چاپ پاکت

پاکت ها یکی از ملزومات اداری هستند. دارا بودن پاکت نامه به منظور ارسال نامه ها به صورت رسمی برای هر مجموعه ای ضروری می باشد.شما با چاپ نام تجاری و لوگو خود بر روی پاکت به صورت رنگی می توانید باعث جذب نگاه مشتریان خود شوید. چاپ پاکت بیشتر با استفاده از کاغذ تحریر انجام می شود.اما کاغذ های دیگری هم در چاپ پاکت استفاده می شوند که در زیر آنها را بررسی می کنیم

انواع کاغذ در چاپ پاکت

کاغذ تحریر 80 گرم :

ارزانترین و شاید متداول ترین کاغذ در چاپ پاکت ، کاغذ A4 هشتاد گرمی می باشد. این کاغذ، پایین ترین گرم در کاغذهای A4 و A5 می باشد.

کاغذ تحریر 100 گرم :

چاپ پاکت با استفادع از کاغذ تحریر 100 گرم را می تواند در رتبه دوم قرار داد. این کاغد به شکل محسوسی سنگین تر از کاغذ 80 گرم می باشد و چاپ آن به صورت فرم عمومی و بدون محدودیت در تعداد رنگ انجام می گردد.

کاغذ گلاسه 135 گرم :

کاغذ های گلاسه به دلیل سنگین بودن بیشتر نسبت به کاغذ های تحریر از کیفیت و محبوبیت بیشتری برخوردار است ولی از طرف دیگر به دلیل براق بودن مشتریان کمتری را به خود اختصاص می دهد. قیمت چاپ پاکت با استفاده از کاغذ گلاسه بالاتر از کاغذ های تحریر می باشد و شما باید هزینه بیشتری انجام دهید. البته ویداک بهترین قیمت چاپ پاکت در کرج را به شما ارائه خواهد داد

کاغذ کتان 120 گرم :

کاغذ های کتان به دلیل دارا بودن بافت یکی از کاغذ های محبوب برای چاپ پاکت است. البته این بافت مانع از نوشتن بر روی کاغذ ها نمی شود. چاپ بر روی این نوع کاغذ نیز بدون محدودیت رنگ و در فرم های عمومی انجام می شود.

سایز چاپ پاکت

پاکت ها در سه سایز ملخی یا همان سایز نامه های اداری، A5 و A4 به چاپ می رسند. شما با توجه به نیاز خود می توانید مدل مورد نظر را انتخاب و اقدام به ثبت سفارش کنید

قیمت چاپ پاکت

همانطور که مشاهده کردید کاغذ ها و سایز های متفاوتی برای پاکت وجود دارد. طبیعتا با تغییر سایز و جنس کاغذ، قیمت چاپ پاکت نیز متفاوت خواهد شد.پس قیمت محصول نهایی کاملا منطبق بر خواسته شما می باشد.

چاپ پاکت در کرج

شرکت تبلیغاتی ویداک، خدمات چاپ پاکت در کرج را به شما ارائه خواهد داد.بهترین قیمت چاپ پاکت در کرج را می توانید از ویداک بخواهید و با مقایسه اقدام ثبت سفارش نمایید. مشاوران ما آماده اند تا به کلیه نیازمندی های شما در زمینه چاپ و تبلیغات در کرج پاسخ دهند.

ارائه نامه های اداری به صورت شکیل می توند تاثیرگذاری بالایی داشته باشد.شاید زیبا بودن یک پاکت نامه به اندازه محتویات درون آن ارزشمند باشد. شرکت ابلیغاتی ویداک با در نظر گرفتن زمینه کاری شما بهترین طراحی پاکت را برای شما به انجام می رساند و ایده هایی نوین را در چاپ پاکت در کرج به شما ارائه می دهد.