چاپ پرچم

چاپ پرچم در کرج

چاپ پرچم در کرج

پرچم ها در واقع یکی از ملزومات اداری و همچنین هویت هر شرکت و یا سازمانی محسوب می شوند. چاپ پرچم در کرج از کاربرد های بسیار زیادی برخوردار است مانند: 1- بسیاری از کارخانجات، سازمان ها برای رسمیت دادن به ارگان خود روی میز کار، سالن و … از پرچم استفاده می کنند، که بر روی آن لوگو و نام شرکت چاپ شده است. 2- چاپ پرچم در واقع می تواند نمادی از نوع کسب کار شما باشد که در نتیجه باعث می شود تا نظر بیننده را به خود جلب کند. در حالت کلی باید گفت که چاپ پرچم در برند سازی و همچنین تبلیغات نقش بسیار موثری دارد. از انواع مدل های چاپ پرچم در کرج می توان به رومیزی، تشریفات، اهتزاز، ساحلی اشاره کرد، در ادامه بیشتر به جنس، پایه های پرچم، ابعاد و …. اشاره خواهیم کرد.

چاپ تمامی پرچم ها به صورت دیجیتال انجام می شود ولی باید گفت که چاپ پرچم اهتزاز ایران به صورت اسیدی و یا برای پرچم های تشریفات و رومیزی امکان چاپ پفکی نیز وجود دارد. جنس پارچه پرچم ها می تواند ساتن براق، ساتن آمریکایی، مخمل، مخمل پفکی و فلامت باشد، که برای هر مدل از پارچه خاصی استفاده می کنند، به عنوان مثال برای پرچم های رومیزی و تشریفات می توان جنس پارچه های آن را ساتن براق، ساتن آمریکایی ، مخمل  و مخمل پفکی استفاده کرد.

انواع مدل پرچم

چاپ پرچم رومیزی در کرج

چاپ پرچم رومیزی در کرج

این مدل از پرچم در ابعاد کوچک چاپ آن انجام می شود و همانطور که از نام آن هم مشخص است برای روی میز استفاده می شود. انواع جنس پارچه پرچم رومیزی را در ابتدا اشاره کردیم، که از لحاظ قیمت جنس پارچه ساتن براق از قیمت کمتری در مقایسه با جنس های دیگر و پارچه مخمل از قیمت بالاتری برخوردار است ولی باید گفت که بالاترین قیمت پرچم مربوط به جنس مخمل پفکی می شود. سایز پرچم های رومیزی استاندارد می باشند یعنی نمی توان آن را برای هر سایزی سفارش داد، اصولا ابعاد آن 20 در 30 و همچنین 90 در 1.5 می باشد. چاپ پرچم رومیزی در کرج را می توان به صورت ریشه دار، لمینت و لیزری سفارش داد.

ریشه دار: به این صورت است که برای وصل کردن ریشه ها به پرچم روی آن ها دوخت انجام می شود. لمینت: ابتدا چاپ روی پرچم انجام می شود بعد آن را بر روی یک لایه پلاستیکی که لمینت نام دارد می چسبانند، همچنین باید گفت که چاپ آن تنها به صورت یکرو انجام می شود. لیزری: از لحاظ ظاهری به این صورت است که هیچ ریشه ای به پارچه وصل نمی شود و همین باعث می شود تا لبه های پرچم تیز تر باشد. پایه های پرچم رومیزی می توانند به صورت L، T ،پایه سنگی و استیل تخت باشد که انتخاب پایه کاملا سلیقه ای است.

چاپ پرچم تشریفات در کرج

کاربرد پرچم های تشریفاتی در سالن ها می باشد که ابعاد آن همانند پرچم رومیزی است، یعنی به هیچ وجه نمی توان آن را برای سایزهای دیگر چاپ کرد، جنس پارچه پرچم تشریفات ساتن براق، ساتن آمریکایی، مخمل و مخمل پفکی می باشد که جنس های گفته شده کاملا شبیه به پرچم رومیزی است همچنین از لحاظ قیمت نیز همانند پرچم رومیزی ساتن براق کمترین و مخمل بیشترین قیمت می باشد. پرچم تشریفات را تنها می توان به صورت لمینت و ریشه دار چاپ کرد، که ما در توضیح چاپ پرچم رومیزی در مورد لمینت و ریشه دار صحبت کردیم، باید به این نکته اشاره کرد که اگر ما بخواهیم چاپ پرچم تشریفات در کرج را به شکل لمینت انجام دهیم در این صورت قرار گرفتن آن به صورت مخروطی می شود، همین موضوع باعث می شود تا طرح لوگوی چاپ شده روی پرچم به صورت واضح نشان داده شود. پایه های پرچم تشریفاتی را می توان به صورت پنجه شیری و آفتابگردان ( خورشیدی ) سفارش داد، که از لحاظ قیمت پایه آفتابگران به نسبت پنجه شیری بیشتر می باشد.

چاپ پرچم تشریفات در کرج
چاپ پرچم اهتزاز در کرج

چاپ پرچم اهتزاز در کرج

ارتفاع پرچم های اهتزاز 4 متر و بالاتر می باشد که از آن برای محوطه ها استفاده می کنند، این مدل از پرچم همانند پرچم رومیزی و تشریفات از ابعاد استانداردی برخوردار است که شامل 1 در 2، 1 در 3، 1.5 در 2.5 ، 90 در 1.5 می باشد ولی می توان آن را برای ابعاد متفاوتی خارج از این ابعاد نیز سفارش داد، چاپ پرچم اهتزاز در کرج از دو نوع سامورایی و معمولی برخوردار است که در مدل سامورایی با توجه به ابعاد استاندارد یعنی 1 در 3 در واقع 1 طول و 3 عرض کار و در پرچم های معمولی نیز 1 عرض و 3 طول کار و یا بلعکس می شود.

چاپ پرچم ساحلی در کرج

از پرچم ساحلی بیشتر به منظور تبلیغات جلوی نمایشگاه ها، مراکز خرید و … استفاده می شود، که تنها از یک مدل بادبانی برخوردار است، جنس پارچه این مدل از پرچم ساتن براق و فلامنت می باشد، باید به این نکته اشاره کرد که جنس ساتن براق خیلی بهتر و همچنین از لحاظ قیمت نسبت به فلامت گران تر می باشد. چاپ پرچم ساحلی در کرج تنها از یک سایز برخوردار است که آن هم 70 در 2.7 می باشد همانطور که در تصویر نیز مشاهده می کنید 70 عرض و 2.7 طول کار می شود ، باید گفت که ابعاد این مدل از پرچم را نمی توان تغییر داد ولی اگر کسی بخواهد تنها می تواند سایز پرچم را کمی کوتاهتر بگیرد. پایه های پرچم ساحلی به صورت ضربدری و صفحه تخت فلزی می باشند، که برای حالت ضربدری یک مدل کیسه وجود دارد که داخل آن را با ماسه و یا آب پر می کنند و روی پایه پرچم قرا می دهند تا بر روی زمین محکم تر باشد. چرا که ممکن است در مقابل باد، طوفان و … با توجه به ارتفاعی که دارد حرکت کند، که این کیسه باعث ثابت ماندن آن روی زمین می شود.

چاپ پرچم ساحلی در کرج

حداقل زمان تحویل هریک از مدل های مختلف بین 4 تا 5 روز کاری می باشد، که این زمان گفته شده با توجه به آماده بودن طرح است. شما عزیزان می توانید در خصوص چاپ پرچم در کرج در انواع مدل های مختلف سفارشات خود را به ما بسپارید.