چاپ استند

چاپ استند در کرج

چاپ استند در کرج

انواع مختلف استند شامل استند ایکس و یا ضربدری  و رول آپ می باشد، در ادامه بیشتر به نوع جنس، قیمت و … اشاره خواهیم کرد. چاپ روی هر دو نوع استند به شکل های مختلفی چون چاپ بنر، چاپ پلات لمینت انجام می شود. چاپ بنر در واقع شبیه به بنر می باشد ولی پلات لمینت یک مقدار ضخیم تر می باشد و می توان گفت که بهتر از چاپ بنر نیز است چرا که به دلیل ضخیم بودن آن بر روی استند بسیار بهتر و زیباتر قرار می گیرد. چاپ استند در کرج برای سایز و ابعاد مختلفی انجام می شود که انتخاب سایز و ابعاد آن  کاملا سلیقه ای و بر عهده مشتری می باشد ولی سایز معمول آن 2 در 90 می باشد. ویداک در زمینه چاپ استند در کرج به همراه کیفیت چاپ عالی بر روی آن آماده دریافت سفارشات شما عزیزان می باشد، شما می توانید برای تبلیغات در زمینه کسب و کار خود ساخت استند و چاپ استند تبلیغاتی را به ما بسپارید.

استند چیست ؟

اگر بخواهیم به یک تعریف کلی از استند اشاره کنیم باید گفت که استند ها اصولا سازه های ایستاده از جنس آلمینیوم هستند که چاپ روی آن انجام می شود و با قرار گرفتن روی پایه مخصوص به نمایش در می آیند، پس باید به این نکته اشاره کنیم که استند ها یکی از انواع مختلف روش های تبلیغاتی محسوب می شوند. از کاربرد اصلی آن می توان به تبلیغات در محیط کسب و کار، مصارف معارفه و معرفی کردن محصولات در نمایشگاها و … اشاره کرد و می توان گفت مناسب برای محیط های سرپوشیده و باز مثل نمایشگاه، مراکز خرید، فروشگاه و … می باشد. ولی تمام کاربرد استند تنها مربوط به تبلیغات حوزه کسب و کار نمی شود و می توان گفت که گاهی جنبه اطلاع رسانی نیز دارد. مزایای استفاه کردن از استند شامل 1- به دلیل داشتن وزن سبک حمل و جابه جایی آن بسیار راحت می باشد. 2- امکان چاپ بر روی دو طرف استند وجود دارد 3- می توان از آن برای محیط های بزرگ و هم برای محیط های کوچک استفاده کرد. 4- با توجه به نوع کسب و کار می توان هر نوع طرحی را بر روی آن چاپ کرد و به این معنی است که  طرح باید متناسب با کسب و کار باشد. پس اگر شما در حیطه شغلی خود نیازمند یک روش تبلیغاتی موثر هستنید چاپ استند تبلیغاتی جزء بهترین ها در این زمینه محسوب می شود.

استند چیست ؟
طراحی استند در کرج

طراحی استند در کرج

طراحی استند می بایست متناسب با کاربرد آن انجام شود و به این معنی است که اگر از استند ها به منظور تبلیغات در حوزه کسب و کار خود می خواهید استفاده کنید در نتیجه شما نیاز دارید تا طراحی آن به شکلی زیبا و جذاب انجام داده شود، تا نظر بیننده را جذب کند  که همین موضوع باعث جذب مشتری می شود همچنین می توان گفت زیبایی و جذابیت بصری استند ها در شناسایی برند شما به مخاطب بسیار موثر است. در زمان چاپ و طراحی استند شما می توانید طرح آماده خود را در اختیار ما قرار دهید تا ما فقط ساخت و چاپ روی آن را برای شما  انجام دهیم در غیر اینصورت اگر طرحی را در این خصوص مد نظر ندارید تیم طراحی ویداک با بهترین کیفیت آن را برای شما عزیزان طراحی می کند. برای طراحی و چاپ استند در کرج با ما در ارتباط باشید.

انواع چاپ استند در کرج

استند رول آپ

استند رول آپ

در واقع می توان گفت که نوع پیشرفته استند محسوب می شود، این مدل از استند همانطور که از نامش هم مشخص است این قابلیت برایش وجود دارد که بتوان آن را رول کرد، همچنین می توان گفت که در مقایسه با استند ضبدری به دلیل اینکه رول می شوند جای کمتری را به خود اختصاص می دهد و چاپ آن هم به صورت چاپ بنر و پلات لمینت می باشد. از لحاظ قیمت نیز باید اشاره کرد که در مقایسه با استند ضربدری یا همان x از قیمت بالاتری برخوردار است.

استند ایکس یا ضبدری

 استند ایکس یا ضربدری

این مدل از استند از دو نوع ثابت و متغییر برخوردار است. استند های ثابت همانطور که از نامش هم مشخص است نمی توان ارتفاع آن را تغییر داد در واقع می توان گفت که کاملا سایز آن ثابت می باشد سایزمعمول و استاندارد آن برای چاپ 2 در 90 می باشد که 2 همان ارتفاع و 90 عرض آن است. استند های متغییر به این شکل هستند که می توان ارتفاع آن را تغییر داد در واقع می توان آن را کوچکتر و یا بزرگ تر کرد که ابعاد آن 1.5 در 90 است. چاپ روی استند x می تواند چاپ بنر و پلات لمینت باشد.

قیمت چاپ استند در کرج

همانطور که در ابتدا نیز گفتیم از استند تبلیغاتی به منظور نمایش و تبلیغات استفاده می شود که ساخت آن بر روی فریم های آلمینیومی انجام می شود، هر دو نوع استند یعنی ایکس و رول آپ هر دو بر روی پایه های آلمینیومی ساخته می شوند. قیمت چاپ استند در کرج به ابعاد، نوع چاپ روی استند و همچنین انواع آن بستگی دارد که به طبع استند رول آپ با توجه به ویژگی هایی که دارد و همچنین نوع چاپ آن گران تر می باشد.

قیمت چاپ استند در کرج