چاپ کاشی

01.
کاشی 20*20
ssssssss
02.
کاشی 10*10
822837739
03.
کاشی 5*5
1q
04.
قاب کاشی چوبی
98
05.
کاشی
ss

چاپ کاشی

چاپ روی کاشی از گذشته تا به امروز به روش های مختلف انجام می شود. امروزه با روش و دستگاه های جدید در صنعت چاپ، چاپ کاشی بدون محدودیت انجام می شود. .ویداک با در اختیار داشتن دستگاه های مدرن چاپ و سال ها تجربه در این صنعت قادر به چاپ کاشی بدون هیچ محدودیتی می باشد.

طرح چاپ کاشی می تواند یک تصویر، عکس شخصی، جمله یا متن، لوگو و نام تجاری یک شرکت باشد. همچنین می تواند به عنوان یک لوح تقدیر، تندیس و یادبود در مراسمات مختلف استفاده شود. با چاپ روی کاشی، می توان از کاشی به عنوان یک عنصر قابل توجه در دکوراسیون فضا بهره برداری کرد.

نحوه چاپ روی کاشی

چاپ کاشی به روش سابلیمیشن انجام می شود، زیرا که چاپ سابلیمیشن تقریبا روی هر سطح و جنسی قابل اجرا است. در این روش ابتدا طرح مورد نظر به وسیله پرینتر و جوهرهای مخصوص سابلیمیشن روی کاغذ نسوز به صورت آینه ای چاپ می شود، سپس کاغد با استفاده از چسب نسوز روی سطح کاشی چسبانده می شود. کاشی داخل دستگاه قرار داده می شود و پس از تنظیم زمان و میزان دمای دستگاه، عملیات چاپ اجرا می شود. از آنجایی که چاپ سابلیمیشن از مانداری بالایی برخوردار است، برای برداشتن غبار روی کاشی می توانید آن را با آب سرد و شوینده های ملایم شست و شو دهید. توجه کنید شوینده های دارای سفید کننده و آب داغ هنگام شست و شو موجب کم شدن کیفیت طرح چاپ شده روی کاشی می شوند.

چاپ کاشی به روش سابلیمیشن توسط مجموعه ویداک با بهترین قیمت و کیفیت به انجام خواهد رسید.

چاپ کاشی و انواع آن

چاپ کاشی مصارف مختلفی دارد. برای طراحی فضای داخلی منازل یا اماکن مختلف می توان از کاشی های چاپ شده بهره برد. همچنین می توان چاپ های اختصاصی مانند تصویر یک شخص را سقارش داد و یا آرم یک شرکت را روی کاشی های کوچک زد و با اهدا آن به افراد شرکت کننده در یک همایش یا نمایشگاه به عنوان تبلیغات استفاده کرد. کاشی های کوچک به عنوان گیفت های تبلیغاتی برای شرکت ها بسیار مقرون به صرفه هستند. یکی دیگر از مصارف چاپ روی کاشی استفاده به عنوان تابلوهای اتاق ها، لابی هتل یا رستوران باشد. چاپ آثار هنری روی کاشی برای استفاده در گالری ها و فضاهای هنری و فرهنگی نیز مورد استقبال است.

  • چاپ کاشی به صورت یک تکه

در این نوع چاپ کاشی، طرح مورد نظر به صورت کامل بر روی یک کاشی چاپ می گردد. کاشی ها برای چاپ یک تکه در ابعاد مختلف موجود هستند. این نوع چاپ می تواند برای انواع طرح ها به منظور هدیه چاپ شوند برای مثال می توان نماد ماه تولد، یک جمله یا یک شعر را روی آن چاپ کرد. همچنین می توان از کاشی های ابعاد کوچک تر به عنوان گیفت تبلیغاتی با چاپ لوگو و یا نام شرکت استفاده کرد.برای چاپ کاشی در کرج به صورت یک تکه کافی است با ویداک در تماس باشید.

  • چاپ کاشی پازلی

در این نوع چاپ یک طرح در ابعاد بزرگ روی چند کاشی که تعداد مناسب طرح اصلی باشد، چاپ می شوند و این کاشی ها از کنار یکدیگر قرار گرفتن مانند پازل یک طرح بزرگ را تشکیل می دهند. چاپ کاشی پازلی برای طراحی دکوراسیون فضا کاربرد دارد. هم برای چاپ یک طرح شخصی و هم برای تلیغات شرکت ها می توان از چاپ کاشی پازلی استفاده کرد. نمونه های چاپ کاشی پازلی بر سر در اماکن را قطعا به چشم همه خورده است.برای چاپ کاشی در کرج به صورت پازلی کافی است با ویداک در تماس باشید

ابعاد کاشی

کاشی هایی که توسط شرکت ویداک در کرج ارائه می شوند دارای ابعاد مختلفی هستند. این کاشی ها به شکل مربعی بوده و در اندازه های 20 در 20، 10 در 10 و 5 در 5 موجود می باشند. همچنین محصول قاب چوبی کاشی نیز در مجموعه ویداک موجود است که برای هدیه گزینه بسیار زیبا و شکیلی می باشد.

قیمت چاپ کاشی

برای کسب اطلاعات درباره قیمت و مشاهده نمونه های بیشتر چاپ کاشی، می توانید روی گزینه ارسال کاتالوگ و لیست قیمت بزنید تا به صورت آنلاین برای شما ارسال شود. همچنین برای ثبت سفارش چاپ کاشی می توانید به صورت حضوری به شرکت ویداک مراجعه نمایید. سفارش چاپ کاشی به صورت تک و یا در تعداد پذیرفته می شود. قیمت نهایی پس از بررسی طرح، انتخاب ابعاد کاشی و تعداد سفارش به مشتریان عزیز اعلام می گردد.