تابلو چلنیوم

تابلو چنلیوم چیست ؟

تابلو چنلیوم چیست ؟

در میان عموم مردم این مدل از تابلو به چلنیوم معروف است ولی باید گفت که نام اصلی آن تابلو چنلیوم می باشد، که در واقع چنلیوم تشکیل شده از ( چنل + آلمینیوم ) می باشد. از تابلو چنلیوم برای سر در مغازه ها، فروشگاه ها، مراکز خرید و ….. استفاده می کنند، ساخت تابلو چلنیوم به این صورت است که زیر کار پی وی سی و دور آلمینیوم و همچنین روی آن را پلکسی استفاده می کنند، که از نظر رنگبندی بسیار متفاوت می باشد، تابلو چنلیوم با توجه به ساختاری که دارد در برابر عوامل جوی مختلف از جمله سرما، آفتاب، باران و … می تواند مقاومت زیادی داشته باشد.

از کاربرد های این تابلو می توان به فضاهای داخلی ، روی شیشه، کامپوزیت و چوب اشاره کرد، برای نصب تابلو در فضاهای داخلی و یا روی چوب در واقع تابلو را روی چوب و یا دیوار پیچ می کنند، یا اینکه روی شیشه می بایست آن را با استفاده از چسب نصب کرد.

ساخت تابلو چنلیوم در کرج

ما در ابتدا اشاره کوتاهی به نحوه ساخت این مدل تابلو کردیم ولی حالا می خواهیم به صورت کامل آن را شرح دهیم. نحوه ساخت تابلو چنلیوم در کرج به این صورت است که در زیر کار از پی وی سی استفاده می کنند که جنس شبیه به کچ داد حالا چرا از این جنس است چون اگر در برابر باران، برف و سایر عوامل جوی یا هر چیز دیگری قرار گرفت باعث ایجاد اتصالات برقی نشود. برای دور تابلو از آلمینیوم استفاده می کنند، که در دو نوع طلایی و نقره ای موجود می باشد، درواقع آلمینیوم به دلیل اینکه از انعطاف خوبی برخوردار است به سادگی می توان آن را به شکل های مختلف در آورد.

ساخت تابلو چنلیوم در کرج
ساخت تابلو چنلیوم در کرج

در زمان های قدیم برای ساخت تابلو چنلیوم از دست برای حالت دادن به آلمینیوم استفاده می شده ولی امروزه با استفاده از دستگاه این کار انجام می شود. تابلو های چنلیوم از دو نوع نوردار و بدون نور برخوردار هستند، برای ساخت تابلو چنلیوم نوردار از اس ام دی استفاده می شود، که می توان این اس ام دی ها را به صورت تک رنگ، طلایی، آبی، RGB و … سفارش داد، نحوه وصل شدن اس ام دی با استفاده از پیچ به پی وی سی می باشد. همچنین باید گفت که اگر شما تابلو چنلیوم نوردار را انتخاب کردید در نتیجه می بایست دور کار و یا روی پلکسی را پانچ کنید که بتواند نور را از خود عبور دهد تا نما و جلوه بسیار زیادی داشته باشد.

شما عزیزان می توانید برای اینکه موقعیت مغازه، فروشگاه و … خود را به آسانی نمایش دهید از تابلو چنلیوم استفاده کنید، برای سفارش در خصوص ساخت تابلو چنلیوم در کرج آن هم با بهترین کیفیت با ما در ارتباط باشید.

از جمله عومل مهم برتری ساخت تابلو چنلیوم در کرج نسبت به سایر تابلو ها می توان به:

1- همانطور که گفته شد ورقه روی تابلو چنلیوم پلکسی می باشد که پلکسی ها را می توان در هر رنگی و همچنین به صورت پانچی سفارش داد.

2- از تنوع بسیار زیادی برای نصب برخوردار است مانند شیشه، کامپوزیت، چوب، دیوار که در ابتدا توضیح مختصری در مورد آن داده شده است.

3- از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است همچنین می توان گفت که در اثر گذشت زمان دچار زنگ زدگی و یا خرابی نمی شود.

4- اگر نیازی به شستشو و همچنین تمیز کردن داشته باشد می توان آن را تمیز کرد.

5- از نوردهی بسیار متنوعی برخوردار است که در توضیح ساخت تابلو چنلیوم به رنگ های مختلف اس ام دی اشاره شد.

طراحی تابلو چنلیوم در کرج

طراحی زیبا و همچنین جذاب در تابلو چنلیوم باعث بهتر دیده شد شما و همچنین به نوعی جنبه تبلیغاتی دارد، اگر طراحی خاصی را در این خصوص مد نظر دارید تنها می توانید ساخت آن را به ما بسپارید و یا اینکه اگر طرح خاصی را مد نظر ندارید می توانید کار طراحی تابلو خود را به ما بسپارید تا بهترین طراحی را به شما ارائه دهیم. ویداک در زمینه ساخت تابلو چنلیوم در کرج به همراه طراحی عالی آماده دریافت سفارشات شما عزیزان می باشد.

طراحی تابلو چنلیوم در کرج
قیمت تابلو چنلیوم در کرج

قیمت تابلو چلنیوم در کرج

تابلو چنلیوم از مدل های مختلفی برخوردار است که از لحاظ قیمت کاملا با یک دیگر متفاوت هستند این مدل ها شامل تابلو ساده، پانچی، کریستال، وکیوم می شود، اگر بخواهیم توضیح مختصری در مورد آن بدهیم باید گفت که تابلو چنلیوم ساده در واقع از لحاظ ظاهری بسیار ساده می باشد، داخل آن نه اس ام دی و نه روی کار پانچ زده می شود. تابلو چنلیوم پانچی: برای این مدل از تابلو رویه حروف برجسته با توجه به سلیقه مشتری انتخاب شده که تنها لبه های آن پانچ زده می شود، یا اینکه شما توانید روی کار را پانچ کنید که این کار مناسب برای جنس پلکسی می باشد. در حالت کلی می توان گفت زمانی که تابلو شما پانچ شده باشد باعث می شود تا نور منعکس شده جلوه و نمای خاصی برای بیننده داشته باشد.

تابلو چنلیوم کریستال: رویه تابلو پلکسی کریستال می باشد که می توان برای رنگ های مختلفی آن را سفارش داد، همچنین می توان برای اینکه جلوه بیشتری داشته باشد لبه های تابلو را پانچ زد که انتخاب آن کاملا سلیقه ای می باشد، بعد از این کار بر روی پی وی سی لامپ های اس ام دی وصل می شوند که باعث می شود تابلو نور بیشتری داشته باشد، در حالت کلی باید گفت که جزء زیباترین تابلو ها محسوب می شود. تابلو وکیوم: به صورت حروف برجسته سه بعدی می باشد، نحوه ساخت آن تا حدودی نسبت به دیگر تابلو متفاوت است که ساخت آن از طریق حرارت دادن به ورقه های پلکسی انجام می شود. همانطور که در ابتدا گفته شد تمامی مدل های مختلف از نظر قیمت با یکدیگر متفاوت هستند، اگر در زمان انتخاب تابلو چنلیوم قیمت برای شما بسیار مهم است بهتر است که از تابلو چنلیوم ساده استفاده کنید. هر چقدر که شما بر روی تابلو خود از آپشن های متفاوتی چون پانچ، دوبل و … استفاده کنید به طبع قیمت ساخت آن هم بالاتر می رود. سفارشات  خود را در خصوص ساخت تابلو چنلیوم در کرج به ما بسپارید.