پازل تبلیغاتی

چاپ پازل تبلیغاتی در کرج

چاپ پازل تبلیغاتی در کرج و یا همان جورچین یکی از بهترین ابزارهای سرگرمی برای کوکان و یا بزرگسالان محسوب می شود، اگر بخواهیم یک تعریف کلی در خصوص پازل داشته باشیم باید بگوییم که در پازل یک تصویر را به قطعات کوچک تقسیم می کنند که قرار دادن آن ها در کنار هم باعث تشکیل همان تصویر اولیه می شود.

چاپ پازل تبلیغاتی در کرج دارای جنس فومی می باشد که تصویر برروی آن چاپ شده است، از ویژگی های اصلی پازل می توان به پیشگیری از آلزایمر و همچنین کاهش استرس و افسردگی اشاره کرد. باید به این نکته اشاره کرد که استفاده از پازل در مدارس و مهد کودک ها می تواند یک ابزار کمک آموزشی نیز محسوب شود همچنین استفاده از نقشه کشورها و همچنین استانها برروی پازل می تواند در یادگیر جغرافیا بسیار موثر باشد.

قیمت چاپ پازل تبلیغاتی در کرج

اگر می خواهید در خصوص قیمت چاپ پازل تبلیغاتی در کرج بدانید باید به این نکته اشاره کرد که قیمت به سایز پازل تبلیغاتی و همچنین تعداد آن بستگی دارد. حداقل سفارش برای این محصول 1000عدد می باشد. شرکت تبلیغاتی ویداک بهترین قیمت چاپ پازل تبلیغاتی در کرج را با بالاترین کیفیت در زمینه چاپ به شما ارائه می دهد برای سفارش با ما در ارتباط باشید.