چاپ تابلو فرش

01.
تابلو فرش
11 copy
02.
تابلو فرش
02
03.
تابلو فرش
7

چاپ تابلو فرش

امروزه با پیشرفت تکنولوژی های صنعت چاپ، اجرای این فرایند تقریبا روی هر سطح و وسیله ای ممکن است. چاپ تابلو فرش در سال های اخیر بسیار محبوب شده است، چاپ تابلو فرش می تواند به عنوان یک هدیه نفیس، شیک و ماندگار به عزیزان باشد و هم می تواند یک هدیه تبلیغاتی شیک و با بازدهی چشم گیر در امر معرفی شرکت ها و کمپانی ها باشد. چاپ تابلو فرش در اندازه های متفاوت انجام می شود. چاپ ویداک با بهره گیری از مدرن ترین دستگاه های چاپ امکان چاپ و فروش آنلاین تابلو فرش را فراهم نموده است، همچنین ثبت سفارش از طریق تماس تلفنی و یا به صورت حضوری در کرج نیز مهیا می باشد.​

روش های چاپ تابلو فرش

تصویر ارسال شده توسط مشتری روی یک قطعه فرش کاملا سفید، با استفاده از دستگاه، چاپ می گردد. این فرش های سفید، خام و ریز بافت هستند و اصطلاحا 1200 شانه نامیده می شوند؛ که به وسیله دستگاه در متراژ بالا بافته می شوند، در مرحله بعد رول فرش بافته شده به قطعات کوچک تر با اندازه های استاندارد برش داده می شود و چهار طرف آن دوخته می شود. جنس نخ این فرش ها پلی استر و فلامنت است. تابلو فرش ها به هیچ عنوان پرز نمی دهند و سطح نسبتا براقی دارند.

چاپ تابلو فرش به صورت تک رنگ نیز اجرا می گردد. تابلو فرش های چاپ شده می تواند تک رو باشد به این صورت که تنها روی سمت اصلی فرش تصویر چاپ شود، همچنین می تواند دو رو باشد که در این صورت روی سمت اصلی فرش تصویر چاپ شده و بر پشت فرش همان تصویر به صورت آینه ای چاپ می شود که در این حالت مانند فرش معمولی و بافته شده به نظر می رسد.

ویداک با در اختیار داشتن نیروهای متخصص در زمینه چاپ تابلو فرش، بهترین کیفیت و قیمت چاپ تابلو فرش در کرج را به شما ارائه می نماید.

  • چاپ تابلو فرش به روش سابلیمیشن

در چاپ تابلو فرش به روش سابلیمیشن، ابتدا تصویر مورد نظر توسط دستگاه پرینتر مخصوص روی کاغذ مخصوص و نسوز چاپ می شود، سپس طرح روی فرش سفید و خام با ابعاد مناسب تصویر در دستگاه سابلیمیشن قرار می گیرد، در مرحله آخر تصویر روی فرش توسط دستگاه انتقال می یابد. در چاپ سابلیمیشن به علت حرارت زیاد هنگام چاپ، رنگ تابلو فرش به صورت ثابت چاپ می شود و ماندگاری و تثبیت رنگ در این نوع چاپ بسیار بالا می باشد. برای تمیز کردن بهتر است غبار آن گرفته شود، در صورت نیاز به شست و شو از شوینده های بسیار ملایم به همراه آب سرد استفاده شود، به هیچ عنوان از شوینده های دارای ماده سفید کننده، شوینده های دارای آنزیم های قوی و آب داغ استفاده نکنید.

از مزایای چاپ سابلیمیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد:
  • چاپ سابلیمیشن بسیار سریع انجام می شود.
  • به علت امکان استفاده از تعداد رنگ های زیاد در چاپ سابلیمیشن، تصاویر چاپ شده بسیار طبیعی هستند.
  • در فرایند چاپ سابلیمیشن به علت تبدیل رنگ از مایع به گاز در حرارت بالا، رنگ ها به صورت ثابت روی فرش چاپ می شوند.
  • چاپ تابلوفرش نسبت به بافت تابلوفرش هزینه بسیار کمتری دارد.
  • امکان سفارش در سایزهای مختلف و استاندارد وجود دارد.

ویداک امکان چاپ تابلو فرش به روش سابلیمیشن را دارا است و شما می توانید بدون هیچ دغدغه ای بهترین کیفیت را از چاگ تابلو فرش در کرج انتظار داشته باشید.

  • چاپ تابلو فرش به روش گلاریس

در چاپ به روش گلاریس تصویر توسط دستگاه دیجیتالی مستقیما روی فرش ماشینی سفید خام چاپ می شود. تنها ایرادی که چاپ گلاریس دارد این است که اگر کیفیت تصویر مناسب نباشد چاپ نهایی ممکن است کمی مات یا دارای پس زمینه سرخ کم رنگ باشد، به همین خاطر چاپ سابلیمیشن بیشتر توصیه می گردد.

نکات مهم پیش از سفارش تابلو فرش

  • اگر سفارش شما برای چاپ تابلو فرش، عکس شخصی می باشد، باید در نظر داشته باشید که کد رنگ عکسی که در صفحه نمایش نشان داده می شود RGB است، ولی برای چاپ کد رنگ ها به CMYK تغییر پیدا می کند، به همین دلیل عکس چاپ شده روی فرش خام ممکن است در رنگ ها کمی متفاوت از عکس اصلی باشند.
  • توجه داشته باشید که فرشی که قرار است روی آن چاپ اجرا شود، با نخ های تمام سفید توسط ماشین بافته شده است. هنگام چاپ تنها سطح فرش رنگ را به خود می گیرد، پس نخ های تابلو فرش چاپ شده کمی بعد از سطح فرش یعنی از قسمت میانی به بعد سفید هستند و اگر روی سطح تابلو فرش دست کشیده شود، مشخص می گردد.
  • طرحی که برای تابلو فرش ارسال می نمایید، با نرم افزارهای خاص بررسی و تنطیم می شود و چاپ آن علاوه بر دستگاه های خاص نیازمند مهارت است. پیش از سفارش چاپ روی تابلو فرش از مهارت کافی شرکت چاپ کننده مطلع شوید.

نحوه سفارش چاپ تابلو فرش

چاپ ویداک در کرج امکان فروش آنلاین تابلو فرش با طرح دلخواه مشتریان گرامی را فراهم کرده است. همچنین برای سفارش چاپ روی تابلو فرش می توانید با شرکت ویداک تماس حاصل نمایید و یا به صورت حضوری در کرج از کارشناسان ویداک برای بررسی طرح، بررسی ابعاد فرش و سفارش خود اقدام نمایید. چاپ تابلو فرش در ویداک هیچ محدودیتی در تعداد سفارش ندارد. قیمت و هزینه نهایی بعد از بررسی طرح و انتخاب ابعاد تابلو فرش مشخص می گردد.

چاپ تابلو فرش در کرج

ویداک با داشتن دستگاه های تخصصی برای چاپ تابلو فرش، کیفیت و قیمت بی نظیری در زمینه چاپ تابلو فرش در کرج به شما ارائه خواهد داد. تنها کافی است با کارشناسان ما در تماس باشید تا کار شما اغاز شود.