نمایشی

تبلیغات نمایشی در کرج

تبلیغات نمایشی در کرج دارای انواع مختلفی همچون بادکنک، بالن، عروسک رقصان، و تن پوش می باشد که به وسیله متحرک بودن این تبلیغات در سطح وسیع تری در معرض دید عموم قرار خواهد گرفت. آژانس تبلیغاتی ویداک آماده خدمات رسانی جهت ارائه  تبلیغات نمایشی در کرج  و سایر استان ها می باشد.

چاپ بادکنک تبلیغاتی در کرج

یکی از بهترین محصولات از گروه هدایای تبلیغاتی چاپ بادکنک تبلیغاتی در کرج محسوب می شود، اگر قصد تبلیغات در زمینه کسب و کار خود را دارید چاپ بادکنک تبلیغاتی در کرج بهترین گزینه محسوب می شود چرا که می توان برروی آن لوگو شرکت و یا نام برند خود را چاپ کرد. از این محصول پر کاربرد در نمایشگاه ها، آموزشگاه ها، رستورانها، فست فود ها و …. می توان استفاده کرد.

چاپ بادکنک تبلیغاتی در کرج به صورت چاپ سیلک انجام می شود که می توان گفت چاپ روی آن می بایست با دقت انجام شود. نحوه چاپ این محصول به این صورت است که کمی بادکنک را باد می کنند تا بتوان برروی آن چاپ انجام دارد، اگر بادکنک زیاد باد شود در زمان چاپ باعث ترکیدن آن می شود. برای سفارش چاپ بادکنک تبلیغاتی در کرج شما تنها می بایست حداقل سفارش خود، رنگ بادکنک و لوگوی خود را در اختیار ما قرار دهید.

قیمت بادکنک تبلیغاتی در کرج

اگر قصد سفارش این محصول تبلیغاتی را دارید باید گفت که قیمت بادکنک تبلیغاتی در کرج به عوامل مختلفی بستگی دارد که می توان به ساخت کلیشه برای چاپ روی محصول، هزینه نی و بست و همچنین نوع چاپ تک رنگ و دو رنگ بون آن اشاره کرد. برای سفارش این تبلیغ نمایشی با کارشناسان ما در واحد فروش درارتباط باشید. ما بهترین کیفیت چاپ روی محصول به همراه قیمت مناسب در اختیار شما قرار می دهیم.