تابلو فلکسی

تابلو فلکسی چیست ؟

تابلو فلکسی چیست؟

اگر بخواهیم یک توضیح کلی در مورد تابلو فلکسی بگوییم باید گفت که تابلو فلکسی یکی از انواع مختلف تابلوهای تبلیغاتی محسوب می شود که برای سر در مغازه ها، معابر و خیابانها و …. به منظور تبلیغات استفاده می شود، همچنین جزء تابلوهای تبلیغاتی قدیمی است که رفته رفته به دلیل وجود تابلوهای مختلفی چون چنلیوم و استیل  از جایگاه کمرنگ تری برخوردار شد. روکش این تابلوها از جنس بنر و فلکس می باشد، که در مورد هر کدام از آنها همچنین تفاوت های آنها نسبت به هم به صورت کامل صحبت خواهیم کرد، همچنین چارچوبی که قرار است تابلو بر روی آن نصب شود از جنس آهن می باشد، اگر بخواهیم در مورد ویژگی تابلو فلکسی در کرج بگوییم باید گفت که جزء مقرون به صرفه ترین ها در بین انواع مختلف تابلو در کرج محسوب می شود.

ساخت تابلو فلکسی در کرج

همانطور که در ابتدا نیز گفتیم ساخت تابلو فلکسی در کرج یکی از انواع مختلف تابلوهای تبلیغاتی برای سر در مغازه ها، خیابان ها، معابر می باشد، که جنس رویه آن بنر و فلکسی است، رویه بنر در واقع به این صورت است که از لحاظ ضخامت بسیار نازک می باشد و ممکن است که اگر شما رویه بنر را برای تابلو خود انتخاب کرده باشید در هنگام نصب دچار پارگی شود یا بعد از مدتی این اتفاق برایش بیفتد، ولی در مقابل آن رویه فلکس از لحاظ ضخامت بسیار محکم تر می باشد، همچنین باید گفت که نوع چاپ روی فلکس یک مقدار تیره تر از چاپ بنر است چرا که اگر بخواهند چاپ روی آن را همانند چاپ بنر انجام دهند ممکن است که با روشن شدن آن کمی تابلو بیرنگ تر باشد که همین موضوع در زیبایی و جلوه تابلو فلکسی بسیار موثر است.

ساخت تابلو فلکسی در کرج
ساخت تابلو فلکسی در کرج

ساخت تابلو فلکسی در کرج از دو حالت برخوردار می باشد که توضیح کوتاهی در مورد هر کدام از این حالت ها خواهیم داد. حالت اول: این حالت برای مواقعی است که سر در یک مغازه هیچ گونه تابلویی ندارد، بنابراین نیاز به ساخت چارچوب برای نصب می باشد که خود این چارچوب از جنس آهن می باشد و رویه آن را با استفاده از نوار مغذی و کیلیپس برروی کار می کشند از جمله مزایای این کار این است که فلکس کاملا صاف برروی تابلو نصب می شود. دومین حالت برای مواقعی است که سر در یک مغازه تابلو دارد و تنها می خواهد رویه تابلو فلکسی خود را عوض کند و یک طرح جدید جایگزین کند.

ساخت تابلو فلکسی در کرج از دو نوع تابلو فلکسی نوردار و تابلو فلکسی بدون نور برخوردار می باشد در ادامه توضیح مختصری در مورد هر کدام از آن ها خواهیم داد. اگر بخواهیم یک نکته در مورد تابلو فلکس بگوییم باید گفت که رویه تابلو فلکسی را می توان هر سال عوض کرد همچنین مهتابی ها و تجهیزات داخلی تابلو می بایست حتما تعویض شوند چرا هر کدام از این موارد گفته شده در جذابیت تابلو و همچنین زیباتر کردن شهر نقش بسیار مهمی دارند. شرکت تبلیغاتی ویداک در زمینه ساخت تابلو فلکسی در کرج و همچنین نصب آن با بهترین کیفیت آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

انواع تابلو فلکسی در کرج

همانطور که قبلا نیز گفتیم از انواع تابلو فلکسی در کرج می توان به تابلو فلکسی نوردار و بدون نور اشاره کرد که تنها تابلو فلکسی نوردار روشنایی آن با استفاده از پروژکتور و یا مهتابی تامین می شود، در غیر اینصورت  تابلو فلکسی بدون نور یا همان تک فریم همانطور که از نامش مشخص است از هیچ گونه نوری برای روشنایی تابلو استفاده نمی شود و تنها به وسیله نوار مغزی و کیلیپس بر روی فریم کشیده شده و نصب می شود.

در تابلو فلکس هایی که نور آن به وسیله پروژکتور تامین می شود همانطور که مشخص است روشنایی آن به وسیله پروژکتور که در خارج آن نصب می شوند تامین می شود همچنین باید گفت که اگر شما خیلی نمی خواهید هزینه ای برای ساخت تابلو کرده باشید باید گفت این مدل به شما پیشنهاد می شود که از لحاظ قیمت بسیار مناسب می باشد.اما تابلوهای فلکسی که نور آن با مهتابی تامین می شود همانطور قبلا نیز گفتیم قاب زیر آن از جنس آهن می باشد، که فلکسی بر روی آن کشیده می شود و پشت آن لامپ های مهتابی نصب می شود که باعث نورانی شدن آن می شود همچنین باید به این نکته اشاره کرد امکان تعویض رویه های تابلو نیز وجود دارد.

انواع تابلو فلکسی در کرج
طراحی تابلو فلکسی در کرج

طراحی تابلو فلکسی در کرج

طراحی تابلو فلکسی در کرج می بایست به خوبی انجام شود یعنی باید از طراحی زیبا و شکیلی برخوردار باشد تا نظر بیننده را به خود جلب کند برای طراحی تابلو فلکسی ابتدا شما باید طرح مورد خود را طراحی کنید، بعد طراحی می توانید کار چاپ روی فلکس به عهده ما بگذارید، حالا اگر طراحی خاصی را در این خصوص مد نظر ندارید تیم طراحی ویداک بهترین و زیبا ترین طراحی تابلو فلکسی در کرج را برای شما عزیزان انجام می دهد برای طراحی، چاپ و نصب تابلو فلکسی در کرج با ما در ارتباط باشید.