چاپ زیر دستی

01.
زیر دستی ام دی اف
35 copy
02.
زیر دستی ام دی اف
888888888
03.
زیر دستی ام دی اف
qqqq

زیردستی یا همان تخته شاسی وسیله ساده و در عین حال بسیار کارآمد است، انواع و مدل های مختلفی دارد. استفاده کلی از زیردستی برای قرار دادن کاغذ روی سطحی صاف برای نوشتن و یا طراحی کردن است. وزن و ضخامت این وسیله بسیار مهم است. همچنین از جنس های متفاوتی همچون مفوا، چوب، ام دی اف، شیشه و پلکسی و بسیاری دیگر ساخته می شود. چاپ روی زیردستی یا تخته شاسی علاوه بر امر تبلیغاتی می تواند به صورت اختصاصی برای یک شرکت یا موسسه و یا حتی به صورت ویژه برای هدیه هم انجام شود. برای مثال برای اهدا به دانش آموزان طرحی اختصاصی چاپ شود و یا یک شر کت برای نظم در ابزار کار خود می تواند چاپ زیردستی با طرح اختصاصی لوگو و برند خود را در نظر بگیرد.

جنس زیردستی

زیردستی های چوبی در گذشته رایج ترین جنس برای تخته شاسی ها بوده است چاپ زیر دستی نیز بر روی تخته شاسی های چوبی صورت می گرفت و برای زیردستی های بزرگ در سایز های A3، A2 و بالاتر همچنان از چوب استفاده می شود، زیرا که چوب علاوه بر وزن کم دارای استحکام مناسبی است.

زیر دستی های پلاستیکی علاوه بر دوام و انعطاف مناسب، وزن کمی دارند و ضد آب هستند. زیردستی های پلاستیکی در انواع مدل های مختلف طراحی و تولید می شوند.  زیردستی مقوایی از مقوا فشرده ساخته می شود، در تولید و طراحی مدل های مختلف زیردستی این جنس نیز قابلیت مانوربالایی دارد، چاپ زیردستی از این جنس هزینه کمتری نسبت به دیگر جنس ها دارد و نسبت به زیردستی پلاستیکی آسیب کمتری به محیط زیست وارد می کنند.

زیردستی فلزی بسیار محکم، مقاوم و بادوام است، اما برای اندازه های بزرگ نمی توان از نوع فلزی آن استفاده کرد زیرا که هر چه ابعاد زیر دستی بزرگ تر باشد به وزن آن نیز افزوده می شود. در زیر دستی های چرمی یک لایه مقوا یا چوب و پلاستیک در مرکز قرار دارد و روکش آن از جنس چرمی است و از نظر قیمت از دیگر انواع زیردستی ها گران تر هستند. گیره زیردستی ها در سه نوع معمولی، قفل دار و متحرک هستند.

چاپ زیر دستی در کرج بر روی مدل های مختلف ن توسط مجموعه ویداک با استفاده از روش های متفاوت و مطابق با جنس زیر دستی صورت خواهد گرفت و شما می توانید چاپ بر روی انواع این محصول را به ویداک بسپارید.

اندازه زیردستی

بیشترین سایزی که چاپ زیر دستی روی آن انجام میگیرد سایز A4 می باشد. این اندازه که متداول ترین سایز کاغذ چاپی مناسب آن است، مدل های مختلف و روش های چاپ زیر دستی متفاوتی را می طلبد.

اندازه مناسب زیردستی با توجه به اندازه کاغذ مورد استفاده برای آن مشخص می شود. کاغذ به هر اندازه ای که باشد، زیر دستی باید کمی از حاشیه کاغذ بزرگ تر باشد. زیردستی ها در اندازه های A5 حدودا 15 در 20 سانتی متر، زیردستی A4 حدودا 23 در 31 سانتی متر، زیر دستی A3 تقریبا دو برابر اندازه زیردستی A4 است و بیشتر برای هنرجویان مورد استفاده قرار می گیرد و در نهایت زیردستی سایز A2 و بازرگ تر که توسط نقاشان و طراحان حرفه ای مورد استفاده قرار می گیرد.

ویداک خدمات چاپ زیر دستی در کرج را برای انواع سایز ها و جنس های زیر دستی ها ارائه می کند.

چاپ تبلیغاتی زیردستی

چاپ روی تمامی انواع زیردستی ها و از هر جنسی و در هر اندازه ای انجام می شود. زیردستی های ویداک از جنس ام دی اف هستند و به درخواست مشتری در جنس ها و ابعاد مختلف چاپ می شوند. از آنجایی که زیردستی یکی دیگر از وسایل بسیار پرکاربرد است و توسط افراد مختلف جامعه در هر سنی مورد استفاده قرار می گیرد، لذا می تواند در امر تبلیغات بسیار گسترده و موثر عمل کند. رایج ترین اندازه برای زیردستی به منظور تبلیغات، A4 با جنس ام دی اف و مقوای فشرده است و در انواع طرح و رنگ انجام می شود.

تقویم زیردستی

یکی از نمونه های زیردستی تبلیغاتی کارآمدتر تقویم زیردستی است که علاوه بر یک زیر دستی تقویم و ابزاری برای یادداشت های روزانه نیز است. این تقویم رومیزی دو نوع پایه سخت و پایه غیر سخت دارد که نوع پایه سخت آن کمی گران تر است. این تقویم ها دارای لایه داخلی مقوایی و رویه چرم یا پلکسی هستند و برای مشاغلی که به زمان بندی نیاز دارند بسیار پرکاربرد است.اگر از این ایده خوشتان آمد و قصد چاپ زیر دستی به همراه تقویم روی آن را دارید ویداک در خدمت شما است.

صاحبین مشاغل بزرگ و کوچک برای معرفی برند، محصولات و خدمات خود از روش های مختلفی برای تبلیغات و معرفی استفاده می کنند. هدیه تبلیغاتی که کارآمد هم باشد و رضایت افراد را جلب کند در امر تبلیغات بسیار موثر است. یکی از بهترین نمونه های محصولات تبلیغاتی زیردستی می باشد، که علاو بر پرکاربرد بودن این محصول، مقرون به صرفه نیز می باشد.

کیفیت چاپ در نشان دادن کیفیت برند شما موثر است، زیرا هر چه چاپ زیردستی کیفیت بالاتری داشته باشد به نوعی اعتبار نام تجاری را نشان داده است، از این رو لازم است سفارش محصولات تبلیغاتی خود را به یک شرکت معتبر بسپارید. شرکت ویداک با سال ها تجربه در امر چاپ و به همراه کادر مجرب خود همواره قادر به ارائه مشاوره در زمینه چاپ انواع زیردستی است، متقاضیان چاپ این محصول می توانند از روش های مختلف برای تسهیل در امر مشاوره و دریافت لیست قیمت با ویداک تماس حاصل نمایند و یا به صورت حضوری در کرج به دفتر این شرکت مراجعه نمایند.