چاپ پوستر

چاپ پوستر در کرج

چاپ پوستر در کرج در انواع جنس های مختلف تحریر، گلاسه، تحریر ایرانی همچنین در سایز های مختلف B1، B2، A1، A2 انجام می شود، پوسترها را می توان در تیراژ 1000، 2000، 5000  چاپ کرد.

چاپ پوستر تحریر

مشابه کاغذ A4 است کیفیت چاپ پوستر بر روی کاغذ تحریر نسبت به کاغذ گلاسه پایین تر است چرا که جوهر در زمان چاپ جذب کاغذ شده و همین موضوع باعث می شود که رنگ ها در زمان چاپ کدرتر باشد در نتیجه باعث افت کیفیت در زمان چاپ شود، مناسب برای افرادی است که نمی خواهند خیلی در زمینه چاپ پوستر هزینه کرده باشند.

چاپ پوستر تحریر
چاپ پوستر تحریر ایرانی

چاپ پوستر تحریر ایرانی

جنس کاغذ تحریر ایرانی یک مقدار ضعیف تر از کاغذ تحریر است و فقط در سایزهای 70*50 و 100*70 چاپ آن انجام می شود که گرماژ کاغذ آن مانند پوستر تحریر 80 گرم است  همچنین از لحاظ قیمت این دو سایز در مقایسه با چاپ پوستر گلاسه ارزان تر هستند.

چاپ پوستر گلاسه

در زمان چاپ جوهر جذب کاغذ نمی شود و همین موضوع باعث می شود از کیفیت بالایی نسبت به کاغذ تحریر و تحریر ایرانی در زمان چاپ برخوردار باشد. پوستر گلاسه در گراماژ 135 گرم و همچنین سایز های مختلفی که در ابتدا اشاره کردیم چاپ آن انجام می شود. از لحاظ قیمت نیز چاپ پوستر گلاسه نسبت به جنس های دیگر از قیمت بیشتری برخوردار است.

چاپ پوستر گلاسه

زمان تحویل هریک از جنس های مختلف پوستر بین 2 تا 4 روز کاری است که این زمان جدای قسمت طراحی آن است و فقط مختص به زمان چاپ آن است.

پوستر چیست؟

پوسترها یکی از ابزارهای تبلیغاتی محسوب می شوند که به منظور ارائه خدمات و محصولات به کاربران مورد استفاده قرار می گیرد همچنین مجموعه ها و شرکت های تبلیغاتی برای انجام کارهای تبلیغاتی مختلف بسیار از آن استفاده می کنند، چاپ پوستر در کرج بر روی انواع سایزهای مختلف کاغذ انجام می شود و تنها به صورت یکرو چاپ روی آن انجام می شود که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد. اصولا محل نصب پوستر ها بر روی دیوار و یا روی دیگر سطح ها به صورت عمودی می باشد.

چرا باید پوستر چاپ کرد؟

می توان گفت یکی از انواع راه های تبلیغاتی که در بازاریابی یک محصول و یا در کسب و کارهای نوظهور بسیار موثر است چاپ پوستر می باشد که شما از طریق آن می توانید اطلاعات کاملی را از حوزه فعالیت و همچنین لیستی از انواع محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهید، چاپ روی پوستر شامل عکس، المان ها، متن برای پوستر و … می شود که باید تمامی آنها در جای مناسب و به شکل کاملا درست روی پوستر طراحی و چاپ شوند که همین زیبایی بصری بر روی پوستر در تبلیغات و جذب مشتری بسیار موثر است.

طراحی پوستر در کرج

طراحی پوستر باید با توجه به موضوع آن انجام شود تا هم جنبه تبلیغاتی داشته باشد و هم بتواند نظر بیننده را جلب کند. با توجه به انتخاب موضوع طراح های مختلفی برای چاپ پوستر مطابق با عنوان آن وجود دارد که این موضوع به ذوق و سلیقه طراح آن بستگی دارد همچنین نرم افزارهای بسیار زیادی در زمینه طراحی وجود دارد. یکی از نکات پر اهمیتی که در طراحی پوستر باید به آن توجه شود این است که طراح باید شناخت درستی از رنگ ها داشته باشد، همچنین از اصول چاپ نیز اطلاعات کافی داشته باشد یعنی در زمان طراحی می بایست همان رنگی را انتخاب کند که بعد از چاپ هم همان رنگ باشد. چرا که اگر شناخت و انتخاب درستی از رنگ نداشته باشد ممکن است بعد از چاپ رنگ تیره تر شده باشد و یا مطابق با میل مشتری نباشد. از طریق آژانس تبلیغاتی ویداک اقدام به طراحی پوستر کنید چرا که برای طراحی پوستر در کرج کارشناسان ما طبق نیاز شما بهترین و باکیفیت ترین طراحی را در زمینه پوستر در اختیار شما قرار خواهند داد.

طراحی پوستر در کرج

چاپ پوستر با دستگاه دیجیتال و اُفست

چاپ دیجیتال پوستر با استفاده از دستگاه جوهر افشان و لیزری انجام می شود همچنین چاپ آن تنها بر روی کاغذ A3، A4، A5 صورت می گیرد، اصولا چاپ پوستر با استفاده از دستگاه دیجیتال و در تیراژ کم انجام می شود که سرعت چاپ بسیار بالاتر از چاپ اُفست است و برای افرادی مناسب است که می خواهند کار چاپی آنها به سرعت انجام شود. چاپ پوستر با استفاده از دستگاه اُفست را می توان در هر سایزی انجام داد چرا که دیگر محدودیت سایز در کاغذ نداریم ، برای چاپ پوستر با استفاده از دستگاه اُفست باید آن را در تیراژ بالا مثلا 1000 عدد چاپ کرد که از لحاظ سرعت نسبت به دیجیتال پایین تر است و باید به این نکته اشاره کرد که هر چقدر تیراژ در چاپ اُفست بالاتر باشد در نتیجه هزینه چاپ آن هم  بیشتر می شود ولی در مقایسه با چاپ دیجیتال از کیفیت بالاتری برخوردار است.

قیمت چاپ پوستر در کرج

یکی از عوامل بسیار مهمی که برای چاپ پوستر در کرج باید مد نظر قرار داد تعیین بودجه مورد نیاز برای چاپ پوستر است، همین حدود قیمت شما را در تصمیم گیری نوع جنس چاپ یعنی تحریر، تحریر ایرانی، گلاسه بسیار کمک می کند که بدانید با توجه به بودجه ای که دارید از کدام جنس برای چاپ استفاده کنید که منجر به بازاریابی در کسب و کار شما شود. چاپ پوستر گلاسه در مقایسه با دیگر جنس ها از قیمت بالاتری برخوردار است و همچنین از لحاظ کیفیت چاپ نسبت به سایر جنس ها از کیفیت بالاتری برخوردار است.

قیمت چاپ پوستر در کرج
چاپ پوستر اختصاصی

چاپ پوستر اختصاصی

گاهی اوقات لازم است چاپ پوستر به صورت اختصاصی انجام شود و به معنی این است شما می توانید از طراحی خاص و همچنین سایز خاصی در پوستر خود استفاده کنید که آن را نسبت به دیگر پوستر ها متمایز می کند همچنین می توان گفت که از لحاظ قیمت چاپ پوستر اختصاصی بالاتر می باشد.

برای چاپ پوستر اختصاصی به همراه طراحی خاص و ویژه با ما در ارتباط باشید.