روش هایی برای تبلیغ برند در سطح شهر با هدایای تبلیغاتی

روش هایی برای تبلیغ برند در سطح شهر با هدایای تبلیغاتی

وقتی بیشتر افراد در مورد آیتم های تبلیغی فکر می کنند، احتمالا تصویر خودکار، لیوان، دفترچه یادداشت و سایر وسایل مرتبط با دفاتر به ذهن آن ها می رسد و این امر دلیل خوبی هم دارد چرا که بیشتر شرکت ها هنوز از همین آیتم ها به عنوان هدایای تبلیغی استفاده می کنند. ما در ویداک، در رابطه با تبلیغ برند، کاملا متوجه اهمیت تفکر نوآورانه هستیم. برخی از بهترین فرصت ها برای تبلیغ برند خارج از حوزه کار وجود دارند. مورد دیگری که باید در زمان انتخاب آیتم های تبلیغی توجه داشت، بازتاب دادن ویژگی های برند و مورد توجه قرار دادن جمعیت هدف در انتخاب هدایای تبلیغی است.

در این جا لیستی از آیتم های تبلیغی ارائه شده است که می توانند در تمام طول سال خارج از محدوده دفاتر، برند شما را تبلیغ کنند. این هدایا نه تنها تنوع برای کاربران را به دنبال دارند، بلکه می توانند در تمام طول سال مورد استفاده قرار گیرند و در عین حال برندگذاری شرکت شما را تقویت کنند.

فروش در باران

با این که استفاده از چتر محدود به روزهای بارانی خواهد بود، اما هیچ گاه در بریتانیا آن ها را کم مشاهده نمی کنید و در حالی که لوگوی برند ممکن است زیر باران قرار گیرد اما به لحاظ استعاری مورد توجه بیشتری قرار خواهد گرفت. برخلاف بیشتر اقلام تبلیغی، چترها جای زیادی برای چاپ و نمایش لوگو دارند. نیازی هم نیست که فقط برای هوای بارانی در نظر گرفته شده باشند؛ یک چتر بزرگ گلف در روز های آفتابی نیز مورد استفاده قرار می گیرد و لوگوی برند شما را در روشنایی کامل روز به نمایش می گذارد.

چترهای تبلیغی، همانند خودکارها اغلب گم شده یا فراموش می شوند اما این لزوما چیز بدی نیست، چرا که همانند خودکارها، آن ها نیز گمنامانه دست به دست می شوند. کسی چتر را گم می کند و کس دیگری آن را می یابد و به این صورت ناگهان می بینید فردی غریبه که هیچ چیز در مورد شرکت یا برند شما نمی داند هر بار که باران می بارد در حال تبلیغ برند شما است.

تبلیغ به وسیله کیف

ما برای هر مناسبتی کیفی ارائه می کنیم؛ برای کار، ورزش، مدرسه، مسافرت، خرید یا هر چیز دیگری، ما نیازهای شما را در یک کیف قرار می دهیم. بعد از پوشاک، کیف ها احتمالا پراستفاده ترین محصول تبلیغی هستند – آن ها قطعا در زندگی روزانه پیوسته استفاده می شوند، و برای مدت بیشتری می توان آن ها را نگه داشت و وقتی هم که یک هدیه تبلیغی مورد استفاده قرار می گیرد، این به معنای در تماس قرار گرفتن برند شما با مشتریان احتمالی است. ما کیف های تبلیغی را برای هر مناسبت و هر نیازی در طیف گسترده ای از رنگ ها، اندازه ها و شکل ها ارائه می کنیم. کیف های مدرسه برای شرکت های آموزشی؛ کیف های خرید قابل بازیافت برای شرکت های غذای ارگانیک حساس به زیست بوم؛ کیف های ورزشی برای شرکت های وسایل ورزشی و فضای باز – هیچ محدودیتی در کار نیست!

تبلیغ حین قدم زدن

شاید متنوع ترین کالای تبلیغی، لباس ها باشند که هر روز پوشیده می شوند (و دیده می شوند). با این که پولوشرت و تی شرت تاکنون اقلام استاندارد کالای تبلیغی بوده اند، اما انواع بسیار دیگری از اقلام وجود دارد که می توانند برای نیازهای شما مناسب تر باشند؛ از شکل ها و رنگ های مختلف کلاه و ژاکت و فلیس گرفته تا کراوات و روسری و عینک آفتابی، ویداک دربردارنده لباس های تبلیغی برای هر مناسبتی است که مناسب نیازهای شرکت شما باشند. با این کار، مشتریان خود را مبلغ سیار برند خود تبدیل کنید.

بطری های تبلیغاتی

در حالی که لیوان های تبلیغی احتمالا در دفتر حضور دارند، و در آن جا مورد استفاده خوبی قرار می گیرند اما بطری های هوشمند همراه با مالکان خود به خانه و سپس باشگاه می روند. در تعطیلات آخر هفته احتمالا آن ها را با خود به پیک نیک و گشت و گذار می برند؛ شاید حتی آن ها را با خود به کنسرت فضای باز نیز ببرند. به عبارت دیگر، آن ها بسیار مورد استفاده قرار می گیرند – و بسیار دیده می شوند. در صورتی که شرکت شما در ارتباط با امور ورزشی است، راهی بهتر از این برای تبلیغ رایگان برند شما وجود ندارد. در ویداک، از طیف گسترده ای از اشکال و اندازه های مختلف بطری برخوداریم که می توانید از میان آن ها دست به انتخاب بزنید.

تبلیغ با اسباب بازی

از فریزبی و بادبادک گرفته تا توپ فوتبال و یویو، ما تبلیغ برند شما را به همراه کمی تفریح و بازی آسان می کنیم. در حالی که این آیتم ها بهترین انتخاب به عنوان هدایای تبلیغی برای برندهای مرتبط با امور ورزشی هستند، اما نیازی نیست که آن ها را محدود به تبلیغات شرکت های کالای ورزشی و فضای باز بدانید. باز هم باید گفت، در تبلیغات همه چیز در ارتباط با تفکر نوآورانه است، پس چرا خلاق نباشیم و کمی با گزینه های پیش روی خود تفریح نکنیم. معلوم نیست، شاید یک جمعیت هدف کاملا جدید از طریق تبلیغ کالاهای تبلیغی بیابید که چندان در ارتباط با شرکت و برند شما در نظر گرفته نمی شده اند.