چاپ استند

چاپ استند در کرج

چاپ استند در کرج

اگر شما برای تبلیغات نیاز به چاپ استند دارید باید بگوییم که چاپ استند در کرج از انواع مختلفی چون چاپ استند ایکس و یا ضربدری  و چاپ استند رول آپ برخوردار می باشد، در ادامه بیشتر در مورد قیمت، جنس و … صحبت خواهیم کرد. چاپ استند تبلیغاتی در کرج بر روی هر دو نوع استند به شکل های مختلفی چون چاپ بنر، چاپ پلات لمینت انجام می شود. چاپ بنر در واقع شبیه به بنر ولی پلات لمینت یک مقدار ضخیم تر می باشد و می توان گفت که بهتر از چاپ بنر نیز است چرا که به دلیل ضخیم بودن آن بر روی استند بسیار بهتر و زیباتر قرار می گیرد. چاپ استند در کرج برای سایز و ابعاد مختلفی انجام می شود که انتخاب سایز و ابعاد آن  کاملا سلیقه ای و بر عهده مشتری می باشد ولی سایز معمول آن 2 در 90 می باشد. ویداک در زمینه چاپ استند در کرج به همراه کیفیت چاپ عالی بر روی آن آماده دریافت سفارشات شما عزیزان می باشد، شما می توانید برای تبلیغات در زمینه کسب و کار خود ساخت استند و چاپ استند تبلیغاتی در کرج را به ما بسپارید.

استند چیست ؟

اگر بخواهیم به یک تعریف کلی از استند اشاره کنیم باید گفت که استند ها اصولا سازه های ایستاده از جنس آلمینیوم هستند که چاپ روی آن انجام می شود و با قرار گرفتن روی پایه مخصوص به نمایش در می آیند، پس باید به این نکته اشاره کنیم که چاپ استند تبلیغاتی همانطور که از نامش مشخص است یکی از انواع مختلف روش های تبلیغاتی محسوب می شوند. از کاربرد اصلی چاپ استند در کرج می توان به تبلیغات در محیط کسب و کار، مصارف معارفه و معرفی کردن محصولات در نمایشگاها و … اشاره کرد، همچنین مناسب برای محیط های سرپوشیده و باز مثل نمایشگاه، مراکز خرید، فروشگاه و … می باشد. ولی کاربرد اصلی چاپ استند تنها مربوط به تبلیغات حوزه کسب و کار نمی شود و می توان گفت که گاهی جنبه اطلاع رسانی نیز دارد.

استند چیست ؟

از مزایای چاپ استند تبلیغاتی در کرج می توان به 1- به دلیل داشتن وزن سبک حمل و جابه جایی آن بسیار راحت می باشد. 2- امکان چاپ بر روی دو طرف استند وجود دارد 3- می توان از آن برای محیط های بزرگ و هم برای محیط های کوچک استفاده کرد. 4- با توجه به نوع کسب و کار می توان هر نوع طرحی را بر روی آن چاپ کرد و به این معنی است که  طرح باید متناسب با کسب و کار باشد. پس اگر شما در حیطه شغلی خود نیازمند یک روش تبلیغاتی موثر هستنید چاپ استند تبلیغاتی در کرج یکی از آنها محسوب می شود.

طراحی استند در کرج

طراحی استند در کرج

اگر شما قصد چاپ و طراحی استند در کرج را دارید باید بگوییم که طراحی استند می بایست متناسب با کاربرد آن انجام شود و به این معنی است که اگر از استند ها به منظور تبلیغات در حوزه کسب و کار خود می خواهید استفاده کنید در نتیجه شما نیاز دارید تا طراحی آن به شکلی زیبا و جذاب انجام داده شود، تا نظر بیننده را جذب کند  که همین موضوع باعث جذب مشتری می شود همچنین می توان گفت زیبایی و جذابیت بصری استند ها در شناسایی برند شما به مخاطب بسیار موثر است. در زمان چاپ و طراحی استند در کرج شما می توانید طرح آماده خود را در اختیار ما قرار دهید تا ما فقط ساخت و چاپ استند را برای شما  انجام دهیم در غیر اینصورت اگر طرحی را در این خصوص مد نظر ندارید تیم طراحی ویداک با بهترین کیفیت آن را برای شما عزیزان طراحی می کند. برای طراحی و چاپ استند در کرج با ما در ارتباط باشید.

انواع چاپ استند در کرج

استند رول آپ

چاپ استند رول آپ

چاپ استند رول آپ باید بگوییم که یک مدل پیشرفته از چاپ استند در کرج محسوب می شود، چاپ استند رول آپ همانطور که از نامش هم مشخص است این قابلیت برای آن وجود دارد تا بتوان آن را رول کرد، همچنین می توان گفت که در مقایسه با چاپ استند ایکس یا ضربدری به دلیل اینکه می توان آن را رول کرد، جای کمتری را به خود اختصاص می دهد که می توان آن را همانند مدل قبلی به صورت بنر و لمینت نیز چاپ کرد. از لحاظ قیمت نیز باید اشاره کرد که در مقایسه با چاپ استند ضربدری از قیمت بالاتری برخوردار است.

استند ایکس یا ضبدری

چاپ استند ایکس یا ضربدری

همانطور که در ابتدا نیز گفته شد چاپ استند در کرج از انواع مختلفی چون چاپ استند ایکس یا ضربدری برخوردار می باشد، که آن هم شامل دو مدل ثابت و متغییر است. چاپ استند ثابت همانطور که از نامش هم مشخص است به هیچ عنوان نمی توان ارتفاع آن را تغییر داد در واقع می توان گفت که کاملا سایز آن ثابت می باشد سایزمعمول و استاندارد آن برای چاپ 2 در 90 می باشد که 2 همان ارتفاع و 90 عرض کار است. چاپ استند های متغییر به این شکل هستند که می توان ارتفاع آن را تغییر داد در واقع می توان آن را کوچکتر و یا بزرگ تر کرد که ابعاد آن 1.5 در 90 است. چاپ استند ایکس یا ضربدری می تواند چاپ بنر و پلات لمینت باشد.

قیمت چاپ استند در کرج

همانطور که در ابتدا نیز گفتیم از چاپ استند تبلیغاتی در کرج به منظور نمایش و تبلیغات استفاده می شود که ساخت آن بر روی فریم های آلمینیومی انجام می شود، هر دو نوع مدل چاپ استند یعنی استند ایکس و استند رول آپ هر دو بر روی پایه های آلمینیومی ساخته می شوند. قیمت چاپ استند در کرج به ابعاد، نوع چاپ روی استند و همچنین انواع آن بستگی دارد که به طبع چاپ استند رول آپ با توجه به ویژگی هایی که دارد و همچنین نوع چاپ آن گران تر می باشد.

قیمت چاپ استند در کرج