چاپ پاکت

چاپ پاکت در کرج

چاپ پاکت در کرج

چاپ پاکت در کرج جزء اوراق اداری محسوب می شود که از جنس کاغذی برخوردار است. چاپ پاکت فقط در تیراژ 1000، 2000، 5000 عددی و بسته به جنس های مختلف آن یعنی تحریر ایرانی، کرافت، گلاسه و … چاپ آن انجام می شود. سایز پاکت ها باید متناسب با سایز سربرگ یا هر کاغذ دیگری که قرار است داخل آن قرار بگیرد باشد، که سایز آن شامل A3، A4، A5 و پاکت ملخی می باشد. زمان تحویل پاکت ها بسته به جنس های مختلف آن بین 7 تا 12 روز کاری زمان بر است و این زمان جدا از طراحی می باشد.

پاکت چیست ؟

از پاکت ها برای قرار دادن اسناد، مدارک، نامه های اداری و … استفاده می شود و می توان گفت یکی از ملزومات اداری محسوب می شود. اولین نکته ای که در چاپ پاکت مورد بررسی قرار می گیرد جنس پاکت است که شامل تحریر ایرانی، کرافت، گلاسه، کتان، کارتی می باشد، در ادامه بیشتر در مورد هر یک از این موارد توضیح خواهیم داد. دومین موردی که در چاپ پاکت باید مورد بررسی قرار داده شود طراحی آن است که چاپ پاکت برای شرکت و یا سازمان متناسب متناسب با لوگو، رنگ سازمانی و بسیاری از موارد دیگر انجام می شود.

طراحی پاکت در کرج

در طراحی پاکت اندازه لوگو، سایز فونت، نوع فونت و … باید به درستی انتخاب شود و همچنین باید متناسب با کاربرد پاکت باشد. جایگذاری تمامی این موارد باید به گونه ای انجام شود که هریک در جای مناسب خود قرار بگیرند به شکلی که از ظاهری زیبا برای بیننده برخوردار باشد و بتواند نظر بیننده را جلب کند، همین موضوع می تواند در تبلیغات برند شما بسیار موثر باشد. شرکت تبلیغاتی ویداک طراحی و چاپ پاکت در کرج را با بالاترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم می کند.

طراحی پاکت در کرج

انواع پاکت

چاپ پاکت تحریر

چاپ پاکت تحریر

کاغذ تحریر همان کاغذ A4 است که می توان گفت نسبت به دیگر پاکت ها از جنس ضعیف تری برخوردار است، پاکت تحریر ایرانی در تیراژ 1000، 2000، 5000 چاپ آن انجام می شود که شامل سایزهای مختلفی که در ابتدای مطلب گفتیم است. همچنین پاکت تحریر تنها در گرماژ 80 و 100 گرم چاپ آن انجام می شود. از لحاظ قیمت نیز چاپ پاکت تحریر نسبت به دیگر پاکت ها پایین تر است. حداقل زمان تحویل پاکت تحریر 7 روز کاری است.

چاپ پاکت کرافت

چاپ پاکت کرافت

جنس کاغذ کرافت شبیه به کاغذ کاهی است که تنها در گرماژ80 گرم چاپ آن انجام می شود. از لحاظ مقاومت این مدل کاغذ از مقاومت بالایی در برابر پارگی کاغذ برخوردار است همچنین رنگ خمیر این نوع کاغذ نسبت به دیگر کاغذ ها تیره تر است. یکی از نکات مهم در چاپ پاکت کرافت این است که می توان به راحتی چاپ روی آن اشاره کرد و همچنین نسبت به پاکت گلاسه از قیمت مناسب تری برخوردار است و زمان تحویل آن 10 روز کاری کرد.

چاپ پاکت گلاسه

چاپ پاکت گلاسه

معمولا در نامه نگاری های اداری و یا کاربرد های غیر رسمی از پاکت گلاسه استفاده می شود، همانطور که از نام آن مشخص است تولید و چاپ آن با استفاده از کاغذ گلاسه انجام می شود و از کیفیت بالایی در زمان چاپ برخوردار است. پاکت گلاسه تنها در گرماژ135 گرم چاپ آن انجام می شود، که گرماژ 135 گرم به معنی وزن و ضخامت کاغذ است. همچنین پاکت گلاسه در انواع تیراژ مختلفی که گفته شد چاپ آن انجام می شود و زمان تحویل آن نیز مانند دیگر پاکت ها است.

قیمت چاپ پاکت در کرج

قیمت چاپ پاکت در کرج

قیمت چاپ پاکت در کرج بسته به انواع جنس ها و سایزهای مختلف کاملا متغیر است همچنین قیمت می تواند بسته به تیراژهای مختلف نیز تغییر کند که ارزان ترین قیمت چاپ پاکت در کرج مربوط می شود به تحریرایرانی و همچنین گرانترین آن کارتی 140 گرم است که تنها در سایزA4، A5 و نامه ملخی چاپ آن صورت می گیرد. از جمله نکات مهم در مورد قیمت چاپ پاکت در کرج می توان به این مورد اشاره کرد که چاپ پاکت در تیراژ بالا بسیار به صرفه تر از چاپ آن در تیراژ پایین است که شما در زمان سفارش باید به این نکته توجه کنید.

چاپ پاکت اختصاصی در کرج

گاهی اوقات لازم است چاپ پاکت به صورت اختصاصی انجام شود یعنی اینکه هر شرکت و یا سازمانی باید پاکت مخصوص به خود را داشته باشد که از لحاظ نوع فونت، سایز فونت، سایز برگه ها، جنس برگه و … با توجه به سلیقه فرد انتخاب شود، که از لحاظ قیمت نیز بالاتر می باشد. ویداک آماده دریافت سفارشات شما عزیزان در خصوص چاپ پاکت اختصاصی در کرج است.

چاپ پاکت اختصاصی در کرج