لیوان تبلیغاتی

چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج

چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج

چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج یکی از انواع مختلف هدایای تبلیغاتی محسوب می شود، همانطور که از نامش هم مشخص است در تبلیغات برند محصول و یا کالا نقش بسیار موثری دارد. باید گفت لیوان تبلیغاتی از جنس و ظرفیت های مختلفی برخوردار است که شامل لیوان سرامیکی، لیوان کاغذی، لیوان پلاستیکی می شوند، در ادامه بیشتر در مورد هر کدام از آن ها توضیح خواهیم داد. در صورتی که می خواهید در نمایشگاه ها، همایش ها و … برای نام برند شرکت و یا محصول خود تبلیغات انجام دهید می توان گفت که چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج یکی از موثر ترین راه ها محسوب می شود، پس برای سفارش در این خصوص با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

انواع لیوان تبلیغاتی در کرج

همانطور که در ابتدا اشاره کوتاهی به آن کردیم چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج از انواع مختلفی برخوردار است که شامل لیوان سرامیکی، لیوان کاغذی، لیوان پلاستیکی می شوند، هر کدام  از جنس های مختلف از کاربر خاصی برخوردار هستند مثلا از لیوان های کاغذی بیشتر در همایش ها، کنفرانس ها برای پذیرایی از مهمان ها استفاده می شود، یا اینکه لیوان های سرامیکی و یا پلاستیکی شرکت ها و یا سازمان ها با چاپ لوگو و یا برند خود از آن به منظور تبلیغات در حوزه کسب و کار خود استفاده می کنند. در ادامه توضیح  کامل تری برای هر کدام از آن ها خواهیم داد.

انواع لیوان تبلیغاتی در کرج

لیوان سرامیکی در کرج

لیوان سرامیکی تبلیغاتی همانطور که از نامش هم مشخص است از جنس سرامیک می باشد، که در صورت ضربه شکسته می شود. لیوان سرامیکی در کرج از انواع مختلف ماگ سرامیکی، ماگ یخی، ماگ حرارتی برخوردار است، که توضیح مختصری در مورد هر کدام از آن ها خواهیم داد. از لحاظ قیمت نیز در مقایسه با جنس های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است. همانطورکه قبلا نیز گفتیم شرکت ها و یا سازمان ها با چاپ لوگو بر روی آن می توانند در حوزه کسب وکار خود تبلیغات انجام دهند.

لیوان حرارتی

ماگ حرارتی

ماگ حرارتی جزء آن دسته از لیوان های فانتزی بسیار زیبا و جذاب محسوب می شود، این مدل از لیوان تنها از رنگ مشکی برخوردار است، که از طریق گرمای نوشیدنی داخل آن طرح روی آن نیز ظاهر می شود و زیبایی آن را بیشتر می کند، همچنین باید گفت که می توان بر روی آن هر طرح و یا عکسی چاپ کرد. این مدل لیوان نیز حداقل سفارش همانند دیگر لیوان ها 50 عدد می باشد، و از لحاظ قیمت همانطور که در توضیح لیوان سرامیکی گفته شد بستگی به طرح روی آن دارد.

ماگ یخی

ماگ یخی

یکی دیگر از جنس های مختلف لیوان سرامیکی در کرج ماگ یخی می باشد که به عنوان ماگ شیشه ای نیز آن را می شناسند، بر روی لیوان یخی یا ماگ یخی چاپ نیز می توان انجام داد که شما می توانید با چاپ لوگو و یا برند بر روی لیوان تبلیغات داشته باشید. در لیوان های یخی رنگ لیوان به هیچ وجه قابل تغییر نیست و تنها شما می توانید چاپ روی آن را متفاوت انجام دهید یعنی رنگ لوگو می تواند کاملا متفاوت باشد. حداقل سفارش برای ماگ یخی نبز همانند لیوان سرامیکی 50 عدد می باشد که نسبت به سایر لیوان های سرامیکی ارزان تر است.

لیوان سرامیکی

ماگ سرامیکی

باید گفت که این نوع لیوان تبلیغاتی یعنی ماگ سرامیکی از مدل های بسیار متنوعی برخوردار است، اگر می خواهید تبلیغات خاصی داشته باشید شما می توانید از لیوان های سرامیکی برای هدیه دادن به مشتریان خاص خود استفاده کنید. همچنین می توان آن را در رنگ بندی های متنوعی سفارش داد، از لحاظ قیمت نیز باید گفت که لیوان سرامیکی و لیوان حرارتی شبیه به هم هستند و قیمت بستگی به طرح روی آن دارد، حداقل سفارش برای ماگ سرامیکی 50 عدد می باشد یعنی امکان سفارش برای تعداد کمتر از این به هیچ وجه وجود ندارد.

لیوان کاغذی در کرج

لیوان کاغذی در کرج

اگر می خواهید چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج داشته باشید باید گفت که جنس این مدل از لیوان ها کاغذ گیاهی و بهداشتی می باشد، لیوان کاغذی در کرج را می توان در رنگ بندی های متفاوتی چاپ کرد، و یا اینکه شما می توانید بر روی آن لوگو و یا اسم برند خود را چاپ کنید، همانطور که بارها گفت شد یکی از انواع مختلف راه های تبلیغاتی محسوب می شود. لیوان های کاغذی از لحاظ گنجایش و یا ظرفیت بایکدیگر متفاوت می باشند که شامل 70 سی سی، 200 سی سی، 360 سی سی می شوند، قیمت هرکدام بسته به ظرفیت آن تعیین می شود. حداقل سفارش نیز برای این مدل از لیوان 1000 عدد می باشد.

لیوان پلاستیکی در کرج

چاپ لیوان پلاستیکی در کرج  به صورت 360 درجه و با استفاده از دستگاه سابلیمیشن چهار رنگ انجام می شود، لیوان پلاستیکی تبلیغاتی در بین انواع مختلف چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج از قیمت کمتری برخوردار است، همچنین باید گفت که جزء بهترین نوع هدایای تبلیغاتی محسوب می شود که از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است چرا که از جنس ای بی اس نشکن می باشد که با افتادن بر روی زمین شکسته نمی شود. این مدل از لیوان را همانند لیوان سرامیکی می توان در رنگ های متفاوتی سفارش داد، حداقل سفارش برای چاپ لیوان پلاستیکی در کرج 200 عدد می باشد. چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج را به همراه کیفیت و جنس مناسب از ویداک بخواهید، که ما بهترین کیفیت را در این خصوص به شما ارائه می کنیم.

لیوان پلاستیکی در کرج
قیمت چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج

قیمت چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج

قیمت چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج به نوع جنس، طرح روی لیوان و همچنین تعداد هر کدام بستگی دارد که باید گفت چاپ لیوان سرامیکی تبلیغاتی به نسبت دیگر لیوان ها از قیمت بالاتری برخوردار است و کمترین قیمت چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج مربوط به لیوان کاغذی می شود و مناسب ترین نوع قیمت مربوط به لیوان پلاستیکی است اگر شما نمی خواهید که خیلی در زمینه چاپ لیوان هزینه ای کرده باشید باید که لیوان پلاستیکی به شما پیشنهاد می شود شما عزیزان می توانید برای چاپ لیوان تبلیغاتی آن هم در انواع جنس مختلف به همراه قیمت مناسب آن را از ویداک بخواهید.