فلش تبلیغاتی

چاپ فلش تبلیغاتی در کرج

چاپ فلش تبلیغاتی در کرج

فلش تبلیغاتی از کاربرد فراوانی در صنعت هدایای تبلیغاتی برخوردار است، که از آن به منظور ذخیره سازی و نگهداری اطلاعات استفاده می شود، از جمله کاربرد های آن می توان به تبلیغات در حوزه کسب و کار اشاره کرد، که از آن برای تبلیغات برند استفاده می کنند. فلش تبلیغاتی از انواع مختلفی برخوردار است که شامل فلش تبلیغاتی چرمی، فلش تبلیغاتی فلزی، فلش تبلیغاتی کریستالی می شود. فلش های تبلیغاتی از نظر ظرفیت به 4، 8، 16، 32 گیگ تقسیم می شود، اگر بخواهیم در مورد چاپ روی فلش ها صحبت کنیم باید بگوییم که چاپ آن به صورت سابلیمیشن و لیزر انجام می شود. برای چاپ فلش تبلیغاتی در کرج با بهترین کیفیت در زمینه چاپ، ویداک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما در ارتباط باشید.

انواع فلش تبلیغاتی در کرج

فلش تبلیغاتی چرم

یکی از انواع مدل فلش های تبلیغاتی محسوب می شود، که از ویژگی های بسیار زیادی چون سرعت بالا، کوچک و کم حجم بودن ، استفاده آسان برخوردار است البته باید گفت تمامی فلش ها از این ویژگی برخوردار هستند، فلش تبلیغاتی چرم در رنگ های قهوه ای و مشکی قابل ارائه به مشتری می باشد. که می توان برای تبلیغات روی چرم آن نام شرکت و یا لوگوی را حکاکی کرد. فلش های تبلیغتی چرم در بین کاربران بسیار مورد توجه می باشد، همچنین باید گفت که این مدل فلش از طرح های بسیار متنوعی برخوردار است که انتخاب آن کاملا سلیقه ای می باشد.

فلش تبلیغاتی چرم
فلش تبلیغاتی فلزی

فلش تبلیغاتی فلزی

فلش تبلیغاتی فلزی یکی از انواع مدل فلش های تبلیغاتی محسوب می شود که از آن بیشتر در موسسات آموزشی به منظور ارائه فایل به مشتریان استفاده می شود، این مدل فلش از طرح های بسیار زیادی برخوردار هستند، که با چاپ روی آن به آسانی می توان نام برند و یا محصول خود را تبلیغ کرد، اگر بخواهیم در مورد قیمت آن صحبت کنیم باید گفت که به نسبت فلش های چرمی از قیمت کمتری برخوردار می باشد، اگر شما می خواهید خیلی هزینه زیادی در این خصوص نداشته باشید فلش های تبلیغاتی فلزی بهترین گزینه برای شما محسوب می شوند.

فلش تبلیغاتی کریستال

این مدل از فلش در واقع جزء خاص ترین نوع فلش ها محسوب می شود، که از آن ها اصولا برای هدیه دادن به مشتریان خاص استفاده می شود، بدنه این مدل از فلش ها همانطور که از نامش مشخص است از جنس کریستال می باشد، که می توان بر روی آن لوگو و یا نام شرکت را حک کرد، همچنین از دیگر ویژگی های آن می توان به امکان استفاده از نور داخل آن اشاره کرد، که همین ویژگی باعث می شود تا با وصل شدن به پورت قسمت کریستالی که نام برند و یا لوگو حک شده حالت چشمک زدن پیدا می کند. شرکت تبلیغاتی ویداک در حوزه انواع تبلیغات اعم از هدایای تبلیغاتی مانند چاپ فلش تبلیغاتی در کرج آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان می باشد.

فلش تبلیغاتی کریستال