آیتم های ضروری دفتر کار که باید آن ها را در میان هدایای تبلیغی شرکت خود جای دهید

آیتم های ضروری دفتر کار که باید آن ها را در میان هدایای تبلیغی شرکت خود جای دهید

وقتی مسئله هدایای شرکتی مطرح می شود، یک چیز کاملا روشن است: اشیاء ضروری دفتر کار که پیوسته به آن ها نیاز دارید، همیشه مورد استقبال هستند. از خودکار گرفته تا لیوان های سرامیکی، این آیتم های دفتری بسیار کاربردی و عملی بوده و تقریبا همه کارمندان در دفتر خود از آن ها استفاده می کنند.

آن ها برای کمک به شما جهت پیشگام بودن در رقابت و تبلیغ نام و برندتان عالی هستند؛ هر چه باشد، وقتی این آیتم های تبلیغی توسط شخصی تمام روز در یک دفتر کاری مورد استفاده قرار می گیرند، برند شما تماس زیادی با مخاطبان خود می یابد. اما کدام آیتم های ضروری دفتر کار را باید در هدایای شرکتی خود جای دهید تا بهترین نتایج را دریافت کنید؟

خودکارهای تبلیغی

مد نظر قرار دادن خودکارهای تبلیغی هرگز کار اشتباهی نخواهد بود. آن ها را اگر محبوب ترین آیتم ندانیم، یکی از محبوب ترین هدایای تبلیغی هستند و در حالی که ساده و بی آلایش هستند، بسیار کارآمد می باشند. خودکار تبلیغی وسیله ای عالی برای مشتریان پرمشغله شما است که می توانند از آن برای یادداشت پیام هنگام تماس تلفنی، نگارش نکات در اتاق هیئت مدیره یا به سادگی هنگام نگارش یادداشت های چسبان استفاده کنند.

خودکارها همچنین می توانند اطلاعاتی را در مورد شخصیت شما بیان کنند؛ مقاله «چیزهایی که خودکار شما در مورد شما بیان می کند» را مطالعه کنید تا متوجه شوید خودکار مورد علاقه شما چگونه بازتابی از شخصیت شما است.

فراموش نکنید شرکتی را انتخاب کنید که مورد اطمینان شما است و متخصص در هدایای کیفیت بالا است؛ با انتخاب کیفیت برتر، مشتریان شما احساس می کنند برایشان ارزش قائل هستید و آسان تر با برند و ماهیت شما پیوندهای مثبت برقرار می کنند.

یادداشت تبلیغاتی

اگر یک خودکار تبلیغی دریافت کرده اید، به چیزی نیاز دارید که روی آن بنویسید. دفترچه های تبلیغی نیز می توانند هدایای شرکتی بی نظیری باشند، به ویژه به این دلیل که از آن ها می توان در انواع فضاها و شرایط مختلف استفاده کرد. برای مثال، آن ها در جلسه ای با مدیر شرکت به همان اندازه این مفید هستند که هنگام قرار داشتن روی میز کار یک کارمند جهت یادداشت ها حین انجام کار پرکاربرد نشان می دهند.

این ابزار ضروری دفتر کار را در یک گودی بگ قرار دهید و در زمان حضور در رویدادهای صنعتی هدیه کنید یا آن را میان کارمندان  خود توزیع نمایید – در هر صورت می دانید که از آن استفاده خواهد شد.

لیوان های سرامیکی

هیچ چیز به اندازه اولین فنجان قهوه ای که صبح می نوشید لذت بخش نیست. با لیوان های سرامیکی ما، مشتریان شما می توانند از دریافت کافئین انرژی بخش لذت ببرند و این احساسات مثبت را با برند شما پیوند دهند. این معامله ای دو سر برد برای همه خواهد بود. لیوان های تبلیغی دارای سطح چاپ بزرگی هستند که افزودن پیام را برای شما بسیار آسان تر می کند، و برای همگان قابل مشاهده خواهد بود – نه فقط مالک لیوان بلکه همین طور همکاران او.

پد موس

یکی دیگر از ابزارهای ضروری دفتری که می توانید به عنوان هدیه شرکتی ارائه کنید، پد موس تبلیغی است که دارای سطح قابل چاپ بزرگی است و شما می توانید به هر شکل که  دوست داشتید آن را برندگذاری کنید. از آن جا که هر دفتر دارای کامپیوترهایی است، پدهای موس بسیار حیاتی هستند و عموما در میز کار مشتری شما برای مدت زمان بسیار زیادی باقی می مانند. با چنین هدیه ساده و ارزانی می توانید بازدهی بالایی از تماس برند خود داشته باشید و دارا بودن ROI بسیار را تضمین کنید. ما همه نوعی از پد موس های قدیمی تر تا حصیر موس های دارای هاب یو.اس.بی را در هدایای تبلیغی EMC یک جا جمع کرده ایم.

آیتم های کوچک میز کار

وقتی یک هدیه دفتری مناسب را انتخاب می کنید، آن آیتم برای مدتی طولانی روی میز کار مشتری شما باقی خواهد ماند. یک راه مناسب برای اطمینان حاصل کردن از این که برند شما در حافظه ماندگار شود، این است که محصولات کوچکی توزیع کنید که برای همگان قابل استفاده باشند.

ما طیف گسترده ای از آیتم های تبلیغی میز کار را گردآوری کرده ایم که شما می توانید در کمپین بازاریابی خود از آن ها استفاده کنید؛ از وزنه کاغذ، شارژرهای بی سیم و خط کش ها گرفته تا فیجت کیوب، پنکه میزی و جاخودکاری (عالی برای نگهداری همه خودکارهای تبلیغی). می توانید از آن ها به جای پرکننده های جوراب کریسمس استفاده کنید و گودی بگ ها را با این اشیاء کوچک پر نمایید.

فلش تبلیغاتی

فلش مموری ها به راحتی شخصی می شوند. افزودن برند، پیام یا جزئیات تماس بی اندازه آسان است و با توجه به این که این هدایای شرکتی همیشه در دفاتر مفید هستند، می توانید مطمئن باشید که مشتریان شما عاشق آن ها خواهند شد. فلش مموری ها به اشتراک اطلاعات، ذخیره و انتقال کار و پشتیبانی اسناد مهم کمک می کنند. همچنین می توانید آن ها را به گونه ای با مطالب تبلیغی خود همراه کنید تا بدین صورت فضای تبلیغی خود را با این محصولات بی نظیر دو چندان کنید.

پاور بانک تبلیغاتی

هدایای تکنولوژیکی همیشه محبوب هستند، و پاور بانک های تبلیغی هم از این قاعده مستثنا نیستند. در دفاتر مدرن، بیشتر مردم همیشه موبایل خود را چه سر کار در انتظار تماسی مهم یا برای گوش دادن به موسیقی یا تفریح حین استراحت یا وقت ناهار همراه دارند. موبایل های مدرن می توانند تقریبا همه کاری انجام دهند، که باعث می شود به سرعت شارژ باتری آن ها تخلیه شود؛ علاوه بر این، گاهی افراد فکر می کنند شب گذشته موبایل را برای شارژ به برق متصل کرده اند و روز بعد متوجه می شوند آن کار را فراموش کرده اند.

بنابراین، پاوربانک ها آیتم هایی بسیار حیاتی برای میز کار کارمندان مدرن هستند. افراد همچنین تمایل دارند آن ها را همه جا با خودشان ببرند، بدین معنی که برند شما برای طیف گسترده تری از مخاطبان قابل مشاهده خواهد بود.

آیتم های ضروری دفتر کار همیشه به خوبی مورد استقبال قرار می گیرند و برند شما را برای مدتی طولانی در ذهن همگان حفظ می کنند. وقتی مسئله هدایای تبلیغی شرکت شما در میان باشد، هیچ محدودیتی وجود نخواهد داشت. از آن جا که متوجه هستیم این امکان وجود دارد در برابر گزینه های بسیار زیاد پیش رو سردرگم شوید، قدم به قدم در کنار شما هستیم تا به شما کمک کنیم.