چاپ سررسید 99

سررسید معمولا به صورت کتاب یا دفترچه های یادداشتی است که می تواند اطلاعات مفیدی را در اختیار شما قرار دهد. این اطلاعات می تواند شامل تاریخ شمسی، تاریح میلادی و مناسب ها باشد.برخی مواقع چاپ سررسید به صورت تخصصی صورت می پذیرد و در ابتدای آن، نیازمندی های تخصصی درج می گردد. به عنوان مقال سررسید های تخصصی ساختمان رایج می باشد که در ابتدای آنها اطلاعاتی از مقاومت مصالح و کاربرد های انها درج شده است.

تاریخ نگاری در سررسید ها

چاپ سررسی در مدل های مختلفی به انجام می رسد. سررسید های وجود دارند که هر برگ را به یک روز خاص اختصاص می دهند و سررسید هایی هستند که در یک برگ خود یک هفته را جای داده اند. انتخاب از میان این مدل ها، بسته به نیاز شما و مشتریانتان دارد. اگر شما جزو افرادی هستید که از سررسید برای یادداشت استفاده می کندی بهتر است سررسیدی داشته باشید که هر برگ را برای یک روز داشته باشد تا بتوانید به راحتی یادداشت های خود را برای هر روز درج کنید

  • سررسید دوروز صفحه
  • سررسید هفته شمار
  • سررسید ماه شمار
  • سررسید روز شمار

سایز سررسید 99

سررسید ها دارای سایز های متفاوتی هستند. متداول ترین سایز سررسید، سررسید های 17 در 25 سانتی متر می باشد. اما سررسید های سایز جیبی نیز کاربرد زیادی دارند و به دلیل اینکه به راحتی می توانید آنها را همراه خودتان داشته باشید محصولی خوب برای یادداشت برداری های روزانه می باشد.

جلد سررسید 99

سررسید ها می تواند انواع مختلفی از جلد را بر خود بپذیرند. جلد سررسید کاملا به سلیقه و بودجه شما مرتبط است. اگر شما می خواهید کار چاپ سررسید خود را به صورت لوکس امجام دهید می توانید از روکش چرم طبیعی استفاده نمایید و اگر بودجه برایتان اهمیت دارد و می خواهید با هزینه ای معقول تعداد بیشتری سررسید به چاپ برسانید، باید از روکش های سلفونی استفاده نمایید .

قیمت سررسید 99

قیمت چاپ سررسید کاملا بستگی به مدل انتخابی شما دارد. تعداد برگ های سررسید شما و همچنین جنس روشک آن تعیین کننده قیمت برای شما می باشد. همچنین یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت چاپ سررسید، تیراژ چاپ می باشد. هر چه تیراژ شما بالاتر باشد، قیمت تمام شده هر یک از سررسید ها برای شما به صرفه تر خواهد بود.

چاپ سررسید در کرج

با توجه به به قرارگیری شرکت ویداک در کرج، شما می توانید تمامی خدمات چاپ سررسید در کرج را از ما بخواهید. کارشناسان ویداک با دقت عمل بالای خود طراحی دلخواه شما را انجام داده و کار چاپ سررسید شما را انجام می دهند. اگر قصد چاپ سررسید در کرج را دارید می توانید همین حالا می توانید با با ما تماس بگیرید و بهترین قیمت چاپ سررسید در کرج را دریافت کنید.

شرکت ویداک تمامی مدل های سررسید را به شما ارائه خواهد دارد. سررسید سلفونی،چرمی،ارگانایزر از جمله سررسید های است که مشتریان بسیاری دارد و شما می توانید اقدام به چاپ آنها با طرح و نام دلخواه خود کنید.

تاثیر چاپ سررسید 99 در تبلیغات

سررسید یکی از هدایایی است که بسیاری از مشتریان به دنبال آن هستند. شما با چاپ سررسید با نام تجاری خود و هدیه دادن آن به مشتریان می تدانید در زهن آنها ماندگار شوید و همچنین تبلیغ خود را به تمام نزدیکان مشتری خود نمایش دهید. چاپ سررسید همراه با عکس نیز می تواند اثیر گذاری بیشتری برای شما داشته باشد. شما می توانید تصاویری از محصولات خود را میان برگه های سررسید چاپ نمایید تا افراد بیشتر با کار شما آشنا شوند و زیبایی بیشتری به سررسید تبلیغاتی خود ببخشید

کاغذ های مورد استفاده برای چاپ سررسید

کاغذ، اصلی ترین جرء یک سررسید می باشد. متداول ترین نوع کاغذ برای چاپ سررسید کاغذ تحریر 80 گرم می باشد. همچنین شما می توانید از کاغذ های گلاسه و یا حتی کاغذ هایی با گرم پایین تر در چاپ سررسید خود استفاده نمایید.

انواع صحافی در چاپ سررسید 99

صحافی، به یکی کردن ورق های کاغذ و تشکیل یک کتاب یا شبه کتاب گفته می شود. سررسید نیز نیاز به صحافی داشته و مدل های مختلفی از صحافی را می توانید برای چاپ سررسید خود در نظر بگیرید.

  • صحافی با چسب : صحافی با چسب متداول ترین روش صحافی سررسید می باشد که به دلیل قیمت مناسب طرفداران خود را دارد
  • صحافی فنری : کاغذ ها با استفاده یک فنر پلاستیکی یا فلزی به یکدیگر متصل می شوند. مزیت این روش از صحافی امکان چرخش کامل برگه ها است که از تا خوردگی آنها جلوگیری می کند
  • قفل کلاسوری : این روش را شاید بتوان بهترین روش برای صحافی یک سررسید دانست. با این روش شما می توانید جلد سررسید را برای سالها نگهداری کنید و فقط کاغذ های سال جدید را به آن اضافه کنیدو همچنین در صورتی که بخواهید یک برگ از سررسید خود جدا کنید، بدون بهم ریختن سایر برگه ها، این کار را انجام خواهید داد.

چاپ سررسید اختصاصی 99

اگر شما نیاز دارید که سررسید خود را کاملا مطابق با خواسته های خودتان به چاپ برسانید و تمام جزئیات آن را تغییر دهید، راهکار پیش روی شما، چاپ سررسید اختصاصی می باشد. اینکار به شما امکان تغییرات کامل و چاپ سررسید کاملا سفارشی سازی شده را خواهد داد و شما می توانید در کوچکترین المان ها نیز تغییر ایجاد کنید.

قیمت چاپ سررسید اختصاصی بالاتر از قیمت چاپ سررسید معمولی می باشد به همین دلیل حجم سفارشات پایین تری را شامل می شود. با این حال شرکت ویداک آماده چاپ سررسید اختصاصی در کرج با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت بوده و تمامی نیاز های شما را برطرف خواهد کرد.

ست مدیریتی

ست مدیریتی یکی از محصولات جذاب میداک می باشد. این ست ها محصولات مختلفی را شامل می شود که همگی دارای یک طرح یکسان و زیبا هستند. این محصول یکی از ویژه ترین محصولات برای مدیران کسب و کار است و جلوه ویژه ای به میز مدیریتی شما خواهد بخشید. ویداک ست مدیریتی را با طرح های متنوع و قیمتی بسیار مناسب به شما ارائه خواهد کرد

سررسید چرمی

یکی از بیشترین سفارشات در بخش چاپ و تبلیغات، سفارش سررسید تبلیغاتی می باشد و یکی از متداول ترین سررسید ها، سررسید چرم می باشد. در سررسید های چرمی شما میتوانید نام خود را به صورت مستقیم بر روی جلد جک نمایید و یا از روش جک بر روی پلاک های فلزی و اتصال آنها به جلد سررسید چرمی اسنفاده نمایید.ویداک طیف وسیعی از سررسید های چرمی را به شما ارائه می دهد که انتخاب را برای شما ساده تر می سازد.شما می توانید بهترین قیمت چاپ سررسید چرمی در کرج را از ویداک بخواهید

سررسید سلفونی

شاید بتوان بیشترین حجم سفارش در چاپ سررسید را مربوط به سررسید های سلفونی دانست. این سررسید ها قیمت به مراتب کمتری از سررسید های چرمی و ارگانایزر دارند و برای هدیه به تمام مشتریان مناسب می باشد. شما می توانید سررسید سلفونی را در طرح های مختلفی به چاپ برسانید. برای چاپ سررسید سلفونی با بهترین قیما در کرج می توانید با مشاوران ویداک در تماس باشید تا بهترین کیفیت در چاپ سررسید را به شما ارائه دهند

سررسید ارگانایزر

سررسید ارگانایزر لوکس ترین نوع چاپ سررسید می باشد. این نوع از سررسید از چرم طبیعی بوده و دارای استایل مدیریتی می باشد. سررسید ارگانایزر گاها با ماشین حساب و یا ابزارهای اینچنینی همراه است و می تواند هدیه ای خاص از طرف مجموعه شما به مشتریان باشد و نام مجموعه شما را در ذهن ها ماندگار سازد ویداک چاپ سررسید ارگانایزر در کرج را با با بهترین قیمت برای شما به انجام خواهد رساند