بج سینه

بج سینه و اتیکت سینه

بج سینه یکی دیگر از محصولات گروه لیزر محسوب می شود که با نام های مختلفی چون نشان سینه، گل سینه، پلاک  سینه آن را می شناسند اتیکت سینه نیز به نوعی بج سینه محسوب می شود در ادامه بیشتر در مورد آن صحبت خواهیم کرد. از این محصول در شرکت ها و یا سازمان های بزرگ به منظور هماهنگی و همچنین یکپارچه گی بین کارمندان و سایر اعضا استفاده می شود، اصولا روی بج سینه نام برند شرکت و یا لوگو برش خورده و حک می شود که این کار با استفاده از دستگاه لیزر حکاکی و برش آن انجام می شود ولی اتیکت سینه به این صورت است که مانند بج سینه برشی روی آن خورده نمی شود و معمولا به شکل مربع و یا مستطیل می باشد که فقط روی آن چاپ انجام می شود . جنس های مختلف بج سینه و اتیکت سینه شامل برنجی، پلکسی، پلی استر، آنادایز (آلمینیومی) می باشد، از تفاوت های بج سینه و اتیکت سینه این است که معمولا بر روی اتیکت سینه اطلاعاتی از شخص مانند نام و یا نام شرکت را چاپ می کنند که بیشتر جنس آلمینیومی آن را سفارش می دهند، ولی در بج سینه تنها لوگوی شرکت است که برش خورده و حکاکی روی آن انجام می شود.

بج سینه
اتیکت سینه

بج سینه در کرج

همانطور که در ابتدای مطلب نیز گفتیم در واقع استفاده از بج سینه رسمیت هر شرکت و یا ارگانی محسوب می شود جنس های مختلف بج سینه شامل برنجی، پلکسی، پلی استر، آنادایز می باشد.

بج سینه برنجی: تنها این جنس است که می توان آن را به صورت طلایی مات و براق سفارش داد و استفاده کردن یکی از این حالت ها بر روی بج در زیبایی و جلوه کار بسیار موثر است.

بج سینه پلکسی: از لحاظ وزنی بسیار سبک می باشد و همین نکته باعث می شود تا بر روی لباس به خوبی قرار گیرد، تولید و ساخت آن با استفاده از دستگاه لیزر می باشد که حکاکی و برش روی آن با همین دستگاه انجام می شود.

بج سینه پلی استر: ساخت این جنس به این صورت است که ابتدا چاپ لوگو باید بر روی کاغذ انجام شود بعد از اینکه چاپ انجام شد یک لایه ی نازکی روی آن قرار می گیرد و همین موضوع باعث می شود تا از مقاومت و ماندگاری بیشتری برخوردار باشد.

بج سینه آنادایز: جزء جدید ترین نوع بج سینه محسوب می شود و از این قابلیت برخوردار است که می توان تمامی رنگ ها و همچنین هر تصویری بر روی آن چاپ کرد. بیشتر برای سازمان هایی چون آتش نشانی استفاده می شود.

نحوه متصل کردن بج سینه ها به لباس به دو شکل سوزنی و مگنتی می باشد، اگر بخواهیم این دو مدل را نسبت به هم مقایسه کنیم باید به این نکته اشاره کرد که در بج سینه های سوزنی چون که اتصال آن با استفاده از سوزن انجام می شود اگر از ضخامت زیادی برخوردار باشد باعث می شود تا بعد از مدتی به بافت لباس آسیب زده شود ولی در مقابل آن بج سینه های مگنتی به این صورت هستند که اتصال آن با استفاده از آهن ربایی که در پشت آن قرار دارد انجام می شود پس اگر تمامی این موارد گفته شده برای شما بسیار با اهمیت است بهتر است که بج سینه مگنتی را برای خود سفارش دهید. همچنین نکته قابل توجه این است که سایز بج سینه مگنتی می بایست از دو سانتی متر بیشتر باشد تا بتواند به آهنربای پشت آن متصل شود. حداقل سفارش برای بج سینه 10 عدد می باشد که این تعداد برای جنس های مختلف یکسان است، شما عزیزان می توانید بالاترین کیفیت برش و چاپ بج سینه در کرج را از ویداک بخواهید.

چاپ بج سینه در کرج

چرا باید از بج سینه استفاده کرد؟

ما در ابتدای مطلب نیز به این موضوع اشاره کوتاهی کردیم که استفاده از بج ها بر روی لباس باعث هماهنگی بین کارمندان و همچنین هویت بخشیدن به برند یک سازمان و یا شرکت می شود، اگر شخصی این بج سینه ای که به لباس شما متصل شده است را مشاهده کند باعث می شود تا برند شما در ذهن بیننده باقی بماند که می توان گفت همان شناسایی برند محسوب می شود. شما عزیزان می توانید سفارشات خود را در خصوص تولید و ساخت بج سینه در کرج به ما بسپارید، حداقل زمان تحویل هر یک از جنس های مختلف بج سینه یک هفته می باشد ولی باید به این نکته توجه کرد این زمان گفته شده برای مواقعی است که شما طرح و یا لوگوی شرکت خود را که می خواهید از آن بج سینه ساخته شود آماده داشته باشید در غیر این صورت نیاز است تا طراحی آن انجام شود شما می توانید طراحی های خود را در این خصوص به ما بسپارید.

قیمت بج سینه

قیمت بج سینه

قیمت بج سینه در کرج به عوامل مختلفی بستگی داد مانند: 1- هریک از جنس های مختلف بج سینه از قیمت های متفاوتی نسبت به هم برخوردار هستند که بالاترین قیمت آن مربوط به بج سینه پلی استر می باشد و کمترین قیمت مربوط به جنس پلکسی می باشد همچنین حداقل قیمت مربوط به بج سینه برنجی می شود. 2- ابعاد بج سینه و وزن آن در تعیین قیمت بسیار موثر است. 3- تعداد رنگ های بکار رفته در بج سینه نیز بر روی قیمت آن بسیار تاثیر می گذارد. 4- قیمت گیره اتصالی که در پشت بج ها وجود دارد نیز با یک دیگر متفاوت است که بج سینه مگنتی نسبت سوزنی از قیمت بیشتری برخوردار است. همچنین اگر شما بخواهید که سفارشات خود را به صورت فوری تحویل بگیرید همین موضوع باعث بالاتر رفتن قیمت ساخت و تولید آن می شود، باید به این نکته توجه کرد که هر چقدر تعداد سفارش های شما بیشتر باشد هزینه ساخت و تولید آن نیز به نسبت کمتر می شود. شما می توانید بهترین قیمت بج سینه در کرج را از ما بخواهید.