فلش تبلیغاتی

چاپ فلش تبلیغاتی در کرج

فلش تبلیغاتی در کرج

فلش تبلیغاتی از کاربرد فراوانی در صنعت هدایای تبلیغاتی برخوردار است، از کاربرد اصلی فلش تبلیغاتی در کرج می توان به ذخیره سازی و نگهداری اطلاعات اشاره کرد، که با چاپ لوگو و یا نام شرکت بر روی آن می توان در حوزه کسب و کار خود تبلیغات کرد. فلش تبلیغاتی از انواع مختلفی برخوردار است که شامل فلش تبلیغاتی چرمی، فلش تبلیغاتی فلزی، فلش تبلیغاتی کریستالی می شود. فلش تبلیغاتی در کرج از نظر ظرفیت به 4، 8، 16، 32 گیگ تقسیم می شود، اگر بخواهیم در مورد چاپ روی فلش ها صحبت کنیم باید بگوییم که چاپ آن به صورت داغکوب و لیزر انجام می شود. برای چاپ فلش تبلیغاتی در کرج با بهترین کیفیت در زمینه چاپ، ویداک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با ما در ارتباط باشید.

انواع فلش تبلیغاتی در کرج

فلش تبلیغاتی چرم

فلش تبلیغاتی چرم در کرج

همانطور که در ابتدا گفته شد فلش تبلیغاتی چرم در کرج یکی از انواع مدل فلش های تبلیغاتی محسوب می شود، که از ویژگی های بسیار زیادی چون سرعت بالا، کوچک و کم حجم بودن ، استفاده آسان برخوردار است البته باید گفت تمامی فلش ها از این ویژگی برخوردار هستند، فلش تبلیغاتی چرم در رنگ های قهوه ای و مشکی قابل ارائه به مشتری می باشد. که می توان برای تبلیغات روی چرم آن نام شرکت و یا لوگو را با استفاده از روش داغکوب بر روی چرم حک کرد. باید گفت که فلش تبلیغاتی چرم در کرج بین کاربران بسیار مورد توجه است، همچنین این مدل فلش تبلیغاتی از طرح های بسیار متنوعی برخوردار است که انتخاب آن کاملا سلیقه ای می باشد.

فلش تبلیغاتی فلزی در کرج

از فلش تبلیغاتی فلزی در کرج بیشتر در موسسات آموزشی به منظور ارائه فایل به مشتریان استفاده می شود، این مدل یعنی فلش تبلیغاتی فلزی از طرح های بسیار زیادی برخوردار است، که با چاپ روی آن به آسانی می توان نام برند و یا محصول خود را تبلیغ کرد، اگر بخواهیم در مورد قیمت فلش تبلیغاتی فلزی در کرج صحبت کنیم باید گفت که به نسبت فلش های چرمی از قیمت کمتری برخوردار می باشد، همچنین چاپ روی آن با استفاده از دستگاه لیزر انجام می شود که لوگو و یا نام برند بر روی آن حک می شود. اگر شما می خواهید خیلی هزینه زیادی در این خصوص نداشته باشید فلش های تبلیغاتی فلزی بهترین گزینه برای شما محسوب می شوند.

فلش تبلیغاتی فلزی
فلش تبلیغاتی کریستال

فلش تبلیغاتی کریستال در کرج

جزء خاص ترین نوع فلش های تبلیغاتی محسوب می شود، که از آن ها اصولا برای هدیه دادن به مشتریان خاص استفاده می شود، بدنه فلش تبلیغاتی کریستال در کرج همانطور که از نامش مشخص است از جنس کریستال می باشد، که می توان بر روی آن لوگو و یا نام شرکت را حک کرد، همچنین از دیگر ویژگی های آن می توان به امکان استفاده از نور داخل آن اشاره کرد، که همین ویژگی باعث می شود تا با وصل شدن به پورت قسمت کریستالی که نام برند و یا لوگو حک شده حالت چشمک زدن پیدا می کند. شرکت تبلیغاتی ویداک در حوزه انواع تبلیغات اعم از هدایای تبلیغاتی مانند چاپ فلش تبلیغاتی در کرج آماده پذیرش سفارشات شما عزیزان می باشد.