چگونه با استفاده از خودکار نام برند خود را در معرض دید قرار دهیم

چگونه با استفاده از خودکار نام برند خود را در معرض دید قرار دهیم

خودکارهای تبلیغاتی یک شیوه ­ی عالی برای تبلیغ تصویر شرکت شما و قراردادن نام تجاری­ شما در معرض دید عموم هستند. ما معتقدیم که هنوز دوران خودکارهای تبلیغاتی به پایان نرسیده است.

در این بخش، برخی از دلایل این که چرا خودکار تبلیغاتی ابزاری عالی برای افزایش آگاهی از نام تجاری است، ارائه می­شود:

تبلیغات سیار

اشکال تبلیغات سنتی مانند بروشور­ها و بیلبوردها، این است که تنها زمانی موثر واقع میشوند که در معرض دید مشتریان بالقوه قرار گیرند. حتی اگر کسی نگاهی به یک بروشور بیاندازد، به محض زمین­گذاشتن آن، فراموشش می­کند. اما خودکارهای تبلیغاتی این­گونه نیستند.

خودکارها دائما استفاده می­شوند یا در جایی مانند جا قلمی روی میز قرار می­گیرند که در معرض دید هستند. اگر نام تجاری شرکت شما بر روی خودکار حک شده است، در آن صورت همواره در معرض دید افرادی که از آن استفاده می­کنند قرار می­گیرد و کسب و کار و فعالیت شما را در ذهن آنان تداعی می­کند. اگر زمان آن فرا رسد که این افراد نیازمند خدمات شرکت شما باشند، به دلیل ارتباط ایجادشده در اثر استفاده­ی مداوم از این خودکارهای تبلیغاتی، شرکت شما اولین موردی خواهد بود که به ذهن آنان می­رسد.

همواره مورد تقاضا

وقتی که به خودکار نیاز دارید، آن خودکار کجاست؟ مردم همواره زمانی که نیازمند خودکار هستند، نمی­توانند آن را پیدا کنند. در اصل، شما هیچ­گاه به اندازه­ی کافی خودکار ندارید.

خودکارها، چه روی میز باشند، چه داخل کیف یا حتی در جعبه داشبورد ماشین، بسیار مفید و مورد استفاده هستند و مردم علاقه­ مندند که آنها را نزد خود نگه­دارند. ممکن است که خودکار، یک ابزار تبلیغاتی ساده و فرعی به نظر برسد، اما این­ها نشان از زیبایی یک خودکار عادی اما مفید دارند. این خوکارها ساده هستند، اما مردم به آنها علاقه­دارند و مورد تقاضایشان است. هنگامی که خودکارهای تبلیغاتی را به مشتریان جدید یا مشتریان موجود ارائه می­دهید، از میزان محبوبیتشان شگفت­زده خواهیدشد.

توزیع آسان

مزیتی که خودکارها نسبت به سایر انواع محصولات تبلیغاتی دارند این است که کوچک، باریک و سبک هستند، از این رو می­توانید تعداد زیادی خودکار تبلیغاتی را با خود به رویدادی مانند نمایشگاه­ ببرید. می­توانید آن­ها را روی یک میز بچینید تا افرادی که از استند شما عبور می­کنند، دسترسی آسانتری به آن­ها داشته­باشند، همچنین می­توانید یک خودکار را در یک کیسه­ی تبلیغاتی قرار دهید تا افراد هنگام ردشدن یا پس از گوش­دادن به صحبت­های تبلیغاتی شما، آن­ها را بردارند. خودکارهای تبلیغاتی به سادگی در یک رویداد یا حتی در یک مجموعه به همراه اقلام تبلیغاتی مربوط به خواندن توزیع می­شوند.

قابلیت استفاده

همه­ی محصولات تبلیغاتی مفید هستند، به همین دلیل است که به عنوان هدایای تبلیغاتی کاربرد دارند. از تی­شرت گرفته تا درب­بازکن بطری، از آهن­ربا گرفته تا دسته­کلید، همه و همه  در خدمت یک هدف (تبلیغات) هسنند و می­توانند توسط فرد دریافت­کننده استفاده شوند. اما این محصولات در واقع چقدر مورد استفاده قرار می­گیرند؟ گاهی اوقات برخی از انواع هدایای تبلیغاتی در یک کمد ریخته می­شوند و تا زمانی که دورانداخته ­شوند به چشم نمی­آیند. اما این قضیه در مورد خودکارها صدق نمی­کند. همه به خودکار نیاز دارند، از این رو به نظر نمی­رسد تا زمانی که کارآیی دارند، دور انداخته­شوند. خودکارها اغلب در جایی قرار می­گیرند که بتوان از آن­ها استفاده کرد، زیرا مردم تمایل دارند که از آن­ها استفاده کنند. بنابراین، خودکار نوعی هدیه­ی تبلیغاتی است که دائما در معرض دید است و مورد استفاده قرار می­گیرد.

جایگزین کارت­ ویزیت

کارت­های ویزیت­ هر چند وقت یکبار در معرض دید شما قرار می­گیرند؟ خیلی اوقات در معرض دید نیستند، مگر اینکه طراحی آنها به شکل ویژه­ای قابل توجه باشد. کارت­های ویزیت یکی از محصولاتی هستند که از نظر تئوری ایده­ی خوبی هستند، اما در واقعیت حدود 99% از این کارت­های ارائه­شده بدون هیچ فکری دور انداخته می­شوند. می­توان اطلاعاتی که بر روی کارت­های ویزیت چاپ می­شوند، مانند نام شرکت، آدرس، شماره­تلفن و نشانی اینترنتی را روی خودکارهای تبلیغاتی حک نمود. بنابراین، نه تنها اطلاعات خود را از این طریق در اختیار مشتریان بالقوه قرار می­دهید، بلکه برخلاف کارت­های ویزیت که مستقیما و بدون نگاه­کردن، در سطل زباله جای می­گیرند، استفاده می­شوند. این خودکارها در دست مردم خواهند بود و هربار که از آن­ها استفاده می­کنند، شرکت شما در ذهن آنان تداعی می­شود و تمام اطلاعات موردنیا برای تماس با شما ذر اختیارشان قرار می­گیرد.