چاپ زیر دکمه

01.
زیر دکمه اسپان
91
02.
زیر دکمه اسپان
090
03.
زیر دکمه اسپان
p6

یکی دیگر از محصولات شرکت ویداک چاپ روی زیردکمه نوزادی یا همان سرهمی نوزادی است. از آنجایی که پوست بدن نوزاد حساس است زیردکمه های ارائه شده توسط ویداک از جنس نرم و باکیفیتی برخورداند و برای چاپ طرح دلخواه مشتریان بسیار مناسب است. چاپ زیردکمه نوزادی می تواند یک هدیه عالی و بسیار خاص برای عزیزان شما باشد.

چاپ زیر دکمه در کرج

زیر دکمه نوزادی یک هدیه خاص است که شاید کمتر کسی فکرش به آن برسد. ویداک انواع طرح هیا شما را بر روی زیر دکمه ها اجرایی می کند تا هدیه شما خاص تر باشد. چاپ زیر دکمه در کرج به صورت اختصاصی توسط ویداک صورت می پذیرد و مشتریان عزیز می توانند به صورت عادی و فوری سفارش چاپ بر روی زیر دکنه را ثبت نمایند

انواع زیردکمه نوزادی

چاپ زیردکمه نوزادی در سایز های صفر، یک و دیگر سایزهای نوزادی انجام می شود. زیردکمه نوزادی در سه مدل رکابی، آستین کوتاه و آستین بلند موجود است. شرکت ویداک چاپ را روی زیردکمه و یا لباس ارائه شده توسط مشتری را نیز انجام می دهد، برای این کار تنها لازم است لباس مورد نظر را به دفتر چاپ ویداک در کرج ارسال نمایید.

نحوه چاپ زیردکمه در کرج

از آنجایی که با استفاده از دستگاه سابلیمیشن، تقریبا چاپ با کیفیت بر روی هر وسیله ای امکان پذیر است، برای چاپ زیردکمه نوزادی نیز از این دستگاه استفاده می شود. شما می توانید هر طرح و عکسی را که می خواهید با استتفاده از دستگاه سابلیمیشن روی هر لباسی چاپ نمایید. قالبی که برای چاپ زیردکمه نوزادی استفاده می شود صفحه تخت است، از این رو می توان برای این نوع لباس از دستگاه پرس حرارتی 40 در 60 و یا دستگاه چندکاره با انواع کلمپ، مانند دستگاه 6 کاره سابلیمیشن را استفاده کرد. مراحل تثبیت رنگ در چاپ زیردکمه نوزادی به روش سابلیمیشن به این صورت است که رنگ در درمای بالا از مایع به گاز تبدیل شده و به صورت ثابت با ماندگاری بالا روی پارچه لباس باقی می ماند و کیفیت چاپ مانند تصویراصلی خواهد بود. ابعاد کاغذ چاپ برای سرهمی نوزادی A4 و A3 می باشد و با استفاده از کاغذ نسوز و چسب نسوز طرح به لباس مورد نظر انتقال می یابد. البته چاپ زیردکمه نوزادی با دستگاه دیجیتال و لیبل هم انجام می شود، که چاپ لیبل از دوام کم تری برخوردار است.

شست و شوی زیر دکمه نوزادی

از آنجایی که لباس نوزاد مورد شست و شوی بیشتر قرار می گیرد، با استفاده از چاپ سابلیمیشن بر روی بادی نوزادی ویداک به شما این اطمینان را می دهد که بعد از شست وشو، رنگ و طرح چاپ شده با کیفیت باقی بماند. اما برای ماندگاری، لازم است نکاتی را هنگام شست و شو رعایت نمایید.

  • ابتدا زیردکمه نوزادی را پشت رو کنید و در آب کمتر 30 درجه یعنی آب سرد با دست بشویید و یا برنامه شست وشوی دستی ماشین لباس شویی را انتخاب نمایید، اما برای خشک کردن از خشک کن ماشین استفاده نکنید.
  • اگر نیاز به اتو داشت به صورت پشت و رو آن را اتو نمایید.
  • بهتر است از شوینده های مایع مخصوص لباس کودک، فاقد آنزیم و فاقد مواد سفید کننده برای شست و شو استفاده کنید

نکات مهم در سفارش چاپ زیردکمه نوزادی

  • فایل ارسالی توسط مشتری باید از کیفیت و وضوح بالایی برخوردار باشد و فایل هایی که توسط نرم افزارهای تخصصی مانند فوتوشاپ، کورل، ایلاستریتر و از این قبیل طراحی می شوند دارای کیفیت مناسبی هستند. بهتر است فرمت فایل های چاپ زیردکمه نوزادی CMYK باشد.
  • شرکت چاپ ویداک با مجهز بودن به دستگاه های بروز چاپ، محدودیت خاصی در تعداد سفارش ندارد ا این رو سفارش تکی و تعداد بالا را نیز می پذیرد.
  • چاپ روی زیردکمه نوزادی از تقریبا 3 سانت پایین تر از یقه اجرا می شود. برای چاپ بادی نوزادی طرح مورد نظر را می توان بر جلو، پشت و آستین ها اجرا نمود. بنا به درخواست مشتری چاپ در هر قسمت از سرهمی نوزادی امکان پذیر است.
  • در صورتی که برای چاپ زیردکمه نوزادی طرح ویژه ای نداشته باشید، طراحان شرکت ویداک می توانند به صورت اختصاصی طرحی را برای شما طراحی و اجرا نمایند.
  • پیش از ثبت سفارش ابعاد طرح، رنگ مورد نظر، زمان تحویل، نوع چاپ و نوع لباس مد نظر خود را بررسی نمایید. برای دریافت مشاوره و راهنمایی های لازم و ثبت سفارش چاپ زیر دکمه در کرج حتما با کارشناسان شرکت ویداک به صورت آنلاین در ارتباط باشید و یا با ما تماس بگیرید. همچنین برای سفارش چاپ می توانید به صورت حضوری به دفتر چاپ ویداک در کرج مراجعه نمایید. شرکت ویداک چاپ زیردکمه نوزادی با انواع طرح و نقش و طرح های درخواستی مشتریان گرامی را به سراسر ایران عرضه می دارد.