چاپ تراکت

چاپ تراکت در کرج

چاپ تراکت در کرج

تراکت ها یکی از شیوه های تبلیغاتی محسوب می شود که بیشتر در فضای عمومی توزیع آن صورت می گیرد، چاپ تراکت در کرج شامل سایزهای A4، A5، A6 می شود، همچنین نوع جنس کاغذ تراکت به سه دسته تحریر، گلاسه، کرافت تقسیم می شود. اگر طراحی خاصی را در خصوص چاپ تراکت مد نظر دارید، شرکت تبلیغاتی ویداک آن را با قیمت مناسب و بالاترین کیفیت برای شما عزیزان فراهم می کند.

قیمت چاپ تراکت در کرج

چاپ تراکت به دو صورت یکرو و دورو چاپ آن انجام می شود که از لحاظ قیمت کاملا متفاوت هستند. که چاپ تراکت به صورت دورو از قیمت بالاتری برخوردار است، شما می توانید بهترین قیمت چاپ تراکت در کرج را که دارای جنس های مختلف تحریر، گلاسه و کرافت است از ما بخواهید.

قیمت چاپ تراکت در کرج
چاپ تراکت در کرج

چاپ تراکت انتخاباتی در کرج

تراکت ها یکی از شیوه های سنتی تبلیغات هستند که هنوز هم کاربردی هستند. در تبلیغات انتخاباتی می توان از تراکت ها جهت آشنایی بیشتر مردم با نام و اهداف خلاصه ای از کاندیدا استفاده کرد. تراکت ها به دلیل اینکه می توانند در سایز های کوچک نیز چاپ شوند کاربردهای خوبی می توانند داشته باشند. هرساله در زمان تبلیغات انتخاباتی، چاپ تراکت انتخاباتی نیز در سبد سفارش کاندیدا وجود دارد و از این شیوه برای تبلیغات استفاده می شود. شرکت تبلیغاتی ویداک با ارائه بهترین قیمت و کیفیت چاپ تراکت انتخاباتی در کرج، در کنار شما است

چاپ تراکت فوری در کرج

چاپ تراکت فوری در کرج بیشتر برای مواقعی کاربرد دارد که چاپ تراکت باید به سرعت انجام شود، برای مشاهده لیست زمان تحویل چاپ تراکت فوری به جدول زیر مراجعه کنید.

تراکت A6 تحریر80 گرم 1 روزه تیراژ 2000
تراکت A6 گلاسه 135 گرم 1 روزه تیراژ 2000
تراکت A5 تحریر 80 گرم 1 روزه تیراژ 2000
A4 تراکتی و سایز واقعی جنس تحریر 80 گرم 1 روزه تیراژ 2000
تراکت A4 گلاسه 135 گرم 1 روزه تیراژ 2000

منظور از 80 و 135 گرم در جدول بالا وزن و ضخامت کاغذ در ابعاد 100 سانتی متری است، هرچقدر ضخامت کاغذ بیشتر باشد در نتیجه وزن آن هم بالاتر می رود .

انواع جنس تراکت

چاپ تراکت کرافت

چاپ تراکت کرافت

کاغذ کرافت از جنس کاغذ کاهی است، از کاغذ کاهی بیشتر در روزنامه ها، کاغذ بسته بندی میوه و … استفاده می شود. چاپ روی تراکت کرافت به خوبی انجام می شود و می توان گفت از زیبایی بسیار زیادی برخوردار است. امروزه چاپ و طراحی روی تراکت کرافت پرطرفدار محسوب می شود. بسیاری از کسب و کارهای نوظهور برای دیده شدن جنس چاپ تراکت خود را کرافت انتخاب می کنند چرا که بسیار متفاوت می باشد.

چاپ تراکت گلاسه

چاپ تراکت گلاسه

جنس کاغذ چاپ تراکت گلاسه روغنی است و همانطور که از اسم آن مشخص است از سطحی صاف و روغنی شکل برخوردار است، که به خاطر نداشتن بافت جوهر جذب کاغذ نمی شود و بر روی سطح کاغذ باقی می ماند، به همین دلیل است که کیفیت چاپ آن بالاتر از دیگر تراکت ها است. اگر قصد سفارش دارید به شما چاپ تراکت گلاسه را پیشنهاد می دهیم چرا که بسیارزیبا می باشد.

چاپ تراکت تحریر

چاپ تراکت تحریر

بهترین نمونه برای نشان دادن جنس تراکت تحریر کاغذ A4 است، چاپ تراکت تحریر در کرج شامل سایزهای A4،  A5،  A6می شود. در زمان چاپ تراکت تحریر جوهر بر روی کاغذ جذب می شود، همین موضوع باعث می شود که رنگ ها در زمان چاپ کدرتر و همچنین شفافیت اولیه خود را نداشته باشند، اگر تنها می خواهید روی تراکت خود متن چاپ کنید پس می توان گفت تراکت تحریر بهترین گزینه محسوب می شود .

چاپ تراکت سیاه و سفید

چاپ تراکت سیاه و سفید با دستگاه ریسو انجام می شود، ریسو در واقع نوعی چاپ تراکت ارزان محسوب می شود، که در مقایسه با چاپ تراکت رنگی از قیمت کمتری برخوردار است، چرا که در زمان چاپ و طراحی تنها از یک رنگ استفاده می شود. نوع کاغذ استفاده شده در چاپ تراکت سیاه و سفید بسیار نازک تر از چاپ تراکت های دیگر است و بیشتر کسب و کارهایی مانند سوپر مارکت ها، مزون ها و … که خیلی نمی خواهند در زمینه تبلیغات هزینه زیادی داشته باشند از چاپ تراکت سیاه و سفید استفاده می کنند. در حالت کلی می توان به این نکته اشاره کرد که اگر از هر نوع چاپ تراکتی استفاده می کنید چه سیاه وسفید چه رنگی باید در مکان مناسبی توزیع شود تا منجر به رونق کسب و کار شما شود. در زمینه چاپ تراکت در کرج همچنین طراحی و چاپ تراکت سیاه و سفید ویداک آماده دریافت سفارشات شما عزیزان است .

چاپ تراکت سیاه و سفید
چاپ تراکت رنگی

چاپ تراکت رنگی

چاپ تراکت رنگی در مقایسه با چاپ تراکت سیاه و سفید از ظاهر زیبا تری برخوردار است، اگر در حوزه کسب و کار خود نیاز به تبلیغات دارید بهتر است از چاپ تراکت رنگی استفاده کنید چرا که در جذب مشتری تاثیر بسیار زیادی دارد، پس می توان گفت هر نوع تبلیغاتی که شما درکسب و کار خود انتخاب می کنید نشان دهنده کیفیت نوع کسب و کار شما است. چاپ تراکت رنگی را می توان در تیراژ 1000، 2000، 5000 انجام داد، برای چاپ تراکت در کرج و طراحی و چاپ تراکت رنگی با ما در ارتباط باشید.

چاپ تراکت اختصاصی

چاپ تراکت در کرج به شکل اختصاصی نیز انجام می شود ولی این در زمانی امکان پذیر است که طرح و یا اندازه خاصی را در خصوص تراکت مد نظر داشته باشید، یا اینکه بخواهید برای خاص تر شدن آن را به صورت قالب دار سفارش دهید که بسیار زیبا و جذاب می باشد. همچنین قیمت چاپ تراکت اختصاصی در کرج نسبت به دیگر تراکت ها بالاتر است چرا شامل سایز و طرح خاص شما می باشد همچنین در صورت قالب دار بودن هزینه قالب نیز محاسبه خواهد شد.

Print advertising leaflets