چاپ بروشور

چاپ بروشور در کرج

چاپ بروشور در کرج

بروشور شبیه به کاتالوگ است ولی با این تفاوت که برخلاف کاتالوگ اطلاعات فشرده تری از محصولات را داخل آن یادداشت می کنند. همچنین چاپ بروشور در کرج یکی از انواع مختلف راه های تبلیغاتی محسوب می شود که معمولا برای انجام انواع کارهای تبلیغاتی و گاهی فقط از آن برای معرفی کردن کالا و یا محصولات استفاده می کنند.

چاپ بروشور انتخاباتی در کرج

انتخابات بدون تبلیغات برای کاندیدای موجود مفهوم ندارد. هر کاندیدا برای شناخت بهتر مردم از اهداف و برنامه ها، باید اطلاع رسانی مناسبی داشته باشد. چاپ بروشور انتخاباتی یکی از این روش های اطلاع رسانی است. شرکت تبلیغاتی ویداک بهترین روش های برای چاپ بروشور انتخاباتی در کرج را به شما کاندیدای عزیز ارائه می دهد و با در نظر داشتن تکنیک های خاص برای مدل های انتخاباتی، بهترین نتیجه را از سفارش خود دریافت خواهید کرد. اگر به دنبال دریافت بهترین قیمت چاپ بروشور انتخاباتی در کرج هستید ما در کنار شما هستیم با با ارائه قیمتی مطلوب و کیفیتی تضمین شده بتوانیم شما را در رسیدن به اهدافتان یاری کنیم.

از کاربردهای بیشمار بروشور می توان به موارد زیر اشاره کرد :

1- داخل جعبه دارو از بروشورها استفاده می کنند که تمام اطلاعات دارویی  آن از جمله عوارض، زمان مصرف و … برروی آن نوشته شده است.2- شرکت ها و یا سازمان ها برای معرفی حوزه کسب و کار خود همچنین تبلیغات از بروشور استفاده می کنند. 3- بروشورهایی که از آن فقط برای اطلاع رسانی به مخاطب استفاده می کنند مثل بروشورهایی که داخل مطب ها وجود دارد.4- منوی رستوران که لیستی از غذاها و همچنین قیمت آنها بر روی آن نوشته شده است.

بروشور در واقع یک نوع مجله ای است که به صورت تک لت، دولت، سه لت چاپ آن انجام می شود اطلاعات داخل بروشور شامل تصاویر محصولات و همچنین ویژگی های آن است. که مخاطب با خواندن بروشور اطلاعاتی را در مورد محصول و یا خدمات آن بدست می آورد. هریک از انواع این بروشورها یعنی تک لت، دولت و یا سه لت را برای شغل و یا حرفه ی خاصی استفاده می کنند. به عنوان مثال از بروشور های سه لت و یا چند لت که در بازار بسیار پرکاربرد و پر طرفدار است برای معرفی کردن کسب و کارهای نو ظهور و یا برای سالن های آرایشی از آن استفاده می کنند. چاپ بروشور در تیراژ 1000، 2000، 5000 با استفاده از چاپ دیجیتال و چاپ آفست انجام می شود که می توان آن را در جنس های مختلف گلاسه، سلفون مات و براق، یووی و … چاپ کرد که به دو صورت چاپ دیجیتال و اُفست چاپ آن انجام می شود. بروشورها تنها از یک سایز برخوردار نیستند و می توان آن را در سایزهای A3، A4 نیز چاپ کرد و همچنین می توان در سایزهای تراکتی مانند A3، A4، A5، A6، B4، B5،B6 طراحی و چاپ آن را انجام داد ، ولی متداول ترین اندازه سایز A4است. از دستگاه چاپ دیجیتال برای چاپ در تیراژ کم و از دستگاه چاپ اُفست برای چاپ در تیراژ بالا استفاده می کنند که می توان گفت از کیفیت بالاتری نسبت به چاپ دیجیتال برخوردار است، همچنین از لحاظ سرعت چاپ دیجیتال از سرعت بالاتری برای چاپ برخوردار است. ویداک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در خصوص چاپ بروشور در کرج به صورت چاپ دیجیتال و چاپ اُفست است.

طراحی بروشور در کرج

اطلاعات داخل بروشور مشخص کننده خدمات یک شرکت است. داخل بروشورها معمولا اطلاعات فشرده ای  در مورد کالا و یا محصولات نوشته می شود که این اطلاعات نسبت به کاتالوگ فشرده تر و کمتر هستند. در طراحی بروشور سایز متن، تصاویر، المان ها، نوع نوشتار متن و …  باید به درستی و در جای مناسبی قرار داده شوند تا منجر به جذب مشتری شود. حداقل زمان تحویل چاپ بروشور بین 3 تا 5 روز کاری است که جدا از زمان طراحی آن است. طراحی و چاپ بروشور در کرج را با کیفیت عالی از ویداک بخواهید.

طراحی بروشور در کرج
قیمت چاپ بروشور در کرج

قیمت چاپ بروشور در کرج

قیمت چاپ بروشور بسته به سایزهای مختلف همچنین جنس های مختلف آن شامل تحریر، گلاسه و … می شود که از روکش های سلفون مات، براق و بدون روکش برخوردار است همچنین براساس یکرو و یا دورو بودن آن از قیمت متفاوتی برخوردار است. چاپ بروشور در تیراژهای مختلف از قیمت متفاوتی برخوردار هستند که می توان گفت چاپ در تیراژ بالا از قیمت مناسب تری نسبت به چاپ در تیراژ کم برخوردار است.

انواع چاپ بروشور در کرج

بروشور سه لت

بروشور سه لت

بروشور سه لت را هم می توان برروی جنس ها و سایز های مختلف چاپ آن را انجام داد ولی با این تفاوت که در زمان چاپ دو خط تا بر روی آن خورده می شود. شغل هایی که تازه شروع به فعالیت کرده اند و نیاز به تبلیغات محصولات خود دارند از بروشور سه لت استفاده می کنند.

چاپ بروشور دو لت

بروشور دولت

فقط دارای یک خط تا روی برگه است که برروی جنس های مختلف همچنین سایزهای مختلف چاپ آن انجام می شود. مانند بروشور فانتزی دو لتی گلاسه که از گرماژ 170 گرم برخوردار است. همچنین مدت زمان تحویل بروشورهای فانتزی 7 روز کاری است.

چاپ بروشور تک لت

بروشورهای تک لت

بروشور تک لت روی یک برگه بدون خط تا چاپ آن انجام می شود که می توانید آن را  در سایز های مختلفی سفارش و همچنین چاپ کنید، مانند بروشورهای فانتزی تک لتی گلاسه که شامل گرماژ 170 گرم هستند و به صورت یکرو و دورو می توان چاپ آن را انجام داد.

چاپ بروشور اختصاصی

چاپ بروشور اختصاصی

شرکت های تبلیغاتی معمولا برای چاپ بروشور از یک فرم عمومی برخوردار هستند که مانند جدول زیر شامل انواع جنس ها و سایز های مختلف است.

بروشور A3 تک برگی 1000 عدد
سلفون مات و یا براق
بروشور سه لت A4 دورو با خط تا
بدون روکش
سلفون مات و یا براق
بروشور A4 تک برگی 1000 عدد
گلاسه یووی
سلفون مات
سلفون براق
سوسماری
لیبل یووی

منظور از چاپ بروشور A4 تک برگی این است که چاپ روی یک برگه A4 همراه با خط تا انجام داده می شود ولی کاتالوگ سه لت A4 به این معنی است که هر لت کاغذ به اندازه کاغذ A4 است که خط تا خورده می شود. ولی چاپ بروشور اختصاصی به  این معنی است که شرکت ها و یا سازمان ها می خواهند چاپ بروشور در یک سایز خاص و یا از جنس متفاوتی برخوردار باشد که شامل فرم عمومی نمی شود.