ست هدیه

چاپ ست هدیه تبلیغاتی در کرج

چاپ ست هدیه تبلیغاتی در کرج از دو نوع استیل و چرمی برخوردار می باشد که به طبع چاپ روی هرکدام از جنس ها، کاملا بایکدیگر متفاوت می باشد. چاپ روی استیل با دستگاه لیزر انجام می شود که می توان گفت از ظرافت و زیبایی خاصی برخوردار است، همچنین چاپ روی ست هدیه چرمی به صورت داغکوب انجام داده می شود. اگر قصد دارید در زمینه کسب وکار خود تبلیغات داشته باشید همچنین به عنوان یک هدیه تبلیغاتی باشد این محصول به شما پیشنهاد می شود. برای چاپ ست هدیه تبلیغاتی در کرج با بهترین کیفیت و قیمت با ما در ارتباط باشید.

ست هدیه استیل

ست هدیه یکی از برجسته ترین کالا ها در بخش هدیه تبلیغاتی می باشد. این ست ها می تواند شامل موارد مختلفی نظیر خودکار، جاسوئیچی، پاوربانک و … باشد. ست هدیه استیل در کناز ست هدیه چرمی دو مدل ست هدیه هستند که به مشتریان ارائه می گردد.همجنین شما می تواند موارد داخل ست را به دلخواه خود سفارشی سازی نمایید.

ست هدیه چرمی

ست هدیه چرمی، یکی دیگر از هدایای تبلیغاتی چرمی می باشد که ویداک در اختیار مشتریان قرار می دهد. این هدیه بسیار مناسب برای مدیران و مقامات ارشد شرکت ها می باشد و دارای جذابیت بسیار بالایی می باشد. اقلام موجود در ست هدیه چرمی قابل سفارشی سازی توسط شما بوده و می توانید آنها را تغییر دهید