چاپ کریستال

01.
کریستال 23*18
17 copy
02.
کریستال 15*20
27 copy
03.
کریستال 10*10
42 copy
04.
کریستال بیضی
54 copy
05.
کریستال دایره
28 copy
06.
کریستال صدفی
55 copy
07.
کریستال s
53 copy
08.
ساعت کریستالی 16*29
84 copy

چاپ کریستال

در هر صنعتی و هنری تمایلات به سمت تولید محصولات یا آثار هنری متفاوت پیش می رود، صنعت چاپ نیز به همین صورت است. یکی از محصولات پرطرفدار و نسبتا جدید برای چاپ، کریستال یا همان تندیس کریستالی است، بسیار مورد استقبال افرادی است که می خواهند یک هدیه و یادگاری خاص به عزیزانشان اهدا کنند.

چاپ بر روی کریستال علاوه بر ایجاد جلوه ای جدید برای نمایش عکس ها، تصاویر را بسیار زیبا و خیره کننده جلوه می دهد. چاپ کریستال علاوه بر یک هدیه تزئینی خاص می تواند برای شرکت ها و برندها با چاپ نام برند، آدرس و شماره تماس یک وسیله خاص برای نمایش نام تجاری شما باشد. این امکان نیز وجود دارد که روی کریستال های ساعتی برای هدیه، سفارش شخصی و یا تبلیغاتی چاپ شوند.

ویداک ارائه دهنده خدمات چاپ کریستال در کرج می باشد و بهترین قیمت و کیفیت را به شما اراده می نمایند. همچنین در صورتی که تعداد سفارش شما محدود باشد، امکان انجام چاپ کریستال و تحویل ان به صورت فوری نیز فراهم می باشد.

نحوه چاپ کریستال

از آنجایی که چاپ سابلیمیشن بر روی انواع سطوح و وسایل قابل اجرا است، این نوع چاپ برای کریستال نیز بسیار مناسب است. فرایند چاپ سابلیمیشن روی کریستال به این ترتیب است که ابتدا طرح یا عکس ارسال شده توسط پرینتر مخصوص و با رنگ های مختص چاپ سابلیمیشن پرینت گرفته می شود. قسمت های اضافی کاغذ برید شده و بعد کاغذ روی قسمت پشتی کریستال خام با استفاده از چسب نسوز چسبانده می شود.

در چاپ کریستال نیاز نیست تا تصویر یا طرح به صورت آینه ای چسبانده شود و از آنجایی که شیشه یا همان کریستال قرار است در معرض دمای بالا قرار بگیرد ابتدا در دستگاه حرارتی اجازه می دهیم کمی حرارت به سطح شیشه برسد تا شیشه کمی گرم شود. در مرحله آخر کریستال داخل دستگاه پرس حرارتی قرار گرفته می شود و دما و زمان مناسب چاپ، حدودا 120 ثانیه، روی دستگاه مشخص می شود. توجه داشته باشید بعد از اتمام فرایند چاپ باید کمی صبر کنید. چاپ روی کریستال هیچ محدودیتی ندارد. کریستال های چاپ شده قابل شست و شو هستند، توجه داشته باشید برای شست و شو از آب سرد استفاده نمایید.

کارشناسان ویداک با تجربه بالا بهترین کیفیت چاپ کریستال را به شما ارائه خواهند داد.

انواع کریستال

کریستال های شرکت ویداک برای چاپ عکس و طرح در انواع اشکال دایره، بیضی، صدفی، طرح S، مربع با اندازه 10 در 10، مستطیل در ابعاد 23 در 18 و سایز 20 در 15 و حتی کریستال دارای ساعت با ابعاد 29 در 18 نیز موجود می باشد. برای دیدن نمونه های بیشتر می توانید از به صورت آنلاین یا تلفنی از مشاوران شرکت ویداک درخواست کنید تا تصویر نمونه ها را برای شما ارسال نمایند.

قیمت چاپ کریستال

قیمت چاپ کریستال به تعداد سفارش و همچنین جنس کریستال انتخابی وابسطه است. برای دریافت کاتالوگ و لیست قیمت می توانید در ساعات کاری با کارشناسان ویداک در ارتباط باشید و بهترین قیما چاگ کریستال در کرج را دریافت کنید​