چاپ تاپ

انواع طرح، عکس، لوگو و متن بر روی تاپ مردانه، زنانه و دخترانه چاپ می شود. چاپ تاپ هیچ محدودیتی در طرح تاپ و رنگ آن ندارد به همین جهت می توان چاپ روی تاپ را به عنوان هدیه ای اختصاصی برای یک فرد یا لباس مشترک یک جشن و همچنین هدیه ای تبلیغاتی تهیه نمود. برخی از مزون ها یا آرایشگاه های زنانه برای یکدست شدن لباس کارکنان خود چاپ روی تاپ را با لوگو کسب و کار خود سفارش می دهند. تمامی محصولات استفاده شده توسط شرکت ویداک برای چاپ بالاترین کیفیت موجود در بازار را دارند و محصولات پس از چاپ با دستگاه پرس حرارتی تثبیت رنگ می شوند که این روش ماندگاری رنگ محصول را افزایش می دهد. چاپ تاپ یک هدیه مناسب برای فصل تابستان است.ویداک بزرگترین مرکز چاپ تاپ در کرج تمام نیاز های شما در این زمینه را پاسخ خواهد داد.

جنس تاپ های ویداک اسپان در دو مدل بندی و حلقه ای می باشد، اما شما می توانید به صورت اختصاصی هر جنسی و مدلی که مد نظرتان هست را سفارش دهید و یا لباس مورد نظر خود را تهیه نمایید و برای چاپ به دفتر ویداک در کرج ارسال نمایید.

97

نحوه چاپ روی تاپ

طرح چاپ حدودا 4 سانتی متر پایین تر از یقه تاپ انجام می شود و امکان چاپ در پشت، جلو و هر قسمتی از تاپ وجود دارد به جز روی یقه و 2 تا 3 سانتی متر اطراف قسمت های دوخت، به دلیل محدودیتی که دستگاه پرس دارد، چاپ اجرا نمی شود. اگر طرح اختصاصی برای چاپ روی تاپ در نظر دارید توجه کنید که ابعاد مناسب چاپ 30 در 40 سانتی متر است. چاپ سابلیمیشن برای انواع لباس تقریبا یکسان است. برای چاپ تاپ زنانه نیز از قالب صفحه تخت استفاده می شود و دستگاه های پرس حرارتی تک کاره 40 در 60 و دستگاه نیمه اتوماتیک 40 در 50 مناسب هستند. تاپ ها در سه سایز S، M و L موجود هستند.انجام چاپ سابلیمیشن در کرج یکی از تخصص های ویداک می باشد.

مراحل چاپ سابلیمیشن تاپ به صورت زیر می باشد:

  • ابتدا طرح مورد نظر روی کاغذ سابلیمیشن به صورت Mirror یا آینه ای، با پرینتر جوهر افشان پرینت گرفته می شود.
  • بخش های اضافی کاغذ برید و جدا می شوند.
  • طرح روی تاپ و یا لباس مورد نظر با چسب نسوز چسبانده می شود.
  • دما و زمان دستگاه بررسی و تنظیم می گردد.
  • کاغذ نسوز (برای جلوگیری از سوختن لباس) به همراه تاپ و طرح، زیر دستگاه قرار می گیرند و لبه های بیرونی تاپ به داخل تا می شوند.
  • دستگاه بسته می شود و با فشردن دکمه استارت، عملیات چاپ انجام می شود.
  • پس از شنیدن صدای بوق کار دستگاه تمام شده و تاپ شما آماده است.
788900

چاپ تاپ زنانه در کرج

چاپ بر روی تاپ به روش های مختلف امکان پذیر است، اما بهترین و ماندگارترین چاپ برای تاپ و لباس، چاپ سابلیمیشن است، علاوه بر ماندگاری و وضوح بالای موجود در چاپ سابلیمیشن، هیچ محدودیتی در طرح و رنگ برای این نوع چاپ وجود ندارد. چاپ تاپ در کرج به روش سابلیمیشن با یک شست و شوی معمولی دچار رنگ پریدگی و مشکل نمی شود. در شست و شوی این لباس ها از شوینده های سفید کننده و آنزیم دار استفاده نکنید، همچنین دمای آب بیش از 30 درجه نباشد. تاپ با طرح چاپ شده بهتر است با دست شسته شود و یا از گزینه شست و شوی دستی ماشین لباس شویی استفاده شود.

تمامی خدمات چاپ تاپ در کرج از جمله چاپ بر روی تاپ اختصاصی شما به صورت فوری به انجام خواهد رسید. برای چاپ بر روی تاپ به صورت فوری در کرج تنها کافی است با ما در تماس باشید

مدت زمان ارسال و چاپ تاپ زنانه

در حالت عادی سفارش چاپ تاپ و هر لباس دیگری بین 3 تا 5 روز کاری زمان می برد. اما چاپ فوری تاپ در کرج با بررسی شرایط و طرح نیز انجام می گیرد.اگر شما ساکن کرج هستید می توانید با مراجعه به شرکت ویداک مراجعه نمایید و چاپ تاپ در حضور شما انجام می شود. از آنجایی که ویداک سفارشات چاپ روی تاپ را به سراسر ایران ارسال می کند، سفارشات شهرستان با پست ارسال می گردد و 48 ساعته به دست شما خواهد رسید. برای چاپ تاپ در کرج اولین قدم تماس با کارشناسان ویداک است.

88