چاپ آفتابگیر

شرکت ویداک در کرج انواع آفتابگیرهای تبلیغاتی ماشین را به روش های نوین و طرح های خلاقانه چاپ و به سراسر ایران عرضه می کند. آفتابگیر خودرو که در شیشه های پشت و جلوی ماشین قرار می گیرند مانند یک بیلبورد تبلیغاتی عمل می کنند و به طور کامل در معرض دید عموم قرار می گیرد. ازسوی دیگر به دلیل اینکه آفتابگیر از ورود نور و گرما به داخل ماشین محافظت می نماید، وسیله ای کارآمد است و به دلیل طول عمر بالایی که دارند به صورت رایگان برای زمان زیادی برند تجاری که روی آنها چاپ شده است را به رایگان تبلیغ می کند.ویداک، برترین مجموعه چاپ آفتابگیر در کرج می باشد که این چاپ را به صورت اختصاصی برای شما در کمترین زمان ممکن به انجام میرساند.

آفتابگیرهایی که بر شیشه های بغل قرار می گیرند، می تواند به صورت دائم حتی در حین حرکت ماشین نیز، مانند یک تابلو تبلیغاتی سیار عمل کنند. با توجه به هزینه مقرون به صرفه چاپ و تولید آفتابگیر و با اثر بخشی که در زمینه تبلیغات دارد می تواند یک هدیه تبلیغاتی بسیار تاثیر گذار باشد.

مزایای چاپ آفتابگیر

یکی از پیشنهادهای تبلیغاتی ویداک به مشترین، استفاده از خدمات چاپ روی آفتابگیر ویداک می باشد. به دلیل اندازه مناسب آفتابگیرها فضای کافی برای چاپ لوگو، پیام تبلیغاتی، نام برند و یا حتی شماره تماس نیز وجود دارد، چاپ با اندازه 30 در 40 امکان پذیر است. برای خودروهایی که شیشه های جلو و عقب آنها کمی کوچک است مانند پراید، آفتابگیرهای نوع دایره ای یا همان عینکی مدل مناسبی هستند و برای خودروهای مدل بالاتر که شیشه های بزرگ تری دارند مدل مربعی مناسب است.

آفتابگیرها رنگ های زیادی دارند اما معمولا یک روی آنها نقره ای می باشد و روی دیگر به درخواست مشتری قابل تغییر است. نوع چاپ روی آفتابگیر معمولا چاپ سیلک است، ولی ممکن است به روش های دیگر هم چاپ شوند.

قیمت چاپ آفتابگیر

قیمت چاپ آفتابگیر در کرج به عوامل متفاوتی بستگی دارد، اگر هنگام چاپ آفتابگیر از یک رنگ به جای چند رنگ استفاده شود هزینه و زمان چاپ آن کمتر خواهد بود. تعداد سفارش بر قیمت چاپ آفتابگیر تاثیر دارد. برای دریافت لیست قیمت و راهنمایی های بیشتر می توانید از روش های مختلف با کارشناسان چاپ ویداک در تماس باشید و یا به صورت حضوری در کرج به دفتر شرکت ویداک مراجعه نمایید و بهترین قیمت چاپ آفتابگیر در کرج را دریافت کنید

انواع آفتابگیر

  • آفتابگیر شیشه جلو و عقب

آفتابگیر شیشه جلو از محتویات قسمت جلویی ماشین در برابر نور آفتاب و حرارت مستقیم خورشید محافطت می کنند و آفتاب گیر شیشه عقب از تابش نور بر سرنشینان عقب خودرو و قسمت های عقبی داخل خودرو در برابر نور و گرما حفاطت می کند. اندازه معمول آنها 143 در 70 است. از آنجایی که پشت شیشه های جلو و عقب اتومبیل قرار می گیرد کاملا در معرض دید قرار دارند. آفتابگیر های شیشیه های پشت و جلوی ماشین به دو صورت دایره ای و مربعی دوخته می شوند و برای قرار گرفتن در جای خود، دورتا دور آنها را فنر می کشند که برای جمع کردن و کوچک کردن آنها نیز به کار می رود. این آفتابگیرها از جنس شمعی یا پلاستیکی هستند که نوع شمعی از دوام بالاتری برخوردار است.

  • آفتابگیر شیشه بغل

آفتابگیرهای شیشه های بغل ماشین از جنس توری های ظریف تولید می شوند که با نصب بر روی شیشه های بغل خودرو از ورود نور خورشید جلوگیری می کنند و فضایی امن در داخل خودرو ایجاد می کنند. آفتابگیرهای شیشه بغل در برخی نمونه ها از جنس پلاستیکی جمع شونده هستند که با دو پایه مکنده روی شیشه نصب می شوند که هر دو مدل فنری و پلاستیکی برای چاپ تبلیغات فضای کافی را دارند.

  • آفتابگیر رودری

این آفتابگیرها اندازه کوچک تری برای چاپ تبلیغات را دارند، از نظر نوع پارچه به کار رفته در تولید آنها به دو نوع 90 و 70 گرمی تقسیم می شوند. مزیت آنها به دیگر انوع آفتابگیر ها این است که به صورت دائم می توان آنها را نصب کرد و در حین حرکت خودرو نیز موارد چاپ شده روی آنها در معرض دید خواهد بود.

نکات مهم در چاپ تبلیغاتی آفتابگیر

  • پیش از سفارش چاپ روی آفتابگیر باید مدل مورد نظر خود را انتخاب کنید، آفتابگیر شیشه جلو، عقب یا شیشه های بغل را می خواهید و یا مدل دایره ای یا مربعی را در نظر دارید.
  • اطلاعات لوگو، پیام تبلیغاتی و یا هر متنی که می خواهید چاپ شود را به صورت دقیق ارائه دهید. همچنین بهتر است رنگ آفتابگیر و یا رنگ متن چاپ را با رنگ لوگو و نام تجاری هماهنگ کنید.
  • کیفیت و جنس آفتابگیر در دوام و ماندگار آن تاثیر مستقیم دارد. برای چاپ تبلیغات روی آفتابگیر هر چه از کیفیت بهتر و جنس مرقوب تری استفاده کنید، که در برابر گرما و نور خورشید دچار رنگ پریدگی و پوسیدگی نشود، دوام و عمر آن بیشتر بوده و به مدت طولانی تری به تبلیغ نام تجاری شما می پردازد. هنگام سفارش کیفیت فنرها را نیز در نظر بگیرید که با چندبار جمع و باز شدن خراب نشوند. چاپ معرف برند شما به افراد مختلف است، هر چه در چاپ آفتابگیر از مواد با کیفیت تری استفاده شود، اعتبار برند شما برای مخاطب مشخص می شود.