چاپ جعبه

چاپ جعبه در کرج

چاپ جعبه در کرج

اگر شما قصد چاپ جعبه در کرج را دارید باید این را بدانید که چاپ جعبه یکی از اقلام گروه بسته بندی محسوب می شود که با روکش و طرح های متفاوتی چاپ آن انجام می شود، چاپ جعبه از جنس های مختلفی چون چاپ جعبه مقوایی، چاپ جعبه لمینتی، چاپ جعبه هارد باکس و یا سخت برخوردار است، در ادامه بیشتر به جنس و همچنین کاربرد آن اشاره خواهیم کرد. چاپ جعبه در کرج مانند دیگر اقلام بسته بندی از سایز و گرماژ خاصی برخوردار نیست چرا که به صورت اختصاصی چاپ آن انجام می شود و انتخاب گرماژ و سایز کاملا سلیقه ای و براساس کاربرد آن می باشد.

مراحل ساخت و چاپ جعبه در کرج به این صورت است که ابتدا می بایست اندازه گیری دقیقی از جعبه انجام داده شود تا اینکه سایز آن بعد از چاپ هم به همان صورت باشد، دومین مرحله طراحی جعبه است که می بایست از طراحی زیبا و شکیلی برخوردار باشد تا بتواند نظر بیننده را جلب کند که همین موضوع در جذب مشتری و شناسایی برند شما بسیار موثر است، مرحله سوم برای چاپ جعبه در کرج لیتوگرافی می باشد و به معنی این است که چاپ آن در سایز بزرگ انجام داده می شود، مرحله چهارم ساختن قالب برای جعبه است که از طریق ساخت آن محل برش و خط تا کاملا مشخص می شود، در مرحله آخر زمانی که تمامی برش ها و خط تا ها زده شد می بایست بخش ها و قسمت های مختلف آن به هم چسبانده شود. تا کار ساخت و چاپ جعبه به اتمام برسد.

طراحی جعبه در کرج

اگر قصد چاپ و طراحی جعبه در کرج را دارید آن را به ویداک بسپارید چرا که باید گفت طراحی مناسب بر روی جعبه یعنی چیدمان و جایگذاری لوگو، متن و … بر روی جعبه با دید مشتری رابطه مستقیم دارد و به همین دلیل است که طراحی زیبا و شکیل آن در شناسایی و ماندگاری آن در ذهن افراد بسیار موثر است. مرحله اول برای طراحی جعبه در کرج  به این شکل است که ابتدا باید سایز جعبه و محل برش های آن کاملا مشخص شود بعد از تعیین شدن تمامی این موارد شروع به مرحله طراحی می رسد، اگر طرح خاصی را در این خصوص مد نظر دارید شما می توانید تنها کار چاپ جعبه را به ما بسپارید در غیر اینصورت کار طراحی جعبه در کرج 1 تا 2 روز زمان نیاز دارد.

طراحی جعبه در کرج

جنس های مختلف چاپ جعبه

همانطور که در ابتدای مطلب اشاره کردیم از جنس های مختلف چاپ جعبه در کرج می توان به چاپ جعبه مقوایی، چاپ جعبه لمینتی، چاپ جعبه هاردباکس ( جعبه سخت ) اشاره کرد که می خواهیم توضیح مختصری در مورد هر کدام از آنها بدهیم.

چاپ جعبه مقوایی از ظاهری ساده برخوردار است ولی چاپ روی آن به صورت اختصاصی و متناسب با سلیقه مشتری انجام می شود اصولا از چاپ جعبه مقوایی برای بسته بندی کالاهای کوچک استفاده می کنند ولی می توان از آن ها در فست فود ها به منظور بسته بندی غذا نیز استفاده کرد که باید گفت  نوع استفاده و کاربرد آن کاملا سلیقه ای می باشد ، همچنین انتخاب سایز و گرماژ جعبه به عهده فرد سفارش دهنده می باشد. چاپ جعبه لمینتی در مقایسه با چاپ جعبه مقوایی از مقاومت بیشتر و همچنین از ظاهری زیبا تر و شکیل تری برخوردار است. از این مدل یعنی چاپ جعبه لمینتی بیشتر برای محصول و یا کالاهایی که نیاز دارند تا در برابر آب، فشار زیاد و … مقاومت زیادی داشته باشند استفاده می شود، در واقع لمینت به این معنی این است که لایه ای را روی جعبه می چسبانند که برروی این لایه لوگو، متن و … طراحی و چاپ شده است. چاپ جعبه هارد باکس که به جعبه سخت نیز آن را می شناسند، با استفاده از چوب و مقوا تولید می شود از کاربرد های چاپ جعبه هارد باکس می توان به چاپ جعبه طلا، چاپ جعبه شکلات، چاپ جعبه عطر و… اشاره کرد، معمولا جاهایی که می خواهند ساخت و چاپ جعبه کاملا شیک و جذاب باشد از این مدل جعبه استفاده می کنند و می توان گفت که برای تبلیغ برند کالا و یا محصول نیز بسیار موثر است. در انتها باید به این نکته اشاره کرد که شرکت تبلیغاتی ویداک تنها در زمینه تولید و چاپ جعبه مقوایی فعالیت کرده که شامل چاپ جعبه پشت طوسی، گلاسه، ایندربرد می شود، و باید گفت که هر کدام از آن ها برای مصرف خاصی استفاده می شود، شما عزیزان می توانید برای سفارش چاپ جعبه در کرج که شامل جعبه مقوایی است با ما در ارتباط باشید.

قیمت چاپ جعبه در کرج

قیمت چاپ جعبه در کرج

قیمت چاپ جعبه در کرج به این صورت است که ابتدا برای ساخت جعبه در ابعاد مختلف نیاز به ساخت قالب است و به معنی این است که شما می توانید تنها یکبار قالب را براساس سایز مورد نظر خود سفارش دهید و برای سفارش های بعدی خود فقط تعداد کار را مشخص کنید از مزایای ساخت قالب برای چاپ جعبه این می باشد که شما تنها یکبار هزینه قالب را پرداخت خواهید کرد. ما در ابتدا درباره جنس های مختلف چاپ جعبه به صورت مختصر صحبت کردیم که در جعبه های مقوایی قیمت چاپ جعبه ایندربرد از همه گران تر است و از کاربرد آن می توان به مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی و … اشاره کرد بعد از آن چاپ جعبه گلاسه است که از قیمت مناسبی برخوردار است و از آن برای مصارف مختلفی استفاده می شود، کمترین قیمت چاپ جعبه در کرج مربوط به چاپ جعبه مقوایی که به صورت پشت طوسی چاپ می شود است از این مدل بیشتر در جعبه های لامپ  استفاده می شود.