چاپ سررسید 1403

سررسید معمولا به صورت کتاب یا دفترچه های یادداشتی است که می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد. این اطلاعات می تواند شامل تاریخ شمسی، تاریخ میلادی و مناسب ها باشد.برخی مواقع چاپ سررسید به صورت تخصصی صورت می پذیرد و در ابتدای آن، نیازمندی های تخصصی درج می گردد. به عنوان مثال سررسید های تخصصی ساختمان رایج می باشد که در ابتدای آنها اطلاعاتی از مقاومت مصالح و کاربرد های آنها درج شده است.

تاریخ نگاری در سررسید ها

چاپ سررسید و یا چاپ سالنامه در مدل های مختلفی به انجام می رسد. سررسید هایی وجود دارند که هر برگ را به یک روز خاص اختصاص می دهند و سررسید هایی هستند که در یک برگ خود یک هفته را جای داده اند. انتخاب از میان این مدل ها، بسته به نیاز شما و مشتریانتان دارد. اگر شما جزو افرادی هستید که از سررسید برای یادداشت استفاده می کنید بهتر است سررسیدی داشته باشید که هر برگ را برای یک روز داشته باشد تا بتوانید به راحتی یادداشت های خود را برای هر روز درج کنید. که به این مدل سررسید روز شمار می گویند.

از انواع چاپ سررسید می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • سررسید دوروز صفحه
 • سررسید هفته شمار
 • سررسید ماه شمار
 • سررسید روز شمار

سایز سررسید 1403

سررسید ها دارای سایز های متفاوتی هستند. متداول ترین سایز سررسید، سررسید های 17 در 25 سانتی متر می باشد. اما سررسید های سایز جیبی نیز کاربرد زیادی دارند و به دلیل اینکه به راحتی می توانید آنها را همراه خودتان داشته باشید محصولی خوب برای یادداشت برداری های روزانه می باشد.

ابعاد متداول سالنامه و یا سررسید تبلیغاتی شامل :

 • سررسید وزیری
 • سررسید اروپایی
 • سررسید رقعی
 • سررسید یک هشتم می باشد.

جلد سررسید 1403

سررسید ها می تواند انواع مختلفی از جلد را بر خود بپذیرند. جلد سررسید کاملا به سلیقه و بودجه شما مرتبط است. اگر شما می خواهید کار چاپ سررسید خود را به صورت لوکس انجام دهید می توانید از روکش چرم طبیعی استفاده نمایید که می توان گفت این نوع جنس سررسید بسیار شکیل و زیبا می باشد، اگر بودجه برایتان اهمیت دارد و می خواهید با هزینه ای معقول تعداد بیشتری سررسید به چاپ برسانید، باید از روکش های سلفونی استفاده نمایید.

قیمت سررسید 1403

قیمت چاپ سررسید کاملا بستگی به مدل انتخابی شما دارد. تعداد برگ های سررسید شما و همچنین جنس روکش آن تعیین کننده قیمت برای شما می باشد. همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت چاپ سررسید، تیراژ چاپ می باشد. هر چه تیراژ شما بالاتر باشد، قیمت تمام شده هر یک از سررسید ها برای شما به صرفه تر خواهد بود. اما باید به این نکته اشاره کرد که اگر بخواهید که چاپ سررسید اختصاصی انجام شود در این صورت باید گفت که به نسبت چاپ عمومی از قیمت بالاتری برخوردار است چرا که طراحی و چاپ آن فقط مخصوص به برند شما است. همچنین شما می توانید برای تبلیغات بیشتر از لت گذاری داخلی نیز استفاده کنید . برای سفارش و همچنین استعلام قیمت فروش سررسید با ما در ارتباط باشید.

چاپ سررسید در کرج

با توجه به قرارگیری شرکت ویداک در کرج، شما می توانید تمامی خدمات چاپ سررسید در کرج را از ما بخواهید. کارشناسان ویداک با دقت عمل بالای خود طراحی دلخواه شما را انجام داده و کار چاپ سررسید شما را انجام می دهند. اگر قصد چاپ سررسید در کرج را دارید می توانید همین حالا می توانید با با ما تماس بگیرید و بهترین قیمت چاپ سررسید در کرج را دریافت کنید.

شرکت ویداک تمامی مدل های سررسید را به شما ارائه خواهد دارد. سررسید سلفونی،چرمی،ارگانایزر از جمله سررسید های است که مشتریان بسیاری دارد و شما می توانید اقدام به چاپ آنها با طرح و نام دلخواه خود کنید. اگر بخواهید که نام برندتان در تمامی صفحات، جلد صفحه، برروی جعبه و …. چاپ شود در این صورت چاپ شما کاملا اختصاصی انجام می شود.

تاثیر چاپ سررسید 1403 در تبلیغات

سررسید یکی از هدایایی است که بسیاری از مشتریان به دنبال آن هستند. شما با چاپ سررسید با نام تجاری خود و هدیه دادن آن به مشتریان می توانید در ذهن آنها ماندگار شوید و همچنین تبلیغ خود را به تمام نزدیکان مشتری خود نمایش دهید. چاپ سررسید همراه با عکس نیز می تواند تاثیر گذاری بیشتری برای شما داشته باشد. شما می توانید تصاویری از محصولات خود را میان برگه های سررسید چاپ نمایید تا افراد بیشتر با کار شما آشنا شوند و زیبایی بیشتری به سررسید تبلیغاتی خود ببخشید همانطور که قبلا اشاره شد به این مدل چاپ اختصاصی سررسید می گویند.

کاغذ های مورد استفاده برای چاپ سررسید

کاغذ، اصلی ترین جزء یک سررسید می باشد. متداول ترین نوع کاغذ برای چاپ سررسید کاغذ تحریر 80 گرم می باشد. که از دو نوع تحریر کرم (اندونزی) و یا تحریر سفید برخوردار است. همچنین شما می توانید از کاغذ های گلاسه و یا حتی کاغذ هایی با گرم پایین تر در چاپ سررسید خود استفاده نمایید. انتخاب نوع کاغذ کاملا سلیقه ای می باشد، شرکت تبلیغاتی ویداک چاپ سررسید را با بالاترین کیفیت برای شما فراهم می کند.

انواع صحافی در چاپ سررسید 1403

صحافی، به یکی کردن ورق های کاغذ و تشکیل یک کتاب یا شبه کتاب گفته می شود. سررسید نیز نیاز به صحافی داشته و مدل های مختلفی از صحافی را می توانید برای چاپ سررسید خود در نظر بگیرید.

 • صحافی با چسب : صحافی با چسب متداول ترین روش صحافی سررسید می باشد که به دلیل قیمت مناسب طرفداران خود را دارد. از جمله معایب این نوع از صحافی برای سررسید هایی که قطر بالایی و تعداد  سفحات آن ها بالا می باشد به هیچ وجه پیشنهاد نمی شود چرا که ممکن است بعد از مدتی برگه های داخلی آن از هم جدا شوند. پس اگر تعداد برگه های سررسید زیاد است این نوع از صحافی را اصلا به شما پیشنهاد نمی دهیم.
 • صحافی فنری : کاغذ ها با استفاده یک فنر پلاستیکی یا فلزی به یکدیگر متصل می شوند. مزیت این روش از صحافی امکان چرخش کامل برگه ها است که از تا خوردگی آنها جلوگیری می کند همچنین می توان گفت با توجه به داشتن این ویژگی بیشتر مورد استقبال افراد قرار میگیرد.
 • قفل کلاسوری : این روش را شاید بتوان بهترین روش برای صحافی یک سررسید دانست. با این روش شما می توانید جلد سررسید را برای سالها نگهداری کنید و فقط کاغذ های سال جدید را به آن اضافه کنید و همچنین در صورتی که بخواهید یک برگ از سررسید خود جدا کنید، بدون بهم ریختن سایر برگه ها، این کار را انجام خواهید داد. همچنین می توان گفت که به راحتی می توان با چاپ لوگو و یا برند خود بررو یآم می توان در زمینه کسب و کار خود تبلیغات انجام داد .
 • ته دوخت : این روش از صحافی به این شکل است که اول از همه تمامی صفحات را در کنار هم قرار می دهند و آن ها را به یکدیگر می دوزند، بعد از اینکه کار دوخت تمام شد، با استفاده از یک چسب مخصوص صفحات را به یک دیگر محکم می کنند. اگر تمامی مراحلی که گفته شد به درستی انجام داده شود در این صورت می توان گفت که سررسید از ماندگاری و دوام بالایی برخوردار است و بعد از مدتی شکل ظاهری آن از بین نمی رود.

چاپ سررسید اختصاصی 1403

اگر شما نیاز دارید که سررسید خود را کاملا مطابق با خواسته های خودتان به چاپ برسانید و تمام جزئیات آن را تغییر دهید، راهکار پیش روی شما، چاپ سررسید اختصاصی می باشد. اینکار به شما امکان تغییرات کامل و چاپ سررسید کاملا سفارشی سازی شده را خواهد داد و شما می توانید در کوچکترین المان ها نیز تغییر ایجاد کنید.

قیمت چاپ سررسید اختصاصی بالاتر از قیمت چاپ سررسید معمولی می باشد به همین دلیل حجم سفارشات پایین تری را شامل می شود. با این حال شرکت ویداک آماده چاپ سررسید اختصاصی در کرج با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت بوده و تمامی نیاز های شما را برطرف خواهد کرد. برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت فروش چاپ سررسید با کارشناسان فروش ویداک در ارتباط باشید .

چاپ سررسید مدیریتی

چاپ سررسید مدیریتی در کرج یکی از انواع سررسید تبلیغاتی محسوب می شود که از آن به ویژه برای مدیران استفاده می شود. جنس جلد سررسید مدیریتی چرمی می باشد که می توان گفت از لحاظ ظاهری بسیار زیبا و شکیل می باشد. برای زیباتر شدن سررسید مدیریتی می توان آن را داخل جعبه سفارش داد.

سررسید وزیری

ابعاد سررسید وزیری 17*24 می باشد، تقویم داخل سررسید وزیری به صورت روز شمار می باشد و به این معنی است که هر روز از هفته در یک صفحه قرار گرفته است، همچنین سررسید وزیری هفته شمار را می توان به صورت جمعه مشترک و یا جدا سفارش داد. کاغذ داخلی سررسید وزیری می تواند به صورت تحریر کرم (اندونزی) و یا تحریر سفید باشد.

سررسید رقعی

سررسید رقعی از لحاظ سایز نسبت به سررسید وزیری کوچکتر می باشد و از ابعاد 14*22 برخوردار است. سررسید رقعی را می توان در رنگ و طرح های متنوعی سفارش دهید. همچنین می توانید برای تبلیغات بیشتر از لت گذاری داخلی استفاده کنید. از ویژگی اصلی این نوع سررسید می توان به ابعاد کوچک آن اشاره کرد که بسیار خوش دست است.

سررسید اروپایی

سررسید اروپایی یکی دیگر از مدل های سررسید می باشد که از ابعاد 12*22 برخوردار است، همچنین می توان گفت که همانند سررسید رقعی بسیار خوش دست می باشد. برای سررسید اروپایی همانند دیگر سررسیدهای تبلیغاتی می توان چاپ پلاک انجام داد که ظاهر سررسید را بسیار شکیل و زیبا می کند. همچنین می توان از چاپ طلاکوب و داغکوب نیز استفاده کرد.

سررسید یک هشتم

سررسید یک هشتم در مقایسه با دیگر سررسید ها کوچک تر می باشد که دارای ابعاد 12*17 می باشد. برروی این مدل از سررسید هم شما می توانید چاپ سیلک، طلاکوب ، داغکوب ، لیزر پلاک انجام دهید. اگر شما عزیزان قصد سفارش سررسید تبلیغاتی را دارید بدانید که چاپ سررسید ها به صورت عمومی و اختصاصی انجام می شود که قیمت چاپ اختصاصی کمی بیشتر می باشد.

سررسید چرمی

یکی از بیشترین سفارشات در بخش چاپ و تبلیغات، سفارش سررسید تبلیغاتی می باشد و یکی از متداول ترین سررسید ها، سررسید چرم می باشد. در سررسید های چرمی شما میتوانید نام خود را به صورت مستقیم بر روی جلد چاپ نمایید و یا از روش چاپ بر روی پلاک های فلزی و اتصال آنها به جلد سررسید چرمی اسنفاده نمایید.ویداک طیف وسیعی از سررسید های چرمی را به شما ارائه می دهد که انتخاب را برای شما ساده تر می سازد.شما می توانید بهترین قیمت چاپ سررسید چرمی در کرج را از ویداک بخواهید.

سررسید سلفونی

شاید بتوان بیشترین حجم سفارش در چاپ سررسید را مربوط به سررسید های سلفونی دانست. این سررسید ها قیمت به مراتب کمتری از سررسید های چرمی و ارگانایزر دارند و برای هدیه به تمام مشتریان مناسب می باشد. شما می توانید سررسید سلفونی را در طرح های مختلفی به چاپ برسانید. برای چاپ سررسید سلفونی با بهترین قیما در کرج می توانید با مشاوران ویداک در تماس باشید تا بهترین کیفیت در چاپ سررسید را به شما ارائه دهند

سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر لوکس ترین نوع چاپ سررسید می باشد. این نوع از سررسید از چرم طبیعی بوده و دارای استایل مدیریتی می باشد. سررسید ارگانایزر گاها با ماشین حساب و یا ابزارهای اینچنینی همراه است و می تواند هدیه ای خاص از طرف مجموعه شما به مشتریان باشد و نام مجموعه شما را در ذهن ها ماندگار سازد ویداک چاپ سررسید ارگانایزر در کرج را با با بهترین قیمت برای شما به انجام خواهد رساند