چاپ کلاه

01.
کلاه نقاب دار
101
02.
کلاه نقاب دار
Spq
03.
کلاه نقاب دار
42
04.
اسکارف کش دار
96
05.
اسکارف کش دار
scarf

چاپ کلاه یکی دیگر از خدمات متنوع ویداک می باشد. بسیاری از شرکت ها و کارخانه ها برای تبلیغات و یا لباس فرم یکسان برای کارمندان خود از چاپ روی کلاه استقبال می نمایند همچنین تیم های ورزشی از کلاه با چاپ نام تیم ورزشی و لوگوی ورزشی برای یک دست سازی بازیکنان و کادر تیم خود، استفاده می کنند. چاپ کلاه در کرج به صورت شخصی با طرح عکس و یا متن نیز انجام می شود و در تعداد کم و حتی یک عدد نیز قابل اجرا می باشد.

چاپ کلاه باید کیفیت بالایی داشته باشد، زیرا اغلب از کلاه در فضای باز در برابر نور مستقیم خورشید، گرد و غبار، گرما و بارندگی استفاده می شود، لذا کیفیت چاپ و کیفیت جنس پارچه بسیار مهم است که دچار رنگ پریدگی نشود.خدمات چاپ فوری کلاه در کرج با بهترین پارچه و نوع چاپ برای شما عزیزان انجام خواهد شد

روش چاپ کلاه در کرج

برای چاپ طرح و تبلیغات روی کلاه جنس پارچه کلاه بسیار مهم و تعیین کننده نوع چاپ است. چاپ سابلیمیشن، سیلک، لیبلی و کاتری رایج ترین مدل های چاپ برای کلاه و اسکارف هستند. کلاه های لبه دار انواع مختلفی دارند، کلاه های 6 ترک، خرگوشی، قایقی، بیسبالی و خلبانی، همچنین از انواع پارچه ها مانند کتان، فلامنت و غیره تولید می شوند. کلاه های کتان به دلیل استفاده از الیاف طبیعی در تولید آنها از جنس فلامنت گران تر هستند، به همین دلیل توصیه می گردد برای چاپ کلاه در تعداد بالا جنس فلامنت را انتخاب کنید.

بهترین روش چاپ کلاه

بهترین روش چاپ کلاه، چاپ سابلیمیشن است به این صورت که طرح و تصویر مورد نظر روی کاغذ سابلیمیشن با جوهر چاپ می شود؛ کاغذ روی کلاه با یک چسب نسوز چسبانده می شود و در مرحله آخر در دستگاه پرس حرارتی قرار می گیرد. در فشار و دمای بالا رنگ از مایع به گازتبدیل شده و روی چارپه کلاه می نشیند، سپس در مدت زمانی کوتاه حدودا 40 ثانیه، طرح روی کلاه چاپ می شود. طرح چاپ شده به روش سابلیمیشن بر روی کلاه ماندگاری بالایی در برابر شرایط محیطی دارد.

امکان چاپ در قسمت های مختلف کلاه، جلو، پشت، روی لبه و کناره ها وجود دارد که البته اگر به مقصود تبلیغات نام تجاری چاپ می شوند بهتر است قسمت جلویی انتخاب شود که از فضای بیشتری، فضایی حدود 5 در 9 سانتی متر، برای چاپ برخوردار است. چاپ سابلیمیشن برای کلاه های سفید مناسب است و برای کلاه های مشکی چاپ به روش لیبلی مناسب تر است. در کل کلاه به هر رنگی که باشد چاپ با روش سابلیمیشن قابل اجرا است.

کلاه های مخصوص چاپ در سایز های بزرگسال و کودک در دسترس هستند و در قسمت پشتی همه کلاه های لبه دار تنظیم کننده سایز قرار دارد. کیفیت طرح ارسالی برای چاپ با رزولوشن 300 DPI در فرمت PNG مناسب چاپ است. درباره چاپ روی کلاه هیچ نوع محدودیتی از نظر رنگ و پیچیدگی طرح وجود ندارد.

چاپ اسکارف

اسکارف یا دستمال سر نیز می تواند برای چاپ طرحی اختصاصی به عنوان هدیه و یا به هدف تبلیغات انجام شود. چاپ بر روی اسکارف نیز به روش سابلیمیشن اجرا می شود که کیفیت و ماندگاری بالایی دارد، همچنین بعد از شست و شو دچار رنگ پریدگی نمی شود.

چاپ فوری کلاه در کرج

مدت زمان چاپ روی کلاه و اسکارف به تعداد سفارش بستگی دارد. برای سفارشات کم در حالت عادی 3 تا 5 روز کاری زمان لازم است اما چاپ فوری کلاه نیز توسط شرکت چاپ ویداک پذیرفته می شود.

شرکت ویداک کلاه های متفاوت و اسکارف برای چاپ به مشتریان ارائه می دهد اما امکان چاپ بر روی کلاه و اسکارفی که شما مشتریان عزیز تهیه نموده اید نیز وجود دارد،شما می توانید با مراجعه به مجموعه ویداک، طرح اختصاصی خود را بر روی کلاه اختصاصی خودتان اجرا نمایید. خدمات چاپ کلاه در کرج توسط مجموعه ویداک به صورت کاملا اختصاصی انجام می گیرد و شما هیچ مجدودیتی نخواهید داشت. برای دریافت راهنمایی های لازم در زمینه چاپ روی کلاه و اسکارف با چاپ ویداک به صورت آنلاین در ارتباط باشد و یا با کارشناسان در تماس باشید