چاپ فنجان

ویداک یکی از بزرگترین ارائه دهنده های خدمات چاپ فنجان می باشد. مدل های مختلف فنجان در طرح های مختلف و رنگ های متفاوت دست شما را برای انتخاب مدل فنجان و چاپ فنجان باز گذاشته است. شما می توانید هر فنجانی که مد نظر دارید را انتخاب کنید و طرح خود را روی ان چاپ کنید.

اگر طرح شما نیازمند تغییر است و یا طرح خود را آماده ندارید می توانید از طراحان شرکت ویداک مشاوره راهنمایی بگیرید و یا درخواست طراحی دهید. چاپ روی فنجان می تواند به منظور هدیه به عزیزان با یک طرح شخصی و خاص باشد و یا شرکت ها می توانند برای پرسنل خود که در مجموعه آنها مشغول به کار هستند فنجان با طرح و لوگوی شرکت را سفارش دهند.

همچنین می توان از چاپ فنجان به عنوان یک گیفت تبلیغاتی استفاده کرد. از آنجایی که همه افراد در طول روز حداقل یکبار از فنجان استفاده می کنند بسیار در معرض دید است و در زمینه تبلیغات و ماندگاری نام تجاری در ذهن افراد، تاثیر بسیاری دارد. چاپ روی فنجان به روش سابلیمیشن انجام می شود که از نظر ماندگاری رنگ و طرح بسیار با کیفیت هستند.

01.
فنجان حرارتی
67 copy
02.
فنجان نعلبکی قاشق دار
82 copy
03.
فنجان دسته داخل رنگی
103 copy
04.
فنجان تمام رنگی
81 copy
05.
فنجان سفید
68 copy
06.
فنجام نعلبکی
65b

فنجان سرامیکی

در مجموعه ویداک انواع فنجان سرامیکی برای چاپ ارائه می گردد. رایج ترین فنجان سرامیکی برای سفارش در تعداد بالا، فنجان های سفید هستند.

دیگر انواع فنجان های سرامیکی، فنجان نعلبکی به همراه قاشق، فنجان های دسته و داخل رنگی، فنجان های رنگی و فنجان های حرارتی یا همان جادوئی هستند. بدنه فنجان های حرارتی از موادی است که در برابر سرما و گرما واکنش نشان می دهند، به این صورت که وقتی فنجان و مایعات داخل آن سرد باشد سطح فنجان حرارتی کاملا سیاه و تیره است، اما به محض گرم شدن بدنه با مایعات گرم سطح آن شروع به تغییر کرده و طرح یا عکس چاپ شده روی آن مشخص می شود.

برای چاپ فنجان سرامیکی در کرج کافی است با کارشناسان ویداک در تماس باشید و بهترین قیمت را دریافت کنید​

فنجان شیشه ای

چاپ فنجان شیشه ای

فنجان شیشه ای شرکت ویداک در دو نوع مات و شفاف است. از نظر طرح و مدل انواع مختلفی دارند. همچنین برخی از نمونه ها دارای نعلبکی و برخی دیگر دارای دسته و بدون دسته هستند. فنجان های شیشه ای نیز برای چاپ در تعداد بالا و تک بسیار مناسب هستند. ویداک سبد متنوعی از فنجان ها را برای شما فراهم کرده است تا چاپ روی فنجان را دقیقا مطابق با خواسته های شما به انجام برساند.

چاپ فنجان شیشه ای یکی از خدماتی است که ویداک به شما ارائه می نماید و شما می توانید بهترین قیمت چاگ فنجان شیشه ای را در کنار کیفیت فوق العاده از ویداک بخواهید

01.
کد 101
101
02.
کد 102
102
03.
کد 300
300 (2)
04.
کد 300
300
05.
کد 310
310 (2)
06.
کد 310
310
07.
کد 320
320
08.
کد 200
200
01.
کد 128
128
02.
کد 123
123
03.
کد 124C
124C
04.
کد 124
ست لیوان 124
05.
کد 126A
126A

فنجان پلاستیکی

فنجان پلاستیکی برای سفارش از نظر قیمت مقرون به صرفه است. فنجان های پلاستیکی شرکت ویداک از نظر طرح، مدل و طیف رنگ تنوع بالایی دارند. فنجان پلاستیکی دسته دار، فنجان های پلاستیکی در ست چهارتایی به همراه پایه نگهدارنده و فنجان های پلاستیکی در ست چهارتایی به همراه نعلبکی، قاشق و پایه نگهدارنده. فنجان های پلاستیکی در برابر شکستگی و لب پر شدن بسیار مقاوم هستند و هر نوع چاپ اختصاصی روی آنها قابل اجرا می باشد.

چاپ لیوان پلاستیکی در کرج توسط ویداک صورت می پذیرد. شما میتوانید چاپ لیوان پلاستیکی را به صورت تکی یا به صورت تعداد سفارش دهید.

01.
قندان سرامیکی
قندان-4
02.
قندان سرامیکی
llo
03.
قندان سرامیکی
99999977667
01.
زیر لیوانی چوبی
98 copy
02.
زیر لیوانی چوبی دایره ای
ooo0000
03.
زیر لیوانی چوبی مربعی
oook

زیر لیوانی

زیر لیوانی های مجموعه ویداک از جنس چوب هستند و در دو طرح مربع و دایره می باشند. زیر لیوانی های خام دارای رویه سفید و سطحی شفاف و سیقلی هستند. برای چاپ زیر لیوانی هیچ محدودتی در رنگ و طرح وجود ندارد. شرکت ویداک در کرج زیرلیوانی های خود را به روش سابلیمیشن چاپ می زند، زیرا که چاپ سابلیمیشن از دوام بالایی در طرح و رنگ برخوردار است و چاپ مقرون به صرفه ای به حساب می آید. زیر لیوانی ها نیز به هدف هدیه ای به عزیزان با طرح و عکس شخصی و همچنین به مقصود تبلیغات با نام تجاری و طرح لوگو یا هر طرح دیگری چاپ می شوند. این محصول برای چاپ به عنوان گیفت تبلیغاتی مقرون به صرفه می باشد. سفارش در تعداد بالا و تک نیز توسط شرکت ویداک پذیرفته می شود. برای شستن زیر لیوانی بهتر است از شوینده های دارای سفید کننده، شوینده های آنزیم دار و آب داغ استفاده نشود. همچنین از شستن زیر لیوانی توسط ماشین ظرفشویی خودداری کنید.

چاپ قندان

یکی از خلاقانه ترین شیوه های تبلیغات و برندینگ استفاده از ظروف پذیرایی با طرح لوگو و نام تجاری شرکت ها می باشد. چاپ نام تجاری و یا لوگو روی ظروفی مانند فنجان و قندان از آنجایی که ظروف پر مصرفی در هر نوع کسب و کاری هستند، علاوه بر تاثیر مثبت در ماندگاری نام تجاری در ذهن افراد، باعث ایجاد نمای بصری منظم تر و زیباتری در فضای کاری می باشند. قندان های سرامیکی سفید و خام در شرکت ویداک در کرج برای چاپ در دسترس هستند. چاپ روی قندان ها نیز به روش سابلیمیشن انجام می شود.

چاپ فنجان در کرج

ویدامف بزرگترین ارائه دهنده خدمات چاپ فنجان در کرج بوده و مدل های متنوعی از این محصول را در سبد کالایی خود قرار داده است. همچنین به دلیل استفاده از دستگاه های اختصاصی، تمامی مزیت ها را در یک قالب به شما هدیه می دهد. بهترین قیمت چاپ فنجان در کنار تحویل سریع و کیفیت فوق العاده تعهد ویداک به شما در زمینه چاپ فنجان می باشد