لیوان تبلیغاتی

چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج

چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج

هدایای تبلیغاتی از انواع مختلفی برخوردار هستند که باید گفت لیوان های تبلیغاتی یکی از انواع مختلف آن محسوب می شود، همانطور که از نامش هم مشخص است در تبلیغات برند و همچنین نوع کسب و کار شما نقش بسیار موثری دارد. لیوان های تبلیغاتی از جنس و ظرفیت های مختلفی برخوردار است که شامل لیوان سرامیکی، کاغذی، پلاستیکی می شوند، در ادامه بیشتر در مورد هر کدام از آن ها توضیح خواهیم داد. در صورتی که می خواهید در نمایشگاه ها، همایش ها و … برای نام برند شرکت و یا محصول خود تبلیغات انجام دهید می توان گفت که چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج یکی از موثر ترین راه ها محسوب می شود، پس برای سفارش در این خصوص با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

انواع لیوان تبلیغاتی در کرج

همانطور که در ابتدا اشاره کوتاهی به آن کردیم چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج از انواع مختلفی برخوردار است که در ادامه بیشتر در مورد هرکدام توضیح خواهیم داد.

لیوان سرامیکی در کرج

لیوان سرامیکی تبلیغاتی همانطور که از نامش هم مشخص است از جنس سرامیک می باشد، که در صورت ضربه شکسته می شود. خود لیوان سرامیکی از انواع مختلف ماگ سرامیکی، ماگ یخی، ماگ حرارتی برخوردار است، که توضیح مختصری در مورد هر کدام از آن ها خواهیم داد. از لحاظ قیمت نیز در مقایسه با جنس های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار است.

لیوان حرارتی

ماگ حرارتی

جزء آن دسته از لیوان های فانتزی بسیار زیبا و جذاب محسوب می شود، این مدل از لیوان تنها از رنگ مشکی برخوردار است، که از طریق گرمای نوشیدنی داخل آن طرح روی آن نیز ظاهر می شود. همچنین باید گفت که می توان بر روی آن هر طرح و یا عکسی چاپ کرد.

ماگ یخی

ماگ یخی

به عنوان ماگ شیشه ای نیز آن را می شناسند، بر روی لیوان های یخی چاپ نیز می توان انجام داد که شما می توانید با چاپ لوگو و یا برند بر روی لیوان تبلیغات داشته باشید. در لیوان های یخی رنگ لیوان قابل تغییر نیست و فقط می توانید چاپ روی آن را متفاوت انجام دهید.

لیوان سرامیکی

ماگ سرامیکی

این نوع لیوان از مدل های بسیار متنوعی برخوردار است، اگر می خواهید تبلیغات خاصی داشته باشید شما می توانید از لیوان های سرامیکی برای هدیه دادن به مشتریان خاص خود استفاده کنید. همچنین می توان آن را در رنگ بندی های متنوعی سفارش داد.

حداقل سفارش برای هر کدام از لیوان های سرامیکی 50 عدد می باشد.

لیوان کاغذی در کرج

لیوان کاغذی در کرج

جنس این مدل از لیوان ها کاغذ گیاهی و بهداشتی می باشد، لیوان کاغذی تبلیغاتی را می توان در رنگ بندی های متفاوتی چاپ کرد، و یا اینکه شما می توانید بر روی آن لوگو و یا اسم برند خود را چاپ کنید و همانطور که بارها گفت شد یکی از انواع مختلف راه های تبلیغاتی محسوب می شود. لیوان های کاغذی از لحاظ گنجایش و یا ظرفیت بایکدیگر متفاوت می باشند که شامل 70 سی سی، 200 سی سی، 360 سی سی می شوند، قیمت هرکدام بسته به ظرفیت آن تعیین می شود. حداقل سفارش نیز برای این مدل از لیوان 1000 عدد می باشد.

لیوان پلاستیکی در کرج

چاپ این مدل از لیوان به صورت 360 درجه و با استفاده از دستگاه سابلیمیشن چهار رنگ انجام می شود، لیوان پلاستیکی تبلیغاتی در بین لیوان های مختلف از قیمت کمتری برخوردار است، همچنین باید گفت که جزء بهترین نوع هدایای تبلیغاتی محسوب می شود که از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است چرا که از جنس ای بی اس نشکن می باشد. این مدل از لیوان را همانند لیوان سرامیکی می توان در رنگ های متفاوتی سفارش داد، حداقل سفارش برای لیوان پلاستیکی 200 عدد می باشد. چاپ لیوان تبلیغاتی در کرج را به همراه کیفیت و جنس مناسب از ویداک بخواهید، که ما بهترین کیفیت را در این خصوص به شما ارائه می کنیم.

لیوان پلاستیکی در کرج