تابلو پلکسی

ساخت تابلو پلکسی در کرج

ساخت تابلو پلکسی در کرج

ساخت تابلو پلکسی در کرج از جنس پلکسی که ساخته شده از پلاستیک است می باشد. پلکسی تنها از رنگ مشکی برخوردار است که روی آن رنگ های طلایی و نقره ای زده می شود. همچنین باید گفت که ساخت تابلو پلکسی در کرج شامل ضخامت های مختلفی چون یک میل، دو میل و … می شود. در واقع ضخامت های مختلف از کاربرد های مختلفی نیز برخوردار هستند، مثلا از پلکسی یک میل برای چسباندن روی سررسید و یا از سه میل برای ساخت پلاک پلکسی استفاده می شود. یکی دیگر از محصولات گروه چاپ و لیزر ساخت تابلو پلکسی در کرج می باشد، که حکاکی و برش روی آن از طریق دستگاه لیزر روی ورقه های پلکسی گلاس انجام می شود. باید به این نکته اشاره کرد که کار حکاکی و برش با یک دیگر کاملا متفاوت هستند یعنی حکاکی به این صورت است که تنها یک لایه از ورقه پلکسی را بر می دارند، ولی روش برش به این صورت است که ورقه های پلکسی باید به صورت کامل برش داده شود همچنین باید گفت که در این روش می توان از هر نوع رنگی برای زیر تابلو استفاده کرد تا از نمای زیبا تری برخوردار باشد. از کاربرد ساخت تابلو پلکسی در کرج می توان به تابلوی راهنمای طبقات، تابلو نام ساختمان، تابلو راهنمای آسانسور و … اشاره کرد.

مدل های مختلف ساخت تابلو پلکسی در کرج می تواند شامل: 1- دولایه و سه لایه : این مدل از ساخت به این صورت است که بر روی لایه های مختلف حکاکی و برش انجام داده می شود و بعد از ساخت تنها لازم است که بر روی یک دیگر قرار داده شوند تا جلوه و زیبایی خاصی داشته باشد. 2- می توان لوگوی شرکت وهمچنین اسم آن را روی ورقه پلکسی برش زده و روی صفحه ای قرار داد که در این صورت حالت برجسته ای پیدا می کند در واقع می توان گفت به نوعی بعد دار می شود. 3- و یا اینکه روی ورقه های پلکسی طرح را برش زده و آن را روی صفحه ای رنگی قرار داد تا جلوه بیشتری داشته باشد. ما در این جا تاحدودی در مورد انواع مدل های ساخت تابلو پلکسی صحبت کردیم در ادامه بیشتر در مورد مزایا و همچنین انواع آن صحبت خواهیم کرد، برای ساخت تابلو پلکسی در کرج به همراه کیفیت ساخت عالی با ما در ارتباط باشید تا بهترین نوع تابلو پلکسی را در اختیار شما قرار دهیم.​

ویژگی های تابلو پلکسی

در این جا می خواهیم به برخی از ویژگی های تابلو پلکسی اشاره کنیم که شامل موارد زیر می شود 1- تابلو های پلکسی برای نور پردازی بسیار مناسب هستند که از زیر تابلو نور آن منعکس می شود. 2- می توان برای ساخت این مدل از تابلو رنگ بندی های متنوعی استفاده کرد که همین موضوع باعث جذابیت تابلو می شود. 3- برای ساخت حروف کوچک بسیار مناسب می باشد. 4- تابلو های پلکسی از وزن بسیار سبکی برخوردار هستند که به سادگی می توان آن را حمل کرد. 5- بر روی تابلو پلکسی می توان هر نوع طرحی را چاپ کرد. 6- این مدل از تابلو از لحاظ ظاهری از زیبایی و جذابیت بسیار زیادی برخوردار است. ما در این جا به برخی از ویژگی های اصلی آن اشاره کردیم شما عزیزان می توانید برای سفارش ساخت تابلو پلکسی در کرج و همچنین دریافت اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید.

ویژگی های تابلو پلکسی

انواع تابو پلکسی در کرج

در ابتدای مطالب اشاره کوتاهی به کاربرد اصلی تابلو پلکسی کردیم که شامل تابلو راهنمای طبقات، تابلو آسانسور، معرفی اتاق ها در یک سازمان مانند اتاق مدیریت، اتاق حسابداری و … می باشند. همچنین از انواع جنس تابلو پلکسی می توان به مولتی استایل، آینه ای، شیشه ای ، شنی و … اشاره کرد که در ادامه بیشتر در مورد هریک از آن ها توضیح خواهیم داد.

تابلو پلکسی شنی

ظاهر این نوع تابلو حالت اکلیلی دارد، که می توان بر روی آن حکاکی و یا برش انجام داد از لحاظ قیمت نیز در مقایسه با سایر جنس ها از قیمت بالاتری برخوردار است.

تابلو پلکسی شیشه ای

از جنس ورقه پلکسی شفاف می باشد این مدل از تابلو می توان گفت که از زیبایی بسیار زیادی برای مخاطب برخوردار است. همچنین قیمت آن بسته به ضخامت تابلو محاسبه می شود هر چقدر ضخامت بیشتر در نتیجه قیمت آن هم بالاتر می رود.

تابلو پلکسی آینه ای

همانند تابلو مولتی شامل پلکسی طلایی و نقره ای می باشد، همانطور که از نامش هم کاملا مشخص است از حالت آینه ای برخوردار است هچنین می توان گفت که جزء تابلو های لوکس محسوب می شود، در میان تابلو ها از قیمت مناسبی نیز برخوردار است.

تابلو پلکسی مولتی

به این مدل از تابلو پلکسی خش دار نیز گفته می شود، که می توان گفت روی جنس دارای یک سری خطوط ریز می باشد، و از دو نوع تابلو پلکسی طلایی و نقره ای برخوردار است. از لحاظ قیمت در مقایسه با جنس های دیگر نیز ارزانتر می باشد.

می توان برای ساخت تابلو پلکسی در کرج که از لحاظ جنس کاملا متفاوت هستند از مدل های متفاوتی برای ساخت استفاده کرد، همچنین نوع نصب آن هم کاملا سلیقه ای می باشد یعنی می توان یا آن را به دیوار چسباند و یا از گل پیچ برای نصب آن استفاده کرد. حداقل زمان تحویل برای هر یک از جنس های مختلف بستگی به طرح روی تابلو دارد یعنی هر چقدر طرح پیچیده تر و نیاز به کار بیشتری داشته باشد در نتیجه پروسه تحویل آن زمانبر می شود، ولی معمولا بین 3 تا 4 روز کاری است.

طراحی تابلو پلکسی در کرج

طراحی تابلو پلکسی در کرج

طراحی تابلو پلکسی در کرج بر روی زیبایی و همچنین جلوه کار بسیار موثر است یعنی طراح می بایست در انتخاب نوع فونت، طرح لوگو و … نهایت دقت را داشته باشد تا تابلو بعد از ساخت از دید مخاطب از جلوه خاصی برخوردار باشد، اگر شما در این خصوص طرح خاصی را مد نظر دارید تنها می توانید با انتخاب نوع جنس ساخت آن را به ما بسپارید ولی اگر طرح خاصی را مد نظر ندارید و نیازمند طراحی در این خصوص هستید تیم طراحی ویداک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در خصوص طراحی تابلو پلکسی در کرج می باشد.