چاپ هودی

01.
هودی ملانژ
100
02.
هودی ملانژ
ax
03.
هودی ملانژ
120059

یکی از محصولات محبوب برای چاپ هودی و سوییشرت است که در فصول سرد سال تقاضای چاپ آن بسیار زیاد است و برای قشر جوان جامعه بسیار جذاب است و چاپ هودی در کرج یکی از پر تقاضا ترین خدمات در زمستان های سرد است. هودی ها در رنگ های ملانژ و انواع رنگ ها برای چاپ موجود هستند. چاپ روی هودی متناسب با جنس آن اجرا می شود. شرکت چاپ ویداک هودی های ملانژ که از کیفیت بالایی برخوردار هستند را برای چاپ استفاده می کند و به صورت سفارشی هودی به رنگ دلخواه مشتری را برای چاپ ارائه می دهد. همچنین مشتریان عزیز می توانند هودی که تهیه کرده اند را برای شرکت ویداک در کرج ارسال نمایند و پس از بررسی جنس هودی نوع چاپ انتخاب و مراحل چاپ را طی شود

چاپ فوری هودی در کرج

اگر قصد چاپ هودی را دارید و زمان کمی در اختیار دارید، ویداک راه حل شما است. برای چاپ فوری هودی در کرج تنها کافی است با ما در تماس باشید. در کمتر از یک ساعت طرح اختصاصی شما بر روی هودی مد نظرتان چاپ شده و با بالاترین کیفیت در اختیار شما قرار می گیرد.

جنس هودی برای چاپ

در چاپ هودی، هودی های ملانژ محبوبیت بسیاری دارند. سیستم چاپ هودی ملانژ و سفید متفاوت است. هودی های ملانژ و سفید به دلیل پلی استر به کار رفته در تولید آنها، برای چاپ سابلیمیشن بسیار مناسب هستند. در چاپ سابلیمیشن به دلیلی تبدیل شدن رنگ از حالت مایع به گاز بالاترین کیفیت، وضوح و ماندگاری نسبت به دیگر انواع چاپ مشاهده می شود.

چاپ هودی به صورت سابلیمیشن در تعداد بالا و حتی یک عدد هودی هم امکان پذیر است و چاپ تا سایز A3 نیز قابل اجرا است. ابعاد قابل چاپ روی هودی 20 در 30 و 30 در 40 می باشد. چاپ بر روی هودی در قسمت های پشت، جلو و آستین ها قابل اجرا است، چاپ هودی در قسمت جلو و پست حدودا 4 سانتی متر پایین تر از یقه هودی و روی آستین ها، چاپی با اندازه حدودی 7 سانتی متر قابل اجرا است. هودی های چاپ شده به روش سابلیمیشن قابل شست و شو هستند، توجه داشته باشید برای شست و شوی این نوع هودی با این نوع چاپ از شوینده های آنزیم دار و آب داغ استفاده نکنید و اگر برای شست و شو از ماشین لباس شویی استفاده می کنید برنامه سبک ماشین را برای هودی های چاپدار انتخاب نمایید و درجه آب کمتر از 30 درجه باشد. قیمت چاپ سابلیمیشن برای هدیه و تبلیغات بسیار مقرون به صرفه است.

چاپ سابلیمیشن هودی

برای هودی های مشکی از چاپ به روش سابلیمیشن یا کاتری استفاده می شود. چاپ کاتری توسط رول های حرارتی انجام می گیرد. در چاپ هودی به روش کاتری طرح با نرم افزار به لیبل داخل دستگاه انتقال پیدا می کند و دستگاه طبق طرح رول ترانسفر را می برد و قسمت های بریده شده به هودی منتقل شده و پرس می شود و عملیات چاپ کاتری اجرا می شود. در چاپ هودی مشکی به روش کاتری طرح های خیلی ریز و یا طرح هایی که تنوع رنگ بسیار زیادی دارند، نتیجه چاپ وضوح کمتری دارد و چندان مطلوب نخواهد بود. برای شست و شوی هودی با چاپ به روش کاتری یا همان وینیل بهتر است از آب گرم استفاده نشود و هنگام شست و شو هودی پشت رو شود.ویداک بزرگترین مرکز چاپ هودی در کرج به صورت سابلیمیشن می باشد

چاپ هودی به روش سیلک

چاپ روی هودی به روش های سیلک، مستقیم و حرارتی نیز انجام می شود. در روش سیلک برای هر رنگ از طرح مورد نظر یک صفحه در نظر گرفته می شود برای مثال اگر طرح شما 7 رنگ داشته باشد 7 صفحه جداگانه اختصاص داده می شود که برای چاپ به تعداد بالا چندان مقرون به صرفه نمی باشد. برای چاپ به روش مستقیم، از دستگاه پرینتر خاص استفاده می شود، و دستگاه مانند پرینت کاغذ، لباس را به داخل برده و مانند پرینت کاغذ، طرح را روی هودی پرینت می کند، دوام این نوع چاپ روی هودی و لباس بسیار بالا و با کیفیت است اما بسیار گران قیمت می باشد. در چاپ به روش حرارتی، ابتدا طرح روی کاغذی شفاف منتقل شده و بعد به وسیله دستگاه حرارتی به هودی منتقل می گردد. این روش چاپ برایپ طرح های پیچیده بسیار مناسب است و چاپ نهایی کیفیت بالایی دارد.

چاپ هودی دیچیتال

برای چاپ هودی روش های اسپری و چاپ دیجیتال هم استفاده می شود. در چاپ هودی به روش اسپری ابتدا شابلون طرح مورد نظر روی هودی قرار داده می شود رنگ روی آن اسپزی می شود. در چاپ دیجیتالی طرح از طریق کامپیوتر به پرینتر ارسال شده و به صورت مستقیم بر روی هودی اجرا می شود و سپس هودی وارد یک تونل حراراتی می شود تا رنگ نثبیت شود. این چاپ برای طرح هایی که رنگ سایه روشن دارند بسیار مناسب است. چاپ دیجیتالی محدودیتی در طرح و رنگ برای چاپ ندارد، اما طرح چاپ شده روی هودی یا هر لباس دیگری طی چند بار شست شو کمرنگ می شود.

برای کسب راهنمایی های بیشتر و مشاوره در زمینه چاپ، با کارشناسان شرکت ویداک به صورت آنلاین در ارتباط باشید و یا تماس بگیرید. همچنین می توانید به صورت حضوری به دفتر ویداک در کرج مراجعه نمایید.