چاپ کیف پارچه ای

چاپ کیف پارچه ای

شرکت ویداک سال ها تجربه خود در صنعت چاپ را به مشتریان عزیز ارائه می دهد، همچنین تجهیزات بروز در زمینه چاپ فراهم کرده است، به همین علت برای چاپ روی هر وسیله ای مجهز و مجرب می باشد. چاپ کیف پارچه ای یکی از خدماتی است که ویداک به شما ارائه می نماید.​

چاپ کیف لوازم آرایشی

با انتخاب یک طرح یا عکس اختصاصی و چاپ بر روی کیف پارچه ای لوازم آرایشی خود، می توانید کیف آرایشی مخصوص خود را داشته باشید و یا به عنوان یک هدیه تبلیغاتی با چاپ نام برند خود بر روی کیف آرایشی و اهدا آن به خانم ها تبلیغاتی تاثیر گذار را تجربه کنید. جنس کیف آرایشی برای چاپ از پارچه غواصی است و به صورت مستقیم به روش سابلیمیشن روی کیف هر طرحی با هر رنگی چاپ می شود، که به راحتی قابل شست و شو می باشد. ویداک با دارا بودن دستگاه های مخصوص چاپ سابلیمیشن، بهترین کیفیت و سریعترین زمان تحویل برای چاپ کیف پارچه ای در کرج را به شما ارائه می دهد.

کیف های لوازم آرایشی سایزهای متفاوتی دارند. چاپ روی هر دو طرف کیف ها قابل اجرا می باشد. همچنین چاپ ویداک در کرج به صورت اختصاصی چاپ روی کیف آرایشی تهیه شده توسط شما را انجام می دهد و اگر طرح و یا عکس ویژه ای برای چاپ ندارید، با کمک طراحان ویداک می توانید، یک طرح ویژه و اختصاصی تهیه نمایید.

چاپ کیف جامدادی پارچه ای

چاپ تبلیغات بر روی جامدادی پارچه ای می تواند گزینه مناسبی برای کسب و کارهای مرتبط با دانش اموزان و دانشجویان باشد. همچنین با اهدا چنین هدیه ای به محصلان در هر سنی، در امر تبلیغات و معرفی نام تجاری شرکت ها، موسسات، مراکز آموزشی و فروشگاه ها می تواند موثر عمل کند. جنس جامدادی های پارچه ای از پارچه غواصی است و نوع چاپ آن سابلیمیشن و به صورت مستقیم است که در صورت نیاز به شست و شو، طرح چاپ شده دچار رنگ پریدگی نشود. البته بهتر است برای شست و شوی کیف های چاپ شده، از آب سرد و شوینده های ملایم بدون آنزیم و بدون ماده سفید کننده استفاده شود.

برای سفارش چاگ جامدادی در کرج و تحویل فوری سفارش خود تنها کافی است با کارشناسان ویداک در ارتباط باشید.

چاپ کیف پول پارچه ای

کیف پول های ویداک در دو مدل کیف پول پالتویی و کیف پول جیبی هستند، البته امکان چاپ کیف پول پارچه ای در مدل های دیگر به سفارش مشتری وجود دارد. برای چاپ کیف پول یا هر وسیله دیگری برای شرکت ویداک هیچ محدودیتی در تعداد سفارش وجود ندارد. نوع پارچه کیف پول برزنتی پلی استر می باشد و نوع چاپ آن سابلیمیشن است. این کیف پول ها به هیچ عنوان دچار رنگ پریدگی و یا پوسته پوسته شدن نمی شوند و قابل شست و شو هستند. چاپ کیف پول یک هدیه جذاب برای عزیزان و یا یک هدیه کارآمد و تاثیر گذار در زمینه تبلیغات و معرفی نام های تجاری می باشد. امکان چاپ هر نوع عکس، طرح، نام تجاری و متنی بر روی کیف پول ها وجود دارد.

اگر قصد چاپ کیف پول پارچه ای را دارید، می توانید همین الان با ویداک تماس بگیرید. ارائه بهترین قیمت چاپ کیف پارچه ای در کرج به همراه کیفیتی مناسب تعهد ما به مشتریانمان است.

چاپ کیف کارت

این روزها استفاده از کیف کارت بانکی یا جلد عابر بانک از کیف پول هم بیشتر شده است و محبوبیت بیشتری دارد. از آنجایی که افراد مهم ترین وسیله خود یعنی کارت های بانکی و شناسایی خود را در این کیف ها قرار می دهند، طرح چاپ شده روی آنها برای همیشه در ذهنشان باقی می ماند. به همین جهت چاپ کیف کارتی برای هدیه ای ویژه به عزیزان و یا یک هدیه تبلیغاتی گزینه بسیار مناسبی است و از آنجایی کیف کارت وسیله ای کارآمد برای تمامی افراد جامعه می باشد و به قشر خاصی تعلق ندارد، در زمینه تبلیغات گسترده موثر عمل می کند.

کیف عابر بانک انواع مختلفی دارد و از پارچه های متفاوتی ساخته می شود. چاپ جلد عابر بانک و یا کیف کارت بانکی به روش سابلیمیشن انجام می گیرد زیرا که این نوع چاپ ماندگاری بالایی دارد، طرح چاپ شده در برابر شست وشو و یا سایش و استفاده زیاد، مقاومت بالایی دارد. چاپ روی کیف عابر بانک می تواند بر روی هر دو سمت و یا تنها یک سمت آن اجرا شود.

ویداک می تواند چاپ کیف کارتی را بر هر دو سمت کیف ها انجام دهد تا برند شما در هر صورت مشخص بوده و دیده شود. اگر قصد چاپ کیف در کرج را داریدف ویداک ارائه دهنده تمامی خدمات چاپ روی کیف در کرج در مدل های پارچه ای و چرمی و … می باشد.​