چاپ فولدر

folder1

چاپ فولدر در کرج

چاپ فولدر در کرج یکی از اوراق اداری و ابزار تبلیغاتی برای هر شرکت و یا سازمانی محسوب می شود همچنین یکی از محصولات گروه چاپ اُفست به شمار می رود، داخل این محصول تبلیغاتی می توان کاتالوگ، کارت ویزیت، سی دی و دیگر اسناد اداری را نگهداری کرد. همچنین با استفاده از چاپ فولدر در کرج می توان ست اداری خود را تکمیل کرد. چاپ فولدر در کرج از دو نوع عمومی و اختصاصی برخوردار است که برای چاپ عمومی قالب فولدر کاملا مشخص می باشد و تنها هزینه چاپ، برش و … محاسبه خواهد شد. ولی در چاپ اختصاصی هزینه قالب نیز برای شما درنظر گرفته می شود.

حداقل سفارش برای چاپ فولدر در کرج 1000عدد می باشد که چاپ آن با دستگاه اُفست انجام می شود، از کاربرد چاپ فولدر در کرج می توان به نمایشگاه ها، مراسم ها، همایش ها و … اشاره کرد که از آن به منظور نگهداری اسناد و مدارک استفاده می کنند. اصولا چاپ فولدر در کرج به صورت اختصاصی انجام می شود که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد شما عزیزان می توانید برای سفارش چاپ فولدر تبلیغاتی در کرج به همراه کیفیت و چاپ اختصاصی با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

folder-1
folder-2

طراحی فولدر در کرج

طراحی فولدر در کرج یکی از بخش های اصلی و مهم در فولدر محسوب می شود، چرا که اگر لوگو، متن، سایز فونت و عناصر دیگر به درستی و در جای مناسبی قرار نگیرد، باعث می شود که از دید مخاطب هیچ گونه جذابیتی نداشته باشد و مهم ترین نکته این است که چاپ آن نیز دچار مشکل می شود. پس می توان گفت که طراحی مهم ترین بخش در چاپ فولدر تبلیغاتی محسوب می شود.

چاپ فولدر اختصاصی در کرج

فولدرها معمولا به صورت اختصاصی چاپ آن انجام می شود یعنی برروی آن لوگو و برند شما درج شده است همچنین ابعاد و جنس آن مطابق با سلیقه ی شما می باشد.چاپ فولدر در کرج از جنس گلاسه و از دو گرماژ 250 و 300 گرم می باشد. هر چقدر گرماژ کاغذ بالاتر باشد درنتیجه از ضخامت بیشتری نیز برخوردار است، دلیل اصلی ضخامت بالا برای فولدر این است که عناصر مختلفی قرار است داخل آن قرار بگیرد. منظور از چاپ فولدر اختصاصی در کرج این است که باید سایز، نوع برش، چیدمان عناصر و … می بایست مطابق با سلیقه ی مشتری باشد. برای چاپ فولدر اختصاصی با طرح خاص نیاز به ساخت قالب می باشد.

قیمت چاپ فولدر در کرج

قیمت چاپ فولدر در کرج بسته به جنس، گرماژ، چاپ یکرو و یا دورو، تیراژ ابعاد فولدر و …. با یکدیگر متفاوت است اگر قصد سفارش این محصول را دارید حتما می بایست تمامی این موارد را در زمان سفارش مد نظر قرار دهید. همچنین چاپ عمومی و اختصاصی می تواند برروی قیمت تاثیر بگذارد. شرکت تبلیغاتی ویداک در زمینه انواع تبلیغات همچنین چاپ فولدر اختصاصی با قیمت و کیفیت مناسب آماده دریافت سفارشات شما عزیزان می باشد.

unnamed