چاپ لیبل

چاپ لیبل در کرج

چاپ لیبل در کرج

اگر شما قصد چاپ لیبل در کرج را دارید باید این نکته را در مورد چاپ لیبل یا همان برچسب بدانید که در شناسایی محصول و یا کالای شما بسیار تاثیر گذار است، همچنین چاپ آن باعث هویت دادن به برند یک محصول می شود. بر روی لیبل ها اطلاعات کاملی از محصول از جمله نام محصول، شماره تماس، آدرس، لوگو و بسیاری از موارد دیگر را می توان چاپ کرد، که انتخاب تمامی این موارد بر عهده فرد سفارش دهنده می باشد. کمترین تیراژ برای چاپ لیبل کرج 1000 عدد است ولی می توان آن را برای تیراژ های مختلف نیز سفارش داد. چاپ لیبل در کرج به صورت پشت چسبدار انجام داده می شود به این دلیل که قرار است بر روی محصول چسبانده شود.

از انواع جنس چاپ لیبل کرج می توان به چاپ لیبل یووی، چاپ لیبل سلفون براق، چاپ لیبل سلفون مات، چاپ لیبل طلاکوب، چاپ لیبل متالایز و چاپ لیبل شیشه ای اشاره کرد. در ادامه بیشتر در مورد تمامی این موارد از جمله قیمت و جنس آن ها توضیح خواهیم داد. شما می توانید سفارشات خود را در خصوص چاپ لیبل در کرج به ویداک بسپارید.

طراحی لیبل در کرج

اگر شما قصد طراحی لیبل در کرج را دارید می توانید آن را به ما بسپارید چرا که طراحی لیبل می بایست به شکل کاملا درستی انجام داده شود همچنین باید گفت که نحوه درست نوشتن متن، محل قرارگیری لوگو، آدرس و … بر روی لیبل و سایز دقیق آن در جذب مشتری و همچنین در شناسایی برند به افراد بسیار موثر است. در زمان طراحی لیبل باید به یکسری نکات توجه شود که شامل موارد زیر می شود :

سایز لیبل و یا همان برچسب از اندازه گیری درستی باید برخوردار باشد یعنی زمانی که روی محصول قرار گرفت متناسب با اندازه آن باشد نه خیلی بزرگ و یا نه خیلی کوچکتر از حد ممکن باشد که بر روی محصول تناقض ایجاد کند. همچنین چاپ لیبل در کرج برای هر سایز و یا هر فرمی مثل ( دایره، مربع، مستطیل و…) قابل انجام است.

انتخاب رنگ ها در لیبل باید به درستی انجام داده شود چرا ترکیب رنگی متناسب در جذب مشتری بسیار موثر است همچنین یک طراح باید شناخت درستی از رنگ داشته باشد، تا رنگ ها با توجه به اختلاف رنگ بعد از چاپ به همان صورتی باشند که مشتری سفارش داده است.

قالب و برش لیبل: برش لیبل ها به دو صورت انجام می گیرد لیبل هایی که به فرم مستطیل و یا مربع هستند که به صورت نیم تیغ و یا کامل برش داده می شوند اما  لیبل هایی که فرم خاصی به غیر از مستطیل و مربع دارند برای مثال به صورت دایره، بیضی و یا فرم انتخابی با توجه به سفارش مشتری هستند برای برش زدن می بایست ابتدا قالب متناسب با فرم لیبل طراحی و ساخته شود و همچنین طراح بایستی در زمان طراحی لیبل یک محدوده برش و قالبی را برای طرح خود در نظر داشته باشد که طرح مورد نظر بعد از اینکه به مرحله برش و قالب زدن رسید این برش و یا قالب زدن بر روی طرح هیچ گونه تاثیری نگذاشته باشد که برش آن تنها به صورت نیم تیغ و به وسیله ی قالب ساخته شده انجام می شود. تیم طراحی ویداک در خصوص طراحی لیبل در کرج آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد، درخصوص چاپ لیبل در کرج در جنس های مختلف با ما در ارتباط باشید.

جنس های مختلف لیبل

چاپ لیبل یووی

چاپ لیبل یووی

چاپ لیبل یووی یکی از انواع مختلف لیبل محسوب می شود، همچنین از لحاظ قیمت چاپ لیبل یووی در مقایسه با جنس های دیگر ارزان تر است، مدت زمان تحویل چاپ آن به صورت معمول 3 روز کاری است که این زمان در نظر گرفته شده جدا از زمان طراحی آن به حساب می آید چرا که خود زمان طراحی 1 تا 2 روز کاری زمان نیاز دارد. همچنین چاپ لیبل یووی را می توان به شکل فوری یا همان یکروزه نیز انجام داد که این تنها برای لیبل های یووی قابل انجام است همچنین برای مواقعی می توان استفاده کرد که می خواهیم چاپ لیبل به سرعت انجام شود.

چاپ لیبل طلاکوب

چاپ لیبل طلاکوب دارای روکش سلفون مات می باشد که چاپ آن همانند دیگر لیبل ها به صورت یکرو انجام می شود، مدت زمان تحویل آن 12 روز کاری است. همانطور که قبلا نیز گفتیم این زمان تنها مختص به چاپ آن می باشد. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که در زیر روکش آن چاپ طلاکوب انجام شده است و در مقایسه با دیگر جنس ها این مدل لیبل از مقاومت بالاتری برخوردار است. چاپ لیبل طلاکوب و متالایز از لحاظ قیمت به نسبت لیبل های دیگر از قیمت بالاتری برخوردار هستند.

چاپ لیبل طلاکوب
چاپ لیبل شیشه ای

چاپ لیبل شیشه ای

چاپ لیبل شیشه ای به این معنی است که هیچ پیش زمینه ای را در زمان طراحی  برای پشت آن در نظر نمی گیرند، همچنین در مقایسه با جنس های دیگر بعد از چاپ زمانی که بر روی محصول قرار گرفت می توان گفت که از لحاظ ظاهری بسیار زیباتر و شکیل تر می باشد. قیمت چاپ لیبل شیشه ای در مقایسه با جنس های دیگر بسیار مناسب می باشد، به منظور چاپ لیبل شیشه ای در کرج ویداک آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد.

چاپ لیبل در کرج به صورت دیجیتال و اُفست

چاپ لیبل در کرج به صورت دیجیتال و اُفست قابل انجام است، که چاپ لیبل دیجیتال یا همان برچسب با استفاده از دستگاه جوهر افشان و لیزری چاپ آن انجام می شود، اصولا از دستگاه دیجیتال برای چاپ لیبل در تیراژ کم استفاده می کنند، همچنین باید گفت که در مقایسه با چاپ اُفست از کیفیت چاپ پایین و قیمت کمتری برخوردار است. ولی در مقابل آن چاپ لیبل اُفست از کیفیت چاپ بالاتری برخوردار است و کسانی که کیفیت چاپ در لیبل برای آن ها بسیار مهم است می توان گفت چاپ لیبل با دستگاه اُفست به آن ها پیشنهاد می شود، که برای چاپ در تیراژ بالا بسیار مناسب می باشد همچنین قیمت چاپ آن نیز به نسبت دیجیتال بالاتر است. پس اگر می خواهید لیبل یا برچسب کالای خود که همان ابتدا گفته شد هویت کالای شما محسوب می شود از کیفیت چاپ بالایی برخوردار باشد چاپ با استفاده از دستگاه اُفست بهترین گزینه برای شما محسوب می شود. در خصوص چاپ لیبل در کرج به صورت دیجیتال و اُفست با ما در ارتباط باشید تا ما بهترین ها در این خصوص در اختیار شما قرار دهیم.

چاپ لیبل در کرج به صورت دیجیتال و اُفست
قیمت چاپ لیبل در کرج

قیمت چاپ لیبل در کرج

قیمت چاپ لیبل در کرج می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد مثلا جنس لیبل، ابعاد لیبل و … می توانند بر روی قیمت تاثیر گذار باشند. اگر بخواهیم در مورد جنس هر کدام از لیبل ها بگوییم باید گفت که چاپ لیبل متالایز جزء گران ترین نوع لیبل محسوب می شود، ولی اگر شما بخواهید که در زمینه چاپ لیبل خیلی هزینه زیادی نکنید چاپ لیبل بدون روکش جزء ارزان ترین نوع لیبل محسوب می شود، همچنین باید گفت که قالب خوردن و یا برش زدن لیبل نیز بر روی قیمت تاثیر دارد، در واقع هزینه لیبل هایی که برای آن ها قالب زده می شود با لیبل هایی که تنها برش می خورد کاملا متفاوت است. اگر شما قصد چاپ لیبل در کرج را دارید آن هم با قیمت و کیفیت مناسب با ما در ارتباط باشید.