چاپ فندک

01.
ست 3 تیکه فندک زیپو
444444
02.
ست 2 تیکه فندک زیپو
111111111
03.
فندک زیپو
125 copy
04.
فندک سه کاره
32 copy
05.
فندک گازی
38 copy

چاپ فندک

کاربرد اصلی فندک تولید آتش است و مورد استفاده همه افراد است، اما فندک برای افرادی که دخانیات مصرف می کنند یک وسیله بسیار کاربردی است و از آنجایی که هم خانم ها و هم آقایان دخانیاست استعمال می کنند، می توان گفت خرید فندک به عنوان هدیه به جنسیت افراد بستگی ندارد. به همین دلیل چاپ روی فندک می تواند یک فندک ساده را به یک هدیه بی نظیر تبدیل کند.

البته فندک تنها برای افرادی که دخانیات مصرف می کنند نمی باشد، فندک می تواند یک وسیله کاربردی یا یک هدیه تزیئینی و یادگاری برای همه افراد باشد. این وسیله همیشه همراه افراد است. شما می توانید با چاپ طرح و یا عکس افراد این وسیله را تبدیل به هدیه ای منحصر به فرد برای عزیزانتان کنید. همچنین شرکت ها، خرده فروشی ها، صنایع دستی و فروشگاه های زیادی چاپ فندک را به عنوان یک گزینه تبلیغاتی انتخاب می کنند زیرا که مورد توجه افراد زیادی قرار می گیرد.

شما هر طرحی را از یک نوشته یا عکس را می توانید روی فندک چاپ کنید. ویداک بهترین قیمت و کیفیت چاپ فندک در کرج را به شما ارائه خواهد داد.

نحوه چاپ فندک

چاپ فندک در کرج با بهترین روش یعنی چاپ سابلیمیشن انجام می شود. از آنجایی که چاپ سابلیمیشن تقریبا روی همه اجسام قابل اجرا است، برای چاپ روی فندک نیز بهترین گزینه می باشد. چاپ سابلیمیشن روی فندک به این صورت است که ابتدا طرح مورد نظر در اندازه استانداردی که روی فندک قابل اجرا باشد، با پرینتر مخصوص این کار روی کاغذ نسوز چاپ می شود. سپس قسمت های اضافی کاغذ برش داده می شود، کاغذ دارای طرح با یک چسب نسوز روی سطح فندک چسبانده می شود. در مرحله نهایی فندک داخل دستگاه قرار می گیرد و چاپ با حرارت بسیار بالا در مدت زمانی کوتاه، حدودا 40 ثانیه، روی فندک اجرا می شود. از آنجایی که در فرایند چاپ سابلیمیشن رنگ طرح در دمای بسیار بالا در مدت زمانی کوتاه از حالت مایع به گاز تبدیل می شود؛ طرح و رنگ چاپ شده روی فندک از ماندگاری بسیار بالایی در برابر عوامل مختلف برخوردار خواهد بود.

چاپ اختصاصی فندک

شما می توانید هر طرح، تصویر و نوشته ای را بر روی فندک چاپ کنید. اگر تنها ایده ای در سر دارید و طرحی هنوز اماده چاپ نداریدف طراحان ویداک می توانند به شما کمک کنند تا بهترین طرح برای چاپ روی فندک را اماده کنید.

برای تبلیغات می توان از لوگو شرکت و یا یک شعار تبلیغاتی مانند “فندک تنها برای مصرف دخانیات نیست” و یا هر پیام دیگری استفاده کرد تا تفکر عموم مردم در زمینه استفاده از فندک را تغییر داد. این وسیله برای روشن کردن هر چیزی کاربرد دارد. زمان چاپ روی فندک و تحویل سفارش در شرکت ویداک، 1 الی 7 روز کاری می باشد همچنین امکان چاپ فوری فندک در کرج نیز وجود دارد. برای عزیزانی که سفارش آنلاین می دهند پس از هماهنگی های لازم جهت طرح و اجرای چاپ روی فندک، محصول با پست، تیپاکس و روش های هماهنگ شده با مشتری، ارسال می گردد.

قیمت چاپ فندک

قیمت چاپ فندک به فندک انتخابی شما و همچنین تعداد سفارش بستگی دارد. در صورتی که شما یک مجموعه هستید و سفارش چاپ فندک شما به صورت تعدادی است، می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید تا ضمن مدل های مختلف فندک به شما، بهترین قیمت چاپ فندک را به شما ارائه دهند.

همچنین اگر سفارش شما به یک عدد محدود می شود. می توانید از طریق ویداک به صورت فوری چاپ فندک را انجام دهید و با بهترین قیمت، کیفیتی بی نظیر تحویل بگیرید.

امکان فروش آنلاین فندک در ویداک وجود دارد. قیمت چاپ فندک به طرح و جنس فندک بستگی دارد و برای مثال فندک های استیل گران تر از فندک هایی با جنس معمولی هستند. فندک هایی که شرکت ویداک برای چاپ ارائه می دهد از جنس فلز و جنس های دیگر هستند، بعضی از نمونه ها دارای پک اختصاصی و بسیار شکیل به همراه دیگر لوازم جانبی فندک مانند بنزین و مغزی هستند که برای هدیه گزینه بسیار زیبا و منحصر به فردی می باشند.