جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی در کرج

جاکلیدی تبلیغاتی در کرج

یکی از راه های موثر برای تبدیل مشتریان به مشتریان ثابت و وفادار ارائه هدایای تبلیغاتی به منظور قدردانی از آنها می باشد، که چاپ جاکلیدی تبلیغاتی در کرج یکی از انواع مختلف هدایای تبلیغاتی محسوب می شود، همچنین شما می توانید با چاپ روی آن به آسانی نام برند و یا کالای خود را تبلیغ کنید. از انواع جنس جاکلیدی تبلیغاتی می توان به جاکلیدی استیل و جاکلیدی چرم اشاره کرد، که باید گفت چاپ جاکلیدی تبلیغاتی در کرج برای هر کدام از جنس ها کاملا بایکدیگر متفاوت هستند به عنوان مثال چاپ روی جاکلیدی های چرمی به صورت داغکوب می باشد، در ادامه بیشتر در مورد نحوه چاپ روی آن، قیمت و حداقل سفارش برای هر کدام از آنها صحبت خواهیم کرد.

انواع جاکلیدی تبلیغاتی

جاکلیدی تبلیغاتی استیل

جاکلیدی استیل در کرج

جاکلیدی استیل در کرج و یا جاسوئیچی استیل یکی از پر استفاده ترین محصول در بخش هدایای تبلیغاتی محسوب می شود، که از آن به عنوان هدیه به مشتریان خاص استفاده می شود. همانطور که از اسمش هم مشخص است جنس آن استیل می باشد، یعنی تمام اجزای ان اعم از حلقه، گیره و … از استیل می باشد، اگر بخواهیم یک توضیح کلی در مورد جاکلیدی تبلیغاتی استیل بگوییم باید گفت که این مدل از جاکلیدی تبلیغاتی از ظرافت و زیبایی خاصی در میان تمام جاکلیدی ها برخوردار است، چاپ جاکلیدی استیل در کرج با استفاده از دستگاه لیزر انجام می شود که می توان لوگو، متن، تصویر و … را برروی  آن حک کرد.

از قابلیت های دستگاه لیزر می توان به حک روی انواع فلزات اعم از طلا، نقره، استیل و یا فلزات آبکاری شده و … اشاره کرد. از مهم ترین نمونه های چاپ لیزر می توان به جاکلیدی اشاره کرد ولی می توان برروی فلش، لوح تقدیر، پلاک و… نیز چاپ انجام داد. از دیگر قابلیت های چاپ با استفاده از دستگاه لیزر می توان به ماندگاری بالای متن و یا لوگوی چاپ شده بر روی آن اشاره کرد. چاپ با استفاده از دستگاه لیزر تنها برروی سطوحی چون استیل انجام نمی شود یعنی می توان بر روی چرم، پلاستیک، چوب و موارد مشابه این نیز کار حکاکی و لیزر را انجام داد، چاپ روی این سطوح به این شکل می باشد که یک لایه از سطح را بر می دارند و طرح را حک می کنند در زمان حک این سطوح می بایست از مقاومت بالایی برخوردار باشند.

جاکلیدی استیل در کرج

از مزایای جاکلیدی استیل در کرج می توان به کوچکی و همچنین راحت در دست گرفتن آن اشاره کرد چرا که اگر جاکلیدی ها از لحاظ سایز بزرگ باشند در دست گرفت آن نیز سخت تر می شود همین موضوع باعث می شود تا برای بعضی از افراد خوشایند نباشد. داشتن رنگی زیبا و جذاباز دیگر ویژگی های آن است. در زمینه چاپ انواع هدایای تبلیغاتی اعم از جاکلیدی تبلیغاتی در کرج از جنس استیل ویداک آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان در این خصوص است حداقل سفارش برای این مدل از جاکلیدی 200 عدد می باشد، پس با ما در ارتباط باشید.

جاکلیدی چرم در کرج

جاکلیدی چرم در کرج

باید گفت که چاپ جاکلیدی چرم در کرج از زیبایی و همچنین جذابیت بسیار زیادی در میان جاکلیدی ها برخوردار می باشد، که شامل طرح های بسیار متنوعی است علاوه بر این می توان گفت که اگر شما طرح های موجود را نپسندیدید می توانید طرح مورد نظر خود را سفاش دهید که در این صورت چاپ جاکلیدی به صورت اختصاصی انجام می شود. قیمت جاکلیدی چرم در کرج در میان جنس های مختلفی چون استیل از قیمت پایین تری برخوردار است ولی اگر بخواهد چاپ آن به صورت اختصاصی انجام شود در این صورت قیمت آن کاملا متفاوت می شود. اگر بخواهیم در مورد چاپ روی جاکلیدی تبلیغاتی چرم صحبت کنیم باید گفت که چاپ آن به صورت داغکوب انجام می شود، که می توان لوگو، متن و یا عکس نیز برروی چرم چاپ کرد. جاکلیدی های چرمی از لحاظ رنگ بندی دارای رنگ هایی چون مشکی و قهوه ای می باشند که شما بسته به سلیقه ی خود می توانید آن را انتخاب کنید.

چاپ جاکلیدی چرم در کرج تنها از یک مدل برخوردار نیست یعنی می توان آن را به صورت کیفی نیز سفارش دارد، که داخل آن می توان کلید ها را وصل کرد همچنین برای این مدل از جاکلیدی امکان چاپ داغکوب نیز وجود دارد. از لحاظ قیمت باید گفت که جاکلیدی های کیفی  از قیمت بیشتری نسبت به جاکلیدی های ساده برخوردار هستند. اگر شما قصد سفارش این مدل از جاکلیدی تبلیغاتی را دارید باید بگوییم که حداقل سفارش آن همانند دیگر جاکلیدی تبلیغاتی 200 عدد می باشد. از ویژگی های جاکلیدی چرم در کرج می توان به ماندگاری بالای آن، سایز مناسب، دوخت عالی و بسیاری از موارد دیگر اشاره کرد.

جاکلیدی چرم در کرج
قیمت جاکلیدی تبلیغاتی در کرج

قیمت جاکلیدی تبلیغاتی در کرج

قیمت جاکلیدی تبلیغاتی در کرج به نوع جنس آن بستگی دارد که جاکلیدی های چرمی به نسبت جاکلیدی های استیل از قیمت کمتری برخوردار هستند و این مناسب برای افرادی است که خیلی نمی خواهند هزینه زیادی کرده باشند، جاکلیدی های استیل به دلیل اینکه چاپ روی آن با استفاده از دستگاه لیزر انجام می شود و همچنین ماندگاری بالایی دارد به نسبت دیگر جاکلیدی های تبلیغاتی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. یا در جاکلیدی های چرمی همانطور که قبلا نیز گفتیم جاکلیدی هایی که حالت کیفی دارند از قیمت بالایی نسبت به مدل ساده برخوردار هستند. برای چاپ جاکلیدی در کرج آن هم به قیمت مناسب با ما در ارتباط باشید.