تابلو چلنیوم

تابلو چنلیوم چیست ؟

تابلو چلنیوم چیست ؟

در میان عموم مردم این مدل از تابلو به چلنیوم معروف است ولی باید گفت که نام اصلی آن تابلو چلنیوم می باشد، که در واقع چلنیوم تشکیل شده از ( چنل + آلمینیوم ) می باشد. از تابلو چلنیوم برای سر در مغازه ها، فروشگاه ها، مراکز خرید و ….. استفاده می کنند، ساخت تابلو چلنیوم به این صورت است که زیر کار پی وی سی و دور آلمینیوم و همچنین روی آن را پلکسی استفاده می کنند، که از نظر رنگبندی بسیار متفاوت می باشد، ساخت تابلو چلنیوم در کرج با توجه به ساختاری که دارد در برابر عوامل جوی مختلف از جمله سرما، آفتاب، باران و … می تواند مقاومت زیادی داشته باشد. از کاربرد های ساخت تابلو چلنیوم در کرج می توان به فضاهای داخلی ، روی شیشه، کامپوزیت و چوب اشاره کرد، برای نصب تابلو در فضاهای داخلی و یا روی چوب در واقع تابلو را روی چوب و یا دیوار پیچ می کنند، یا اینکه روی شیشه می بایست آن را با استفاده از چسب نصب کرد.

ساخت تابلو چلنیوم در کرج

ما در ابتدا درمورد نحوه ساخت تابلو چلنیوم در کرج به صورت مختصر صحبت کردیم ولی حالا می خواهیم به شکل کامل با چگونگی ساخت آن آشنا شویم. نحوه ساخت تابلو چلنیوم در کرج به این صورت است که برای زیر کار از پی وی سی استفاده می کنند که جنس شبیه به کچ داد حالا چرا از این جنس است چون اگر در برابر باران، برف و سایر عوامل جوی یا هر چیز دیگری قرار گرفت باعث ایجاد اتصالات برقی نشود. برای دور تابلو از آلمینیوم استفاده می کنند، که در دو نوع طلایی و نقره ای موجود می باشد، تنها تفاوت تابلو چلنیوم طلایی با تابلو های ساده در واقع رنگ طلایی لبه تابلو می باشد. همچنین باید گفت به دلیل اینکه آلمینیوم از انعطاف پذیری خوبی برخوردار است پس به سادگی می توان آن را به شکل های مختلفی درآورد.

ساخت تابلو چنلیوم در کرج
ساخت تابلو چنلیوم در کرج

در زمان های قدیم برای ساخت تابلو چلنیوم از دست برای حالت دادن به آلمینیوم استفاده می شده ولی امروزه با استفاده از دستگاه این کار انجام می شود. ساخت تابلو چلنیوم در کرج از دو نوع نوردار و بدون نور برخوردار است، برای ساخت تابلو چلنیوم نوردار از اس ام دی استفاده می شود، که می توان این اس ام دی ها را به صورت تک رنگ، طلایی، آبی، RGB و … سفارش داد، نحوه وصل شدن اس ام دی با استفاده از پیچ به پی وی سی می باشد. همچنین باید گفت که اگر شما تابلو چلنیوم نوردار را انتخاب کردید در نتیجه می بایست دور کار و یا روی پلکسی را پانچ کنید که بتواند نور را از خود عبور دهد تا نما و جلوه بسیار زیادی داشته باشد. شما عزیزان می توانید برای اینکه موقعیت مغازه، فروشگاه و … خود را به آسانی نمایش دهید از تابلو چلنیوم استفاده کنید، برای سفارش در خصوص ساخت تابلو چلنیوم در کرج آن هم با بهترین کیفیت با ما در ارتباط باشید.

از جمله عومل مهم برتری ساخت تابلو چلنیوم در کرج نسبت به سایر تابلو ها می توان به:

1- همانطور که گفته شد ورقه روی تابلو چلنیوم پلکسی می باشد که پلکسی ها را می توان در هر رنگی و همچنین به صورت پانچی سفارش داد.

2- می توان گفت که ساخت تابلو چلنیوم در کرج از تنوع بسیار زیادی برای نصب برخوردار است مانند شیشه، کامپوزیت، چوب، دیوار که در ابتدا توضیح مختصری در مورد آن داده شده است.

3- از ماندگاری بسیار بالایی برخوردار است همچنین می توان گفت که در اثر گذشت زمان دچار زنگ زدگی و یا خرابی نمی شود.

4- اگر نیازی به شستشو و همچنین تمیز کردن داشته باشد می توان آن را تمیز کرد.

5- از نوردهی بسیار متنوعی برخوردار است که در توضیح ساخت تابلو چلنیوم به رنگ های مختلف اس ام دی اشاره شد.

طراحی تابلو چلنیوم در کرج

طراحی زیبا و همچنین جذاب در تابلو چلنیوم در بهتر دیده شدن شما در شهر و تبلیغات نقش بسیار موثری دارد، اگر شما برای طراحی تابلو چلنیوم در کرج  طراحی خاصی را مد نظر دارید تنها می توانید ساخت آن را به ما بسپارید و یا اینکه اگر طرح خاصی را مد نظر ندارید می توانید کار طراحی تابلو خود را به ما بسپارید تا بهترین طراحی را به شما ارائه دهیم. ویداک در زمینه ساخت تابلو چلنیوم در کرج به همراه طراحی عالی آماده دریافت سفارشات شما عزیزان می باشد.

طراحی تابلو چنلیوم در کرج
قیمت تابلو چنلیوم در کرج

قیمت ساخت تابلو چلنیوم در کرج

باید گفت که قیمت ساخت تابلو چلنیوم در کرج برای مدل های مختلف کاملا با یکدیگر متفاوت هستند، این مدل ها شامل تابلو ساده، پانچی، کریستال، وکیوم می شود، اگر بخواهیم توضیح مختصری در مورد آن بدهیم باید گفت که تابلو چلنیوم ساده در واقع از لحاظ ظاهری بسیار ساده می باشد، داخل آن نه اس ام دی و نه روی کار پانچ زده می شود. تابلو چلنیوم پانچی: برای این مدل از تابلو رویه حروف برجسته با توجه به سلیقه مشتری انتخاب شده که تنها لبه های آن پانچ زده می شود، یا اینکه شما توانید روی کار را پانچ کنید که این کار مناسب برای جنس پلکسی می باشد. در حالت کلی می توان گفت زمانی که تابلو شما پانچ شده باشد باعث می شود تا نور منعکس شده جلوه و نمای خاصی برای بیننده داشته باشد.

تابلو چلنیوم کریستال: رویه تابلو پلکسی کریستال می باشد که می توان برای رنگ های مختلفی آن را سفارش داد، همچنین می توان برای اینکه جلوه بیشتری داشته باشد لبه های تابلو را پانچ زد که انتخاب آن کاملا سلیقه ای می باشد، بعد از این کار بر روی پی وی سی لامپ های اس ام دی وصل می شوند که باعث می شود تابلو نور بیشتری داشته باشد، در حالت کلی باید گفت که جزء زیباترین تابلو ها محسوب می شود. تابلو وکیوم: به صورت حروف برجسته سه بعدی می باشد، نحوه ساخت آن تا حدودی نسبت به دیگر تابلو متفاوت است که ساخت آن از طریق حرارت دادن به ورقه های پلکسی انجام می شود. همانطور که در ابتدا گفته شد قیمت ساخت تابلو چلنیوم در کرج برای مدل های مختلف کاملا بایکدیگر متفاوت هستند، اگر در زمان انتخاب تابلو چلنیوم قیمت برای شما بسیار مهم است بهتر است که از تابلو چلنیوم ساده استفاده کنید. هر چقدر که شما بر روی تابلو خود از کارهای متفاوتی چون پانچ، دوبل و … استفاده کنید به طبع قیمت ساخت آن هم بالاتر می رود. سفارشات  خود را در خصوص ساخت تابلو چلنیوم در کرج به ما بسپارید.