پوشه تبلیغاتی

چاپ پوشه تبلیغاتی در کرج

چاپ پوشه تبلیغاتی در کرج

پوشه تبلیغاتی در واقع محصولی برای نگهداری اسناد و مدارک می باشد، همچنین باید گفت که دکمه دار بودن آن باعث شده تا از منظم بودن محتویات داخل پوشه خیالتان راحت باشد، دکمه پوشه ها می تواند پلاستیکی و یا فلزی باشد. زمانی که شما بخواهید بر روی پوشه های تبلیغاتی چاپ انجام دهید در این صورت می توانید از آن به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده کنید، چاپ پوشه تبلیغاتی در کرج از لحاظ جنس به پوشه پارچه ای، پوشه طلقی، پوشه پارچه ای لمینت، پوشه پلاست تقسیم می شود. در ادامه بیشتر در مورد جنس، ابعاد، قیمت هر کدام و … صحبت خواهیم کرد. شما عزیزان می توانید برای تبلیغات در حوزه کسب و کار خود از پوشه های تبلیغاتی استفاده کنید، برای همین منظور برای سفارش چاپ پوشه تبلیغاتی در کرج همراه با بهترین کیفیت ویداک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

انواع پوشه تبلیغاتی در کرج

چاپ پوشه دکمه دار پارچه ای

باید به این نکته اشاره کرد که استفاده کردن از پوشه های پارچه یک راه بسیار خوب برای محافظت از اسناد و مدارک شما محسوب می شود، که همین موضع باعث می شود تا از نظم بیشتری برخوردار باشد. همچنین باید گفت که دکمه دار بودن آن باعث می شود تا کاغذ ها و مدارک داخل آن پراکنده نشوند، چاپ پوشه دکمه دار پارچه ای در کرج به صورت چاپ سیلک انجام می شود ، مراحل چاپ آن به این صورت است که یکبار پوشه را داخل دستگاه قرار می دهند تا لوگو چاپ شود و بعد از آن  دوباره پوشه را داخل دستگاه قرار می دهند تا متن چاپ شود، این مدل از پوشه را در رنگ بندی های متفاوت وهمچنین سایزهای مختلفی می توان چاپ کرد.

چاپ پوشه پارچه ای
چاپ پوشه طلقی

چاپ پوشه دکمه دار طلقی

پوشه های دکمه دار طلقی از دو مدل پاپکو و معمولی برخوردار می باشد، که پوشه طلقی پاپکو به صورت 20 میکرون می باشد (میکرون در واقع همان گرماژ پوشه است). در مقابل پوشه های طلقی معمولی را می توان به صورت شفاف، مات، جیب دار نیز سفارش داد، که از گرماژ 15 و 20 برخوردار می باشند. چاپ پوشه دکمه دار طلقی در کرج را همانند پوشه های پارچه ای می توان در هر رنگی سفارش داد، که چاپ آن به دو صورت طلاکوب و سیلک انجام می شود. چاپ طلاکوب از زیبایی بیشتری در مقایسه با چاپ سیلک برخوردار است و باعث می شود جلوه زیباتری به کار داده شود، همچنین باید گفت که این نوع چاپ، یعنی طلاکوب از ماندگاری بالاتری در مقایسه با چاپ سیلک برخوردار است.

چاپ پوشه پلاست

اگر در مورد جنس آن بخواهیم توضیح دهیم باید بگوییم که نه جنس کاغذی برخوردار است و نه پلاستیکی. بر روی این مدل از پوشه می توان هر طرح و یا شکلی را چاپ کرد. همچنین می توان آن را برای سایز های مختلفی مثل A5، A4 و پاکت نامه سفارش داد. این مدل از پوشه از زیبایی خاصی در میان پوشه ها برخوردار است، چاپ پوشه پلاست در کرج از مزایای زیادی نسبت به دیگر پوشه ها برخوردار است که می توان به ضد آب و همچنین ضد پوسیدگی آن اشاره کرد، ماندگاری و دوام بالا نیز از دیگر مزایای آن محسوب می شود.

چاپ پوشه پلاست

چاپ پوشه پارچه ای لمینت

لمینت یک لایه محافظی است که روی پارچه قرار می گیرد تا از نفوذ رطوبت به داخل پوشه جلوگیری کند. همانند پوشه پلاست چاپ آن به صورت چهار رنگ انجام می شود این یعنی می توان بر روی آن هر طرح و یا شکلی را چاپ کرد، از ویژگی های این نوع پوشه می توان به مقاومت بالا و همچنین ضد آب بودن آن اشاره کرد، طول عمر بالا نیز از دیگر ویژگی های آن محسوب می شود. حداقل سفارش برای هر یک از پوشه ها 500 عدد می باشد، برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص چاپ پوشه تبلیغاتی در کرج درانواع جنس های مختلف با کارشناسان  ما در واحد فروش در ارتباط باشید.