل از ساک دستی می توان به کسب و کارهایی که شغل آن ها مربوط به مواد غذایی مانند فست فودها است اشاره کرد به این دلیل که در مقایسه با ساک دستی گلاسه از وزن و ضخامت کمتری برخوردار می باشد. حداقل سفارش برای چاپ این مدل از ساک دستی 500 عدد است که می توان گفت نسبت به ساک دستی گلاسه از قیمت کمتری برخوردار است.

چاپ ساک دستی گلاسه

چاپ ساک دستی گلاسه

این مدل از ساک دستی با روکش سلفون مات و براق همچنین در گرماژ 170 گرم چاپ آن انجام می شود که می توان گفت یکی از پرطرفدارترین نوع ساک دستی به شمار می رود چرا که در زمان چاپ جوهر جذب کاغذ نمی شود در نتیجه همین موضوع باعث بالاتر شدن کیفیت چاپ می شود حداقل سفارش برای چاپ ساک دستی گلاسه 1000 عدد است، از لحاظ قیمت چاپ نیز در مقایسه با ساک دستی کرافت از قیمت بالاتری برخوردار است. از کاربرد های این مدل از ساک دستی می توان به مراکز خرید اعم از طلا فروشی، آرایشی و بهداشتی، بوتیک ها و … اشاره کرد.

هر دو مدل از ساک دستی کاغذی چاپ آن به صورت اُفست انجام می شود، همچنین مدت زمان تحویل آن بین 7 تا 10 روز کاری است  ولی با این تفاوت که انتخاب نوع رنگ در ساک دستی گلاسه به صورت چهار رنگ و ساک دستی کرافت می تواند تک رنگ، دورنگ و چهاررنگ باشد، قیمت هر مدل طبق ابعاد آن تعیین می شود شما عزیزان می توانید برای سفارش چاپ ساک دستی در کرج و انواع مختلف ساک دستی کاغذی با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

چاپ ساک دستی پارچه ای

چاپ ساک دستی پارچه ای

هر نوع کسب و کاری مانند شرکت ها، فروشگاه ها، مراکز خرید و …. از ساک دستی پارچه ای استفاده می کنند، که هر کدام از آن ها می توانند لوگو و یا برند خود بر روی آن چاپ کنند، همانطور که در ابتدا گفته شد چاپ بر روی ساک دستی به نوعی تبلیغات محسوب می شود. جنس ساک دستی های پارچه ای اسپان می باشد که در رنگ های متفاوتی چاپ آن انجام می شود. ساک دستی پارچه ای از دو مدل دوخت 1- دستگاهی ( پرسی ) 2- دوختی و همچنین از دو گرماژ 90 و 60 گرم برخوردار است، که برای گرماژ بالا مثلا 90 گرم دوخت برروی آن بسیار مناسب است چرا که استحکام آن را بالاتر می برد. چاپ روی ساک دستی پارچه ای به صورت سیلک و با استفاده از دستگاه چاپ سیلک انجام داده می شود، روش کار آن نیز به این صورت است که یکبار ساک را داخل دستگاه قرار می دهند تا تنها یک رنگ بر روی آن چاپ شود و بعد از چاپ رنگ اول دوباره آن را داخل دستگاه قرار می دهند تا رنگ دوم بر روی ساک چاپ شود. حداقل سفارش برای این مدل ساک 500 عدد می باشد ولی باید به این نکته اشاره کرد که هزینه چاپ روی آن طبق این سفارش 1000 عدد محاسبه می شود.

ساک دستی پارچه ای را می توان به صورت کف کاست و کناره ها کاست نیز سفارش داد که از سایز و قیمت های متفاوتی نسبت به هم برخوردار هستند. نوع دسته ساک دستی پارچه ای به دسته بندی و پانچی (دسته موزی) تقسیم می شود از جمله مزایای ساک دستی پارچه ای این است که تحمل وزن سنگین را دارد ولی در صورتی ساک دستی های کاغذی از مقاومت کمتری برخوردار هستند. برای این مدل از ساک دستی نمی توان مدت زمانی برای تحویل آن تعیین کرد چرا که ممکن است مشتری آن را در ابعاد خاص و همچنین به صورت دوختی سفارش داده باشد که به آن چاپ اختصاصی می گویند، همین موضوع باعث می شود تا پروسه تحویل آن طولانی تر باشد.

قیمت چاپ ساک دستی در کرج

قیمت چاپ ساک دستی در کرج چه کاغذی و پارچه ای نسبت به هم از قیمت متفاوتی برخوردار هستند به این صورت است که در ساک دستی کاغذی گلاسه قیمت بالاتری را نسبت به کرافت خواهیم داشت همچنین در مدل پارچه ای قیمت براساس گرماژ، نوع دسته و کاست با یکدیگر متفاوت است شما می توانید بهترین کیفیت چاپ ساک دستی در کرج به همراه قیمت مناسب آن را از ما بخواهید.

قیمت چاپ ساک دستی در کرج