تندیس

ساخت تندیس در کرج

ساخت تندیس در کرج

باید گفت که ساخت تندیس در کرج یکی دیگر از محصولات لیزر محسوب می شود، از کاربرد اصلی ساخت تندیس می توان به مراسمات، همایش ها و جشنواره ها اشاره کرد، که از آن به منظور قدردانی از کارمندان، دانشجویان رتبه برتر، نخبه ها، ورزشکاران و … استفاده می شود، از جمله مزایای آن در مراسمات قدردانی و همایش ها می توان به تاثیرگذاری و ماندگاری آن در ذهن مخاطب اشاره کرد همچنین در تبلیغات برند شرکت و یا سازمان نیز بسیار موثر است. ساخت تندیس در کرج شامل جنس های مختلفی چون ساخت تندیس چوبی، ساخت تندیس پلکسی و ساخت تندیس حجمی می باشد، که در ادامه بیشتر به جنس های مختلف آن، تعداد سفارش، قیمت هر کدام و … اشاره خواهیم کرد.  ساخت تندیس از لحاظ وزنی بسیار سبک است و همین موضوع باعث می شود که حمل آن آسان تر باشد. همانطور که در ابتدا نیز گفتیم ساخت تندیس در کرج با استفاده از دستگاه لیزر انجام می شود و از طریق همین دستگاه حکاکی و برش روی آن انجام می شود.

متریال ساخت تندیس

باید به این نکته اشاره کرد که بیشترین متریال استفاده شده در ساخت تندیس در کرج پلکسی گلاس می باشد و می توان گفت در مقایسه با انواع تندیس اعم از چوبی و فلزی به دلیل داشتن قیمت مناسب، ضخامت، رنگ، فرم پذیری آسان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ولی باید این را نیز گفت که در زمان ساخت از متریال های دیگری نیز مانند پلی استر، چوب، سنگ و … برای ساخت تندیس استفاده می کنند، که با توجه به ویژگی هایی که از ورقه پلکسی گلاس گفته شد بیشتر از آن برای ساخت تندیس استفاده می کنند. در زمینه چاپ و ساخت تندیس در کرج ویداک با بالاترین کیفیت آن را برای شما عزیزان انجام می دهد، سفارشات خود را در این خصوص به ما بسپارید.

انواع تندیس

تندیس حجمی

تندیس حجمی

به تندیس حجمی چند بعدی و یا سه بعدی نیز گفته می شود و همانطور که قبلا نیز گفتیم یکی از انواع مدل ساخت تندیس در کرج می باشد  که از دو نوع چوبی و فلزی برخوردار می باشد، در ساخت تندیس حجمی از جنس چوب همانطور که از نامش هم مشخص است با استفاده از چوب ساخت آن انجام می شود، مواد تشکیل ساخت تندیس حجمی از جنس فلز سرب، برنج و … می باشد. انتخاب طرح برای تندیس حجمی کاملا سلیقه ای است که فرد سفارش دهنده می تواند هر طرحی را برای ساخت آن انتخاب کند. از لحاظ قیمت نیز باید به این نکته اشاره کرد که ساخت تندیس حجمی نسبت به نوع های دیگر گران تر است و می توان آن را برای تعداد کم نیز سفارش داد.

تندیس پلکسی

تندیس پلکسی

ساخت تندیس پلکسی با استفاده از ورقه های پلکس انجام می شود که باید گفت همانند ساخت تندیس چوبی از طرح های مشخصی برای سفارش برخوردار است ولی به این شکل نیست که مانند تندیس چوبی فقط از چند مدل ثابت و مشخص برخوردار باشد چرا که این امکان توسط فرد سفارش دهنده وجود داد که همان طرح های ارائه شده را با کمی تغییر سفارش دهد. ساخت تندیس پلکسی را می شود در تعداد کم و همچنین ابعاد مختلف نیز سفارش داد. از لحاظ قیمت این مدل از تندیس اگر از طراحی ساده ای برخوردار باشد می توان گفت از کمترین قیمت بعد از تندیس چوبی برخوردار است.

تندیس چوبی

تندیس چوبی

یکی از انواع مدل ساخت تندیس در کرج تندیس چوبی می باشد که در مقایسه با دیگر طرح ها از طراحی خاصی برخوردار نیست و تمامی مدل های آن از قبل طراحی شده است، فقط فرد سفارش دهنده باید متن دلخواه خود را که می خواهد روی آن چاپ شود انتخاب کند تا وارد مرحله چاپ روی تندیس شود، حداقل سفارش برای تندیس چوبی 30 عدد می باشد و می توان گفت نسبت به جنس های دیگر از قیمت کمتری برخوردار است همچنین باید به این نکته اشاره کرد که به خاطر کم تر بودن قیمت آن نمی توان برای تعداد کم سفارش انجام داد. همچنین ابعاد این مدل از تندیس نیز با توجه به آماده بودن طرح های آن به هیچ وجه قابل تغییر نیست.

طراحی تندیس در کرج

طراحی تندیس در کرج یکی از بخش های اصلی در ساخت تندیس محسوب می شود که در بین انواع مختلف آن باید گفت که تنها ساخت تندیس حجمی نیاز به طراحی دارد، همچنین ساخت تندیس پلکسی که برای ساخت آن یکسری نمونه های از پیش ساخته و طراحی شده در اختیار مشتری قرار می گیرد و این امکان برای آن وجود دارد تا قسمتی از طراحی تندیس را تغییر دهد. همچنین باید گفت انتخاب طرح برای تندیس حجمی برعهده خود فرد می باشد که کاملا سلیقه ای می باشد. حداقل زمان تحویل ساخت تندیس در کرج برای هریک از جنس های مختلف بین 7 تا 10 روز کاری است که این زمان گفته شده با توجه به آماده بودن طرح می باشد ولی اگر طرح تندیس آماده نباشد خود پروسه طراحی 1 تا 2 روز زمان نیاز دارد، شما می توانید ساخت و طراحی تندیس در کرج را ما بسپارید.

طراحی تندیس در کرج
قیمت ساخت تندیس در کرج

قیمت ساخت تندیس در کرج

در خصوص قیمت ساخت تندیس در کرج باید گفت که برای هر کدام از جنس های مختلف، در ابتدای صحبتمان اشاره کوتاهی به آنها کردیم و هرکدام از آنها نسبت به هم از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند. قیمت ساخت تندیس به موارد مختلفی بستگی دارد که شامل 1- جنس تندیس که به تندیس چوبی، پلکسی و حجمی تقسیم می شود و کمترین قیمت آن مربوط به تندیس چوبی و بالاترین قیمت نیز به تندیس حجمی مربوط می شود 2- ساخت تندیس در سایز و ابعاد مختلف از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. 3- هر چقدر که تعداد سفارشات شما بیشتر باشد در نتیجه می توان گفت قیمت آن در مقایسه با سفارشات تکی کمتر خواهد بود. در خصوص ساخت تندیس در کرج با قیمت مناسب با ما در ارتباط باشید.