چاپ سربرگ

چاپ سربرگ در کرج

چاپ سربرگ در کرج در سایزهای A3, A4, A5, B4, B5, B6 انجام می شود که می توان گفت انتخاب سایز کاملا سلیقه ای است ولی معمولا سایز A4 وA5 را بیشتر برای سربرگ استفاده می کنند. همچنین جنس کاغذ سربرگ می تواند تحریر، گلاسه، تحریر ایرانی و کرافت باشد . که در تیراژهای مختلف 1000، 2000 و 5000 به شکل یکرو و دورو چاپ آن انجام می شود . چاپ سربرگ در کرج بسته به جنس و تیراژ مختلف بین 3 تا 10 روز کاری زمان بر است .

چاپ سربرگ در کرج

سربرگ چیست ؟

سربرگ از اوراق اداری محسوب می شود و جزء اساسی ترین ملزومات اداری به حساب می آید که باید تمامی مکاتبات روی آن نوشته شود. از ویژگی اصلی سربرگ می توان به چاپ لوگوی شرکت و یا سازمان برروی آن اشاره کرد. اصولا روی سربرگ اطلاعاتی چون نام شرکت، شماره ، تاریخ ، آدرس ، وبسایت ، شماره تماس و …. چاپ می شود .

انواع کاغذ سربرگ

کاغذ کرافت

کاغذ کرافت

کرافت جنس شبیه به کاغذ کاهی دارد و مانند کاغذ تحریر و تحریر ایرانی تنها در وزن 80 گرم چاپ می شود. همچنین بازه زمانی تحویل آن 10 روزه کاری است و تنها در سایزهای A5 و A6 چاپ می شود، که از قیمت بالاتری نیز برخوردار است.

کاغذ تحریر ایرانی

کاغذ تحریر ایرانی

کاغذ تحریر ایرانی مشابه کاغذ تحریر است با همان وزن 80 گرم ولی می توان گفت که یک مقدار ضعیف تر از کاغذ تحریر است و تنها در سایزهای A6 و A5 چاپ آن انجام می شود. که چاپ آن حدودا یک هفته زمان می برد که جدا از طراحی می باشد.

کاغذ گلاسه

کاغذ گلاسه

کاغذ گلاسه جنس روغنی و سطحی صاف دارد که جوهر جذب آن نمی شود و همین موضوع کیفیت چاپ را بالاتر می برد. سربرگ گلاسه در دو گرماژ 135 و170 گرم چاپ می شود. زمان تحویل سربرگ گلاسه بسته به گرماژ مختلف آن بین 1 تا 5 روز کاری زمان بر است.

کاغذ تحریر

کاغذ تحریر

کاغذ تحریر همان کاغذ A4 است، که در زمان چاپ جوهر برروی کاغذ جذب رنگ های انتخابی بعد از چاپ کدرتر می شوند پس به همین دلیل برای چاپ متن بسیار مناسب است. چاپ سربرگ بر روی کاغذ تحریر 80 گرم به صورت یکرو و دورو در سایز های مختلف انجام می شود.

چاپ سربرگ فوری در کرج

چاپ سربرگ در کرج به شکل فوری نیز انجام می شود و این در مواقعی کاربرد دارد که نیاز است چاپ به سرعت انجام شود به همین منظور به جدول زیر که نشان دهنده لیست چاپ سربرگ فوری در کرج است مراجعه کنید .

سربرگ A6 تحریر80 گرم 1 روزه تیراژ 2000
سربرگ A6 گلاسه 135 گرم 1 روزه تیراژ 2000
سربرگ A5 تحریر 80 گرم 1 روزه تیراژ 2000
سربرگ A5 گلاسه 135 گرم 1 روزه تیراژ 2000
سربرگ A4 و سایز واقعی جنس تحریر 80 گرم 1 روزه تیراژ 2000
سربرگ A4 گلاسه 135 گرم 1 روزه تیراژ 2000

منظور از 80 و 135 گرم در جدول بالا نشان دهنده وزن کاغذ است که هرچقدر وزن کاغذ بیشتر باشد در نتیجه ضخامت آن هم بالاتر می رود .

طراحی سربرگ در کرج

طراحی برروی سربرگ باید به درستی انجام شود یعنی نوع فونت، سایز فونت، رنگ بندی، لوگوی شرکت و …. باید بدرستی و در جای مناسبی قرار بگیرند و یا با عناصر دیگر هماهنگی داشته باشد تا باعث ایجاد طرحی زیبا برروی سربرگ شود . شرکت تبلیغاتی ویداک با داشتن کادری مجرب در زمینه طراحی و چاپ سربرگ در کرج به همراه کیفیت مناسب آماده دریافت سفارشات شما عزیزان است .

طراحی سربرگ در کرج
قیمت چاپ سربرگ در کرج

قیمت چاپ سربرگ در کرج

قیمت چاپ سربرگ در کرج مانند چاپ تراکت است و هیچ تفاوت قیمتی میان این دو محصول وجود ندارد . چاپ سربرگ را می توان به شکل یکرو و دورو انجام داد که از لحاظ قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. همچنین می توان گفت که چاپ سربرگ در تیراژ بالا و جنس های مختلف یعنی تحریر، گلاسه ، تحریر ایرانی و کرافت نسبت به چاپ سربرگ در تیراژپایین از قیمت مناسب تری برخوردار است پس اگر قیمت مناسب می خواهید بهتر است سربرگ ها را در تیراژ بالا چاپ کنید .

چاپ سربرگ به شکل اُفست

معمولا برای چاپ در تیراژ بالا مثلا 1000، 2000 و 5000 از چاپ اُفست استفاده می کنند ولی در تیراژ های کمتر از 1000 عدد به هیچ وجه از چاپ اُفست استفاده نمی کنند و با همان دستگاه دیجیتال می توان کار چاپ را انجام داد. نکته قابل توجه این است که در چاپ اُفست فرایند چاپ نسبت به چاپ دیجیتال کند تر انجام می شود. اگر زمان چاپ سربرگ برای شما مهم نیست می توانید از چاپ اُفست استفاده کنید.

چاپ سربرگ به شکل دیجیتال

همان چاپ به وسیله پرینتر لیزری و جوهر افشان را چاپ سربرگ دیجیتال می گویند که بیشتر برای چاپ در تیراژ کم مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین سرعت چاپ دیجیتال بسیار بالا است، پس اگر می خواهید در تعداد کم چاپ سربرگ در کرج را داشته باشید چاپ دیجیتال بهترین گزینه است. همچنین باید به این نکته اشاره کرد که چاپ دیجیتال در مقایسه با چاپ افست از قیمت بالاتری برخوردار است.

چاپ سربرگ اختصاصی در کرج

چاپ سربرگ در کرج به شکل اختصاصی نیز انجام می شود و این به این معنی است که یک طرح عمومی برای سربرگ وجود ندارد و هر شرکت و یا سازمانی سربرگ مخصوص به خود را طراحی و چاپ میکنند. همچنین می توان گفت از لحاظ قیمت چاپ سربرگ به شکل اختصاصی از یک قیمت برخوردار است و شما می توانید روی سربرگ خود هر طرح  یا رنگی را انتخاب کنید که قیمت آن با دیگر سربرگ ها هیچ تفاوتی ندارد .

letterhead-100-3-2-19