ست اداری

چاپ ست اداری در کرج

چاپ ست اداری در کرج

چاپ ست اداری در کرج غالبا به صورت اختصاصی برای هر شرکت و یا سازمانی انجام می شود. سربرگ که جزء ست اداری است چاپ آن در سایزهای A3, A4, A5, B4, B5, B6 و همچنین جنس های مختلف تحریر، کتان، گلاسه و … انجام می شود. ولی می توان گفت این امکان وجود دارد که بر روی سایزهای مختلف دیگر هم چاپ آن انجام شود که این به معنی چاپ اختصاصی سربرگ است که در مورد آن توضیح خواهیم داد.

ست اداری چیست ؟

ست اداری که جزء اوراق اداری محسوب می شود شامل سربرگ، پاکت، سی دی و… می شود. از کاربرد آن می توان به شرکت ها و یا سازمان ها اشاره کرد که برای انجام نامه نگاری های اداری استفاده می کنند و منجر به برند سازی در یک شرکت و همچنین زیباتر کردن آن می شود همین موضوع باعث می شود که از نگاه مشتری برند شرکت شما از کیفیت بالاتری برخوردار باشد و همچنین از کپی شدن اسناد شرکت جلوگیری می شود.

شرکت تبلیغاتی ویداک در زمینه چاپ انواع اوراق اداری مانند چاپ ست اداری در کرج فعالیت می کند.

قیمت ست اداری در کرج

ست اداری از لحاظ قیمت بسته به تعداد سربرگ، سایزهای گوناگون همچنین جنس کاغذ و گراماژ آنها با یک دیگر متفاوت است. یکی از نکات بسیار مهم این است که ست اداری عمومی به نسبت ست اداری اختصاصی از قیمت کمتری برخوردار است ، پس برای سفارش  محصول اطلاع داشتن از یک حدود قیمت شما را در انتخاب بهتر بسیار کمک می کند.

قیمت چاپ ست اداری در کرج

طراحی ست اداری در کرج

همانطور که در ابتدای مطلب گفته شد یک ست اداری شامل پاکت، سربرگ، سی دی و … می شود، از لحاظ طراحی می بایست بخوبی طراحی شده باشد چرا که ست اداری نشان دهنده هویت و همچنین اعتبار یک شرکت و یا سازمان است پس باید از طرحی زیبا و شکیل برخوردار باشد چون با دید مشتری رابطه مستقیمی دارد پس طراحی خلاقانه و یکپارچه در ست اداری باعث می شود که تمامی برگه ها و اسناد شما به یک ابزار تبلیغاتی برای شرکت تبدیل شود.

طراحی کارت ویزیت

کارت ویزیت

کارت ویزیت یکی از انواع مختلف ابزارهای تبلیغاتی به شمار می رود که هر شرکت و یا سازمانی به آن نیاز دارد چرا از طریق آن می توان از حوزه فعالیت شرکت آگاه شد. کارت ویزیت جزء ست اداری محسوب نمی شود و معمولا آن را به صورت جداگانه سفارش می دهند چرا که ست اداری به این معنی است که تمامی محصولات آن می بایست از یک جنس برخوردار باشند. بین جنس های مختلف کارت ویزیت هیچ وجه تشابهی با سربرگ و یا پاکت وجود ندارد ولی بازهم به سلیقه شما بستگی دارد.

طراحی سربرگ

طراحی سربرگ

یکی از ملزومات اداری سربرگ می باشد که تمامی مکاتبات اداری برروی آن نوشته می شود همچنین شامل سایزهای مختلف A3 ،A4 ،A5 ،A6 ،B4 ،B5 ،B6 می شود همچنین جنس کاغذ سربرگ می تواند تحریر، گلاسه، تحریر ایرانی، کرافت باشد، که این با توجه به سلیقه فرد انتخاب می شود. برروی سربرگ ها اطلاعاتی چون لوگوی شرکت، شماره، تاریخ، آدرس، وبسایت، شماره تماس طراحی و درج می شود که چاپ آن را می توان به صورت یکرو و دورو انجام داد ولی معمولا به صورت یکرو چاپ می شود.

طراحی پاکت

طراحی پاکت

اصولا سایز پاکت می بایست متناسب با سایز سربرگ باشد به این دلیل که سربرگ ها را بعد از این که بر روی آن اطلاعاتی یادداشت کردند داخل پاکت قرار می دهند، در زمان چاپ و طراحی پاکت بر روی آن اطلاعاتی مثل لوگوی شرکت، شماره تماس، آدرس شرکت و آدرس سایت چاپ می شود. پاکت ها شامل جنس تحریر، کتان، کارتی و … می شوند همچنین از لحاظ گرماژ نیز با یک دیگر متفاوت هستند. که چاپ پاکت کتان کارتی در گرماژ140 از قیمت بالاتری در مقایسه با سایر جنس ها برخوردار است.

پس اگر اعتبار و هویت شرکت برای شما از اهمیت زیادی برخوردار است باید از طراحی زیبا و شکیلی در ست های اداری خود استفاده کنید چرا که در برند سازی نقش بسیار مهمی دارد. برای طراحی و چاپ ست اداری در کرج و یا چاپ آن به صورت جداگانه با ما در ارتباط باشید.

انواع ست اداری

چاپ ست اداری عمومی

منظور از تحریر 80 و100 گرم ضخامت و وزن کاغذ است که هر چقدر ضخامت کاغذ بیشتر باشد در نتیجه کاغذ از مقاومت بالاتری نیز برخوردار است. همانطور که گفتیم تمامی اطلاعات داخل جدول به هیج وجه از نظر تعداد، سایز کاغذ و جنس کاغذ قابل تغییر نیست یعنی نمی توان 5000 عدد سربرگ A5 که جنس و گرماژ کاغذ آن تحریر 100 گرم است سفارش داد که اگر به این صورت باشد چاپ آن اختصاصی انجام می شود. حداقل زمان تحویل سربرگ عمومی و همچنین سربرگ اختصاصی بین 6 تا 8 روز کاری است که جدا از زمان طراحی آن به حساب می آید.

چاپ ست عمومی

منظور از چاپ سربرگ عمومی این است که چاپ آن از لحاظ تعداد و همچنین جنس یکسان است یعنی امکان تغییر آن به هیج وجه توسط سفارش دهنده وجود ندارد. در جدول زیر به تعداد و همچنین جنس آنها اشاره خواهیم کرد.

نوع                   سایز جنس کاغذ
2000 عدد سربرگ A5 تحریر 80 گرم
1000 عدد سربرگ A4 تحریر 100 گرم
1000 عدد پاکت نامه کتان 120 گرم

 

نوع                   سایز جنس کاغذ
1000 عدد سربرگ A4 تحریر 80 گرم
1000 عدد پاکت نامه تحریر 100 گرم
1000 عدد پاکت A4 کتان 120 گرم

چاپ ست اختصاصی

اصولا چاپ ست اداری به صورت اختصاصی انجام می شود ولی شرکت های تبلیغاتی از یک فرم عمومی نیز برخوردار هستند که مطابق با جدول بالا است. چاپ ست اداری اختصاصی به این معنی است که شرکت و یا سازمان سفارش دهنده می توانند از طراحی مخصوص به خود و یا از سایز و جنس خاصی در ست اداری خود استفاده کند به عنوان مثال یک سازمان می تواند 5000 عدد پاکت نامه کتان با گرماژ 140 گرم سفارش دهد که از لحاظ قیمت با توجه به این که چاپ اختصاصی است از قیمت بالاتری برخوردار است. ویداک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در خصوص چاپ ست اداری در کرج می باشد برای سفارش با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

چاپ ست اداری اختصاصی