چاپ تیشرت

امروزه تبلیغات بر روی اشیا و وسایلی انجام می شود که مدت زمان زیادی در دسترس افراد قرار بگیرد، از آنجایی که لباس و پوشاک یکی از نیازهای افراد جامعه می باشد، چاپ روی تیشرت در بازار بسیار رواج یافته و مورد استقبال قرار گرفته است و در امر تبلیغات بسیار موثر عمل کرده است. چاپ روی تیشرت و لباس کاربردهای بسیاری دارد برای مثال می توان یک عکس خاص را به عنوان هدیه ای ویژه روی تیشرت چاپ کرد و یا یک شرکت برای تبلیغات، نام تجاری خود را روی تیشرت چاپ کند، همچنین برخی شرکت ها با چاپ نام و یا پیام تبلیغاتی برند خود روی لباس به عنوان لباس فرم کارمندان خود در همایش ها، سمینارها، نمایشگاه و فضاهای این چنینی به صورت یکدست، به معرفی نام تجاری خود می پردازند. شرکت ویداک مدرن ترین تجهیزات، اگر قصد چاپ تیشرت در کرج  را دارید. تنها کافی است با ما در ارتباط باشید تا کراشناسان ما به شما در انتخاب تیشرت مناسب کمک نمایند.

01.
تیشرت نخی آستین کوتاه
89
02.
تیشرت نخی آستین کوتاه
f
03.
تیشرت نخی آستین کوتاه
sq1w

روش های چاپ تیشرت در کرج

چاپ بر روی تیشرت به روش های متفاوتی انجام می گیرد، نوع چاپ بر روی تیشرت بر اساس اندازه، رنگ و تعداد سفارش مشخص می شود. جنس پارچه تیشرت برای چاپ هم بسیار مهم است.

01.
تیشرت آستین کوتاه
87
02.
تیشرت بچگانه آستین کوتاه
93
03.
تیشرت بچگانه آستین کوتاه
80
04.
تیشرت آستین کوتاه
uu
  • چاپ تیشرت سابلیمیشن

بهترین جنس پارچه لباس برای این نوع چاپ، پارچه هایی است که بیشتر مواد به کار رفته در آنها پلی استر باشد، به ویژه برای تیشرت های سفید، برای یک چاپ با کیفیت لازم است درصد پلی استر تیشرت بیشتر باشد. چاپ سابلیمیشن تیشرت در کرج کیفیت و ماندگاری بسیار بالایی دارد. البته این نوع چاپ برای هر نوع اشیا قابل اجرا است. چاپ سابلیمیشن در کرج به این صورت است که بعد از طراحی با استفاده از دستگاه سابلیمیشن، ابتدا طرح مورد نظر را به کاغذ انتقال داده و بعد با استفاده از دستگاه گرما و فشار را به کاغذ و تیشرت مورد نظر وارد کرده و چاپ انجام می شود. چاپ سابلیمیشن بالاترین کیفیت و ماندگاری را در نسبت به دیگر انواع چاپ دارد و بسیار مقرون به صرفه است.

  • چاپ لیبلی تیشرت در کرج

چاپ لیبلی برای تیشرت ها و لباس های با جنس نخ و پنبه مناسب است. در این نوع چاپ برای تیشرت ابتدا طرح مورد نظر به لیبل کاغذی انتقال پیدا می کند و سپس در دمای 160 درجه به مدت 10 ثانیه طرح به تیشرت انتقال داده می شود. یکی از معایب این نوع چاپ برای تیشرت این است که طرح چاپ شده با چند بار شست و شو ممکن است از بین برود و ماندگاری خوبی نسبت به چاپ سایلیمیشن ندارد از این بابت چندان توصیه نمی شود.اگر قصد چاپ تیشرت در کرج را دارید به شما پیشنهاد می کنیم از چاپ سابلیمیشن استفاده کنید

  • چاپ سیلک تیشرت در کرج

در چاپ سیلک برای تیشرت و لباس ابتدا متن، لوگو و یا طرح مورد نظر روی توری مخصوص این کار شابلون زده می شود و بعد روی پارچه تیشرت منتقل می گردد.چاپ تیشرت در کرج به روش سیلک در کرج توسط مجموعه ویداک صورت خواهد گرفت

  • چاپ تیشرت دیجیتال در کرج

این نوع چاپ به صورت دیجیتالی بر روی تیشرت انجام می شود و برای جنس پارچه و تعداد رنگ هیچ نوع محدودیتی در این نوع چاپ وجود ندارد. چاپ دیجیتال کیفیت بسیار بالایی دارد اما به دلیل هزینه نسبتا بالایی که دارد، برای سفارشات تعداد بالا توصیه نمی شود.

01.
تیشرت آستین کوتاه
95
02.
تیشرت زنانه نیم تنه
86
03.
تیشرت آستین کوتاه
90
04.
تیشرت بچگانه آستین بلند
92
05.
تیشرت بچگانه آستین کوتاه
94
  • چاپ تیشرت به صورت کاتری

برای متن و یا یک لوگو با فونت ضخیم و درشت، از چاپ کاتری استفاده می شود که توسط رول های حرارتی این نوع چاپ انجام می گیرد. در چاپ تیشرت به روش کاتری طرح با نرم افزار به لیبل داخل دستگاه انتقال پیدا می کند و دستگاه طبق طرح، رول ترانسفر را می برد و قسمت های بریده شده به تیشرت منتقل شده و پرس می شود.اگر قصد چاپ تیشرت در کرج به روش کاتری را دارید باید بدانید که این روش برای طرح های خاص اجرا می شود و اگر طرح ساده ای دارید بهتر است از چاپ تیشرت به روش سابلیمیشن استفاده کنید.