تندیس

ساخت تندیس در کرج

ساخت تندیس در کرج

یکی دیگر از محصولات گروه لیزر تندیس می باشد، از کاربرد اصلی آن می توان به مراسمات، همایش ها و جشنواره ها اشاره کرد که از آن به منظور قدردانی از کارمندان، دانشجویان رتبه برتر، نخبه ها، ورزشکاران و … استفاده می شود. ساخت تندیس در کرج شامل جنس های مختلفی چون چوبی، پلکسی و حجمی می باشد، در ادامه بیشتر به جنس های مختلف آن، تعداد سفارش، قیمت هر کدام و … اشاره خواهیم کرد. تندیس ها از لحاظ وزنی بسیار سبک هستند و همین موضوع باعث می شود که حمل آن آسان تر باشد. ساخت تندیس در کرج با استفاده از دستگاه لیزر انجام می شود و از طریق همین دستگاه حکاکی و برش روی آن انجام می شود از جمله مزایای استفاده کردن تندیس در مراسمات قدردانی و همایش ها می توان به تاثیرگذاری و ماندگاری آن در ذهن مخاطب اشاره کرد همچنین در تبلیغات برند شرکت و یا سازمان نیز بسیار موثر است.

متریال ساخت تندیس

باید به این نکته اشاره کرد که بیشترین متریال استفاده شده در ساخت تندیس پلکسی گلاس می باشد و می توان گفت در مقایسه با انواع تندیس اعم از چوبی و فلزی به دلیل داشتن قیمت مناسب، ضخامت، رنگ، فرم پذیری آسان بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد ولی باید اشاره کرد که در زمان ساخت از متریال های دیگری نیز مانند پلی استر، چوب، سنگ و … برای ساخت تندیس استفاده می کنند.

انواع تندیس

تندیس حجمی

تندیس حجمی

به تندیس حجمی چند بعدی و یا سه بعدی نیز گفته می شود که از دو نوع چوبی و فلزی برخوردار می باشد، در ساخت تندیس حجمی از جنس چوب همانطور که از نامش هم مشخص است با استفاده از چوب ساخت آن انجام می شود، مواد تشکیل تندیس حجمی از جنس فلز سرب، برنج و … می باشد. انتخاب طرح برای ساخت تندیس حجمی کاملا سلیقه ای است که فرد سفارش دهنده می تواند هر طرحی را برای ساخت آن انتخاب کند. از لحاظ قیمت نیز باید به این نکته اشاره کرد که ساخت تندیس حجمی نسبت به نوع های دیگر گران تر است و می توان آن را برای تعداد کم نیز سفارش داد.

تندیس پلکسی

تندیس پلکسی

ساخت تندیس پلکسی با استفاده از ورقه های پلکس انجام می شود که باید گفت همانند تندیس چوبی از طرح های مشخصی برای سفارش برخوردار است ولی به این شکل نیست که مانند تندیس چوبی فقط از چند مدل ثابت و مشخص برخوردار باشد چرا که این امکان توسط فرد سفارش دهنده وجود داد که همان طرح های ارائه شده را با کمی تغییر سفارش دهد. تندیس های پلکسی را می شود در تعداد کم و همچنین ابعاد مختلف سفارش داد. از لحاظ قیمت این مدل از تندیس اگر از طراحی ساده ای برخوردار باشد می توان گفت از کمترین قیمت بعد از تندیس چوبی برخوردار است.

تندیس چوبی

تندیس چوبی

این مدل از تندیس ها از طراحی خاصی برخوردار نیستند و تمامی مدل های آن از قبل طراحی شده است، فقط فرد سفارش دهنده باید متن دلخواه خود را که می خواهد روی آن چاپ شود انتخاب کند تا وارد مرحله چاپ روی تندیس شود، حداقل سفارش برای تندیس چوبی 30 عدد می باشد که می توان گفت نسبت به جنس های دیگر از قیمت کمتری برخوردار است همچنین باید به این نکته اشاره کرد که به خاطر کم تر بودن قیمت آن نمی توان برای تعداد کم سفارش انجام داد. ابعاد این مدل از تندیس نیز با توجه به آماده بودن طرح های آن به هیچ وجه قابل تغییر نیست.

در زمینه چاپ و ساخت تندیس در کرج ویداک با بالاترین کیفیت آن را برای شما عزیزان انجام می دهد، سفارشات خود را در این خصوص به ما بسپارید.

طراحی تندیس در کرج

در بین انواع مختلف تندیس باید گفت که تنها تندیس حجمی نیاز به طراحی دارد، همچنین تندیس پلکسی که برای ساخت آن یکسری نمونه های از پیش ساخته و طراحی شده در اختیار مشتری قرار می گیرد و این امکان برای آن وجود دارد تا قسمتی از طراحی تندیس را تغییر دهد. انتخاب طرح برای تندیس حجمی برعهده خود فرد می باشد و کاملا سلیقه ای می باشد که طراحی آن را یا خود فرد به صورت آماده دارد و یا اینکه به عهده طراح می گذارد. حداقل زمان تحویل ساخت تندیس در کرج برای هریک از جنس های مختلف بین 7 تا 10 روز کاری است که این زمان گفته شده با توجه به آماده بودن طرح می باشد. ولی اگر طرحی که قرار است روی تندیس زده شود آماده نباشد در این صورت نیاز به طراحی آن است که تیم طراحی ویداک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است.

طراحی تندیس در کرج
قیمت ساخت تندیس در کرج

قیمت ساخت تندیس در کرج

در خصوص قیمت ساخت تندیس برای هریک از جنس های مختلف، در ابتدای صحبتمان اشاره کوتاهی به آنها کردیم که می توان گفت از قیمت های متفاوتی نسبت به هم برخوردار هستند. قیمت ساخت تندیس در کرج به موارد مختلفی بستگی دارد که شامل 1- جنس تندیس که به تندیس چوبی، پلکسی و حجمی تقسیم می شود و کمترین قیمت آن مربوط به تندیس چوبی و بالاترین قیمت نیز به تندیس حجمی مربوط می شود 2- ساخت تندیس در سایز و ابعاد مختلف از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. 3- هر چقدر که تعداد سفارشات شما بیشتر باشد در نتیجه می توان گفت قیمت آن در مقایسه با سفارشات تکی کمتر خواهد بود. در خصوص ساخت تندیس در کرج با قیمت مناسب با ما در ارتباط باشید.